Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Już wiadomo jaka będzie polska edycja Wiedźmina!

362 postów w tym temacie

Osobiście był bym bardzo szczęśliwy gdyby CDP za bardzo nie pojechał z ceną i żebym nie musiał za podstawową edycję płacić 129zł. 99 to jest tak w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2007 o 18:08, Mike napisał:

Tak samo jest z mieczykami, brzydko pachnącego towaru z chin (to częsta przypadłość chińskich
produkcji, choć
podobno jest coraz lepiej) po prostu nie chcemy. Wolimy już nie zrobić nic, albo zrobić egz
do zakupu dla tych którym bardzo na tym zależy. Głownia miecza (co widać na screenach) ma głowę
wilka i precyzyjne jej wykonanie wymaga sporego kunsztu, żeby nie wyszło wilkopodobnie;) (zresztą
byłbyś pewnie pierwszy gotów do krytyki, he?;)

Zresztą trzeba wspierać rodzimych rzemieślników, lekko nie mają w dzisiejszym świecie...

M.

Bardzo podoba mi się takie podejście. Jeśli mi na czymś naprawdę zależy to jestem w stanie wydać na to odpowiednio więcej i dostać produkt wysokiej jakości niż jakiś bubel. Tandety z pewnością nie kupię nawet jeśli kosztowałaby relatywnie mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 19:00, PtaQ15 napisał:

Wielka sprawa mam pytanie czy można w sklepie gram.pl zamówić edycje kolekcjonerską przed premierą
gierki??

Podejrzewam, że będzie można tylko i wyłącznie w sklepie gram.pl :) Ale jeszcze nie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie wygląda to pudełko ^^ Wydanie też bogate, jak na zwykłą wersję. No to teraz czekamy do jutra na informacje dot. EK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydanie rzeczywiście wyjątkowe :]
Skoro tak wygląda edycja standard, to już wiadomo, że EK będzie zawierała conajmniej kilka z ankietowych gadżetów <jupi> Błagam! Tylko bez medalionu, albo dajcie kilka EK do wyboru z różną zawartością! Każdy wybrałby co woli i wszyscy byliby zadowoleni :)
ps. Ale się nam smerfnie tutaj zrobiło :] aż miło :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o pudełko: jedno z lepszych jakie widziałem. Podoba mi się ten ascetyczny wygląd. Ubóstwo kolorów nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaprawdę cudowne pudełko! Nigdy nie widziałem bardziej ekskluzywnego i eleganckiego boxu. Wiedźmin na dobre zagości w moim domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pudełko jest wspaniałe.
A ja jestem ciekawy jakie pudło będzie wykorzystane jako EK do Wiedźmina.
Bo to G3 skórzana księga
Do STALKERA taka jakby puszka
a do tego pewnie coś jeszcze lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 19:58, wdowiakm napisał:

Super bardzo fajne wydanie będziemy mieli ;)


tak zgadzam sie . jak dl mnie jedno z najlepszych wydań w polsce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować