Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Już wiadomo jaka będzie polska edycja Wiedźmina!

362 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2007 o 17:37, SzaacH napisał:

Tak w ogóle to nie wiem czy zauważyliście że tak naprawdę zaczął sie taki mały Tydzień z Wiedźminem
(pod kontem informacji na pewno)

W poniedziałek nowa strona.
Dziś skład wersji podstawowej
Od jutra zaczynamy opowiadać o kolekcjonerce

a jeszcze parę dni przed nami :)


Już nie mogę sie doczekać :]

Chyba nie zasnę dzisiaj, bo będę czekał na jutrzejszy dzień :] :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby 18 lat skończone, ale cóż z tego skoro sprzęt 6 letni ? Argh... trzeba zrobić upgrade już co najmniej do trzech gier (dla Gothica 3, dla StarCrafta 2 i dla Wiedźmina). EH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 17:37, SzaacH napisał:

Tak w ogóle to nie wiem czy zauważyliście że tak naprawdę zaczął sie taki mały Tydzień z Wiedźminem
(pod kontem informacji na pewno)

Co niektórzy zauważyli... :)

Dnia 19.06.2007 o 17:37, SzaacH napisał:

W poniedziałek nowa strona.
Dziś skład wersji podstawowej
Od jutra zaczynamy opowiadać o kolekcjonerce

To znaczy, że ile Wy chcecie na tą EK dni poświęcić? Aż tak będzie bogata? :D

Dnia 19.06.2007 o 17:37, SzaacH napisał:

a jeszcze parę dni przed nami :)

Tak, aż się boję, co Wy nam jeszcze zgotujecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 17:17, metal_man napisał:

No wlaasnie pisales, ze podstawka nie bedzie drozsza ( a i nizsza ) od 129,99... A mniej wiecej
w jakich granicach bedzie kolkconerska? ;) Bo naprawde strach sie bac... ;) Ceny i tego co
bedzie zawierala :P


się powtórzę;) ceny oby wydań Wiedźmina, na zdrowym cedepowym standardzie. Bez wyskoków w górę;)

Za to jeśli chodzi o zawartość to ...iiiihaaAA PEŁNA JAZDA:))) w końcu doczekaliśmy się gry w której nikt nie może nam powiedzieć, co wolno a czego nie, dołożyć do naszego wydania gry:) Grzechem by było nie skorzystać z takiej okazji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 17:23, volverine napisał:

Czy CDP poinformuje nas z jakimś wyprzedzeniem czasowym od kiedy będzie można składać pre-ordery
na edycję kolekcjonerską ??? .Rozpoczyna się okres wakacyjny


...ale tak oficjalnie to się jeszcze nie rozpoczął;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 17:39, Mychaa napisał:

> > Wolałbym fajną figurkę Geralta niż jakies badziewne medaliony i tym podobne...
>
> No albo jakiś sztylecik.
Tez jestem za:) wkoncu to gra dla doroslych


to chyba musiał by być z plastiku bo by wersja kosztowała 500-2500zł w zależności od wzorów na danym sztylecie i materiałach ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie super, wersja podstawowa wygląda na kolekcjonerską, teraz tylko czekać na cenę, na moje oko to będzie 99 zł a wPLN 79,99 ;-)

Dziwi mnie jedno-wymagania wiekowe, + 18, nie wydaje mi się tam, żeby były tam aż takie straszne mordo bicia :-)

Pozdrawiam,
piotrek-heroes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 17:15, Mike napisał:

Będzie to jedno z dotychczasowych opowiadań. Ale jest duża szansa, że z nowym komentarzem napisanym
przez autora na potrzeby tej edycji.

A można strzelać które? ^^

Ja obstawiam "Wiedźmina", bo to jego część jest przedstawiona w trakcie intra.
No i tytuł pasuje :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział, że tylko brutalne gry, w których ketchup leje sie hektolitrami, dostają oznaczenie 18+?

SzaacH - to być mały tydzień? To co będzie, jak będzie "duży"? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, bardzo podoba mi się to pudełko. Jedno z ładniejszych w ogóle.
Jeśli to jest podstawowa edycja to "boje" się kolekcjonerskiej. Wiedźmin jest obowiązkową pozycją jak dla mnie, z niecierpliwością oczekuje pre-ordera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 17:42, TTBoS napisał:

to chyba musiał by być z plastiku bo by wersja kosztowała 500-2500zł w zależności od wzorów
na danym sztylecie i materiałach ;s


Zachodnia EK Two Worlds posiada taki sztylecik do listow (nie jest plastikowy ;]) kosztuje 65 euro wiec nie tak strasznie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2007 o 17:39, Mychaa napisał:

> No albo jakiś sztylecik.
Tez jestem za:) wkoncu to gra dla doroslych


Sztylecik, a jakże był brany pod uwagę. A wręcz zostało ręcznie wykonanych 70 miniatur
srebrnego miecza wiedźmińskiego, wraz ze skórzaną pochewką. Oczywiście posrebrzanych.
Jednakże koszt produkcji około 200plnów raczej dyskwalifikował je jako gadżet bonusowy;)

Natomiast te 70 sztuk, mają tu i ówdzie szczęśliwcy dookoła globu;)

Nawet mój egz poszedł gdzieś na prezent, a tak się rewelacyjnie listy otwierało:)

Jak znajdziemy sposób aby trochę taniej wyprodukować zachowująć wysoką jakość (w końcu
to nie byle jaki miecz;) to może zrobimy jedną partię jako dodatkowy gadżet do zamówienia oddzielnie...

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 17:46, Mike napisał:

Jak znajdziemy sposób aby trochę taniej wyprodukować zachowująć wysoką jakość (w końcu
to nie byle jaki miecz;) to może zrobimy jedną partię jako dodatkowy gadżet do zamówienia oddzielnie...

M.


Wtedy to na pewno Romka na karku będziecie mieli jak podorzucacie takie rzeczy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 17:46, Ali G napisał:

> to chyba musiał by być z plastiku bo by wersja kosztowała 500-2500zł w zależności od wzorów

> na danym sztylecie i materiałach ;s

Zachodnia EK Two Worlds posiada taki sztylecik do listow (nie jest plastikowy ;]) kosztuje
65 euro wiec nie tak strasznie ;]


Jeśli gracze byli by w stanie uwierzyć, że miecze wiedźmińskie wytwarzały dzieci w Chinach, a nie rzemieślnik pod krakowem, to pewnie i cena mogła by być zjadliwa. Byle klinga nie pękała po wbiciu w adwersarza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 17:46, Ali G napisał:

> to chyba musiał by być z plastiku bo by wersja kosztowała 500-2500zł w zależności od wzorów

> na danym sztylecie i materiałach ;s

Zachodnia EK Two Worlds posiada taki sztylecik do listow (nie jest plastikowy ;]) kosztuje
65 euro wiec nie tak strasznie ;]


Jeśli gracze byli by w stanie uwierzyć, że miecze wiedźmińskie wytwarzały dzieci w Chinach, a nie rzemieślnik pod krakowem, to pewnie i cena mogła by być zjadliwa. Byle klinga nie pękała po wbiciu w adwersarza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 17:42, TTBoS napisał:

> > > Wolałbym fajną figurkę Geralta niż jakies badziewne medaliony i tym podobne...

> >
> > No albo jakiś sztylecik.
> Tez jestem za:) wkoncu to gra dla doroslych

to chyba musiał by być z plastiku bo by wersja kosztowała 500-2500zł w zależności od wzorów
na danym sztylecie i materiałach ;s

Mialem na mysli taki mniejszy do otwierania maili eee... znaczy listow, ale w sumie przydalby sie taki do koszenia trawnika przed domem hehe, a ze cena wysoka by byla to dobrze na raty mozna brac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 17:50, qjin23 napisał:

kufel
do piwska byłby mile widziany. ;)


O to to to wlasnie :) Przeciez celujecie w 18+ wiec... Taki kupel sredniowieczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 17:46, Ali G napisał:

> to chyba musiał by być z plastiku bo by wersja kosztowała 500-2500zł w zależności od wzorów

> na danym sztylecie i materiałach ;s

Zachodnia EK Two Worlds posiada taki sztylecik do listow (nie jest plastikowy ;]) kosztuje
65 euro wiec nie tak strasznie ;]


nom może ale noża do masła mi nie potrzeba xD a z 2 strony jakiś bajer ze świata gry by sie zdał ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować