Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - pierwsze próbki głosu Geralta!

125 postów w tym temacie

Nie najgorzej, rzekł bym nawet bardzo dobrze. Typowo zachrypnięty głos pasuje do takiego tułacza, jakim jest Garald. Czekamy na polskie sample... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głos Geralta wg. mnie powinien być niższy i bardziej obojętny, wiedźmin przecież nie zna uczuć, przecież jedyne czym się kieruje to kodeks wiedźminów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie podoba mi się.
głos jest (o bogowie, nie myślałem, że to powiem) ZBYT męski i zachrypnięty. twardy, wprost wyjęty z filmu akcji klasy B.
choć może moja opinia spowodowana jest tym, że mam trudności z podstawieniem sobie tego głosu do twarzy ''growego'' Geralta. gdybym zobaczył jakiś filmik (audio+video) pewnie zmieniłbym zdanie.
wolałbym coś bardziej... wyrafinowanego. cichy, niepokojący głos, wręcz szept, budujący tajemniczy nastrój. coś bardziej... nieobliczalnego? imo Geralt pasowałby do ''roli'' jakiegoś szaleńca, na pozór spokojnego, który w każdej chwili może dostać szajby i wyrżnąć wszytko wokoło. eeech, marzenia... ;)

ciekaw jestem, jaki będzie polski dubbing. Michał Żebrowski? czemu nie! mnie się tam w roli Geralta podobał - to przecież nie jego wina, że cały film był beznadziejny, a pieniądze, zamiast na efekty specjalne itp., zmarnowano na... coś. bo na coś one musiały zostać przeznaczone. bynajmniej nie na film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 13:54, howereq napisał:

Głos Geralta wg. mnie powinien być niższy i bardziej obojętny, wiedźmin przecież nie zna uczuć,
przecież jedyne czym się kieruje to kodeks wiedźminów.



Czytał Waść sagę? Czytał? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż.....
Z tego co widzę ( a właściwie- słyszę), to głos Geralda jest taki, jaki powinien być... jest świetny, i bardzo mi odpowiada.
I wiecie, co on mi przypomina?
Grałem kiedyś w grę pt. ,,Blood Omen2"- tam właśnie wciela się w role wampira, który nazywa się chyba Kain, czy kein ( dokładnie nie pamiętam, bo to dawno było...).
On to właśnie ma tego rodzaju głos, który bardzo mi przypadł do gustu.
Miło będzie coś takiego słyszeć w Wiedźminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 14:02, cedricek napisał:

Cóż.....
Z tego co widzę ( a właściwie- słyszę), to głos Geralda jest taki, jaki powinien być... jest
świetny, i bardzo mi odpowiada.
I wiecie, co on mi przypomina?
Grałem kiedyś w grę pt. ,,Blood Omen2"- tam właśnie wciela się w role wampira, który nazywa
się chyba Kain, czy kein ( dokładnie nie pamiętam, bo to dawno było...).
On to właśnie ma tego rodzaju głos, który bardzo mi przypadł do gustu.
Miło będzie coś takiego słyszeć w Wiedźminie.


Chyba żartujesz... Simon Templeman jako Kain w serii gier Legacy of Kain wypadał o wiele lepiej niż to, co teraz imituje wiedźmina. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baaaardzo fajny głos. Słychać człowieka o twardym charakterze, a nie jakiegoś lalusia do ratowania świata. Pięknie...JA CHCę JUż GRę!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głos bardzo dobry, dokładnie taki jaki powinien mieć Geralt :)
Szkoda, że raczej nie będzie w polskiej wersji Żebrowskiego, bo jako filmowy Wiedźmin był całkiem w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko głosik, ja bym jeszcze go lekko zrobił z takim a''la reflexive R - i nie wiem jak Wy, ale ja bym np. chętnie zobaczył (usłyszał) jakiś szkocki akcent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować