Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Już wiadomo jaka będzie polska edycja Wiedźmina!

362 postów w tym temacie

Pudełeczko jest po prostu fantastyczne, a zawartość naprawdę jak w nie jednej wersji kolekcjonerskiej. Więc strach pomyśleć, co w niej będzie... <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klasyfikacja 18+. :) To niezła jazda będzie. ;)

A samo wydanie jak na podstawową edycję bardzo dobre. Szczerze powiedziawszy jakoś nie bardzo mi się widzi, żeby edycja kolekcjonerska była dużo bogatsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nononononono... ;) Co jak co ale CDP potrafi przygotowac bardzo dobre wydanie kazdej niemal gry. :) Wydanie podstawowej wersji jest swietne :) A nawet lepsze. Nie moge sie doczekac juz zawartosci oraz wygladu EK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"# Dysk bonusowy z materiałami Video, oraz innymi materiałami kolekcjonerskimi (tapety, arty itp.).
# Soundtrack z gry Wiedźmin.
(...)
# Opowiadanie Andrzeja Sapkowskiego.
# Mapa świata gry oraz mapa Wyzimy. "

Taki zestaw zawiera często EK. A co do opakowania- bardzo przypomina mi I czesc Gothic''a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko Wilk byl wypukly/mial jakas fakture to bedzie git. Czarny ze srebrnym jest naprawde bardzo dobrym rozwiazaniem ;)

PS. Chociaz... moze jakby zmniejszyc troche wilka? Imho troche za duzy ;)
PS.2 Jak bedzie ''szalion'' (zbitka szajsu i medalionu), a nie bedzie artbooka w kolekcjonerskiej to sie obraze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>... gra jednak od + 18 :]

Fajnie by było, gdyby ktoś jeszcze pilnował nie sprzedawania tego osobom poniżej "osiemnastki"

Pudełko wygląda smakowicie, sama podstawka też całkiem niezła. Teraz tylko czekać na kopnięcie w EK i czekać na pre-order :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydanie, trza przyznać, bogate i ładnie sie prezentuje (pudełko w pytkę!). I cieszę się, że nie ma na nim Geralta.

Jeśli podstawowa edycja taka jest, to jestem ciekaw jaka bedzie EK... ;)

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, a mianowicie opowiadanie Andrzeja Sapkowskiego? Jakieś specjalnie napisane na potrzeby gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, zawartość pakietu zrywa beret. Ale projekt pudełka zupełnie mi się nie spodobał. Jest zbyt prosty... Poza tym, tak jak ktoś zauważył wcześniej, przypominam box pierwsze Gothic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra kosztowała wiele wysiłku twórców czyt. CD Projekt Red, więc dlaczego miałaby niewiele kosztować? Za świetną grę z elementami rpg, z rozbudowaną fabułą, wygodnym sterowaniem, super grafiką i dźwiękiem ja zapłaciłbym każdą cenę. Poza tym jest to Wiedźmin :)

Ps. Znajdą się pewnie tacy polscy gracze, którzy zagrają sobie "za darmo". Niech nie nazywają siebie Polakami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O rany, rany :D:D:D To jak tak wygląda zwykła edycja to ja już nie mogę się doczekać wizerunku kolekcjonerskiej :D:D:D Pudełko jest ekstra :D mam nadzieję, że do EK dacie takie samo tylko w jeszcze jakimś opakowaniu :D (może być torba Geralta :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klasyfikacja 18+. :) To niezła jazda będzie. ;)

A samo wydanie jak na podstawową edycję bardzo dobre. Szczerze powiedziawszy jakoś nie bardzo mi się widzi, żeby edycja kolekcjonerska była dużo bogatsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować