Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Już wiadomo jaka będzie polska edycja Wiedźmina!

362 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2007 o 20:02, Gracz 23 napisał:

I jeszcze pobije Gothica3 którego wydanie też mieliśmy dobre.
Aj muszę jeszcze przeczekać całe wakacje na tą grę


pewnie :) To wydanie jest naprawde swietne ! Tyel doadatkow , a ek to chyba bedzie naprawde super !
Ile wy fani tej gry czekacie na ta gre juz ? rok czy moze dwa ? Bo cos mi sie wydaje ze bardzo długo ooo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chmm...CDP powiem tyle - genialnie, perfect i wogóle ;D
Tylko usuńcie ten napis "Gra komputerowa" :/ :D
Co do wydanai bardzo w porządku, objętością przypomina EK Mediavala II i podobnie też jest zapakowane ;)
[Chodzi mi o zapakowanie gry, soundtracku itd.) - świetnym pomysłem jest też układania się w obrazek z pudełka połączonych bokiem instrukcji, gry itd...;)
Boję się myśleć, co CDP da w EK xD
Najbardziej chciałbym profesjonalnie (nie jakiś badziew) zrobioną figurkę Geralta ;)
Aha, no i cena edycji podstawowej powinna być 79.90, a EK 99.90zł :P Echh...marzenia :(
Chyba z EK zrezygnuję, bo trzeba będzie półtora miecha po Wiedźminie zainwestować w Assasin''s Creed no i w grudniu w dodatek do Mediavala II :D
Ogólnie wrażenie pozytywne, ale są już pewne ceny wydań?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 20:11, master962 napisał:

ja czekam na informacje na temat Edycji Kolekcjonerskiej mam nadzieje że będzie baaardzo ciekawa
(bogata)

Nie ma najmniejszych wątpliwości co do tego, że EK Wiedźka będzie niesamowicie ciekawa i bogata :D

Dnia 19.06.2007 o 20:11, master962 napisał:

i niezbyt droga :)

Według wypowiedzi Mike''a można sądzić, że cena EK będzie na poziomie 160-180zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 20:13, Magwisienka napisał:

Według wypowiedzi Mike''a można sądzić, że cena EK będzie na poziomie 160-180zł :)


Szczerze wątpie :D
EK Medievala II (które posiadam i jest naprawdę bogatę oraz swietnej jakości ;) kosztowało 139.90zł z użyciem wPLN ;)
A był w nim oprócz gry, soundtracku, filmu, mapy (czyli tego, co będzie w EP Wiedźmina) dodatkowo była boska historyczna książka o wojnach średniowiecza (naprawdę ekskluzywne wydanie, najwyższa jakość - w sklepie zapewne takie ocś kosztowałoby około 70zł :D), figurka krzyżowca (też bardzo dobra jakość, metalowy, bardzo dobrze wykonany, niestety, choć moze to i lepiej niepomalowany, więc koloru srebrnego), pocztówki ze screenami gry oraz jedna z bity pod Grunwaldem z oryginalnym(!) podpisem Michałą Kicińskiego xD
Dodatkowo oprócz mapy było drzewko rozwoju technologicznego...
Wszystko to zapakowane w wysokiej jakości skórę ;)
Więc odpowiedniki Wiedźmińskiego EK:
To co w EP, oraz:
1) Artbook
2) Figurka Geralta (o ile krzyżowiec ładny na srebrno, tu musi być kolor!)
3) Zdjęcia ze screnami z gry
4) Karta uiejętności (taka rozkładana, jak mapka ;) jakie może posiąść Geralt ;]
5) Koszulka (ale to już niekoniecznie - nie będe płakał jak nie będzie xD)
6) Medalion - jak będzie, to się ucieszę, ale szczerze - jest mi to obojętne :D
Cena: 139.90zł (może być przy wykorzystaniu wPLN) maks. - inaczej mało osób kupi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że Polska Edycja będzie najbogatsza a nie żeby jakaś tam czeska czy niemiecka będzie lepsza niż nasza cieszę się że podacie jutro zawartość EK,fajnie by było gdyby były dwie wersje językowe do wyboru Polska i Angielska żęby porównać dubbing,szkoda że gra jest od 18 lat ale może mi sprzedadzą albo kupię na gram.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już podstawowa wersja jest dość dobrze wyposażona, ciekawe co będzie w EK. Naprawdę ciekawie się zapowiada. Mam tylko nadzieję, że cena nie będzie zbyt wygórowana, chociaż - przecież to w końcu nasz polski Wiedźmin, więc pewnie warto będzie na niego wydać każdą złotówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to opowiadanie A. Sapkowskiego to bedzie ktoras z czesci Wiedzmina, czy jakas inna? A moze zupelnie o cos innego chodzi?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 20:33, Oskar24 napisał:

Cena: 139.90zł (może być przy wykorzystaniu wPLN) maks. - inaczej mało osób kupi :P


Malo osob kupi? Znajda sie chetni :) Ale tak jak piszesz to 140 zl to sensowna granica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Opowiadanie Andrzeja Sapkowskiego."
hehe - chyba macie na mysli ksiazke co nie ??
A myslalem, ze przynajmniej do EK ksiazka bedzie dodawana, a tutaj taka niespodzianka. A w EK medalik bedzie, moze to samo tez co w normalnej edycji + medalion ........
btw. jakos ostatnio dziwno mi - jakos pisanie mi zanika....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pudełko piękne, zawartość jeszcze lepsza:) Nie wiem co czepiacie się wielkości tego wilka, wilk jest super i pudełko na pewno będzie przyciągało wzrok na półkach sklepowych (chociaż i tak pewnie nie będzie musiało tego robić, bo naokoło będą wielkie szyldy, wielkimi literami głoszące: "NAJLEPSZA POLSKA GRA STWORZONA PRZEZ CDPROJEKT RED, NA BAZIE TWÓRCZOŚCI A.SAPK..." resztę możecie sobie dokończyć sami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czadzik i miodzik! Myślę, że CDP zrobi niespodziankę i wersja podstawowa nie będzie kosztować więcej jak stówkę.

No i te 18+ od PEGI... co za reklama dla małolatów! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pudełko jest w pełni "pro" :P Wiem, że nie należy oceniać książki po okładce, ale Wiedźmina po pudełku... Dlaczego nie? Jestem przekonany, że zawartość będzie jeszcze lepsza. - a to bardzo dobrze wróży. Trzymam kciuki za międzynarodowy sukces gry i dziękuje twórcom za pracę, którą włożyli w stworzenie/zareklamowanie/rozwój Wiedźmina. Może teraz Polska nie będzie kojarzyła się młodym ludziom z innych rejonów Europy wyłącznie z kącikiem "HUMOR" w Bildzie czy innych Dojczefaktach :P Pozwoliłem sobie na odrobinę prywaty.., ale czasem można :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, a wracając do tego wilka na pudełku (nie wiem czy ktoś o tym wcześniej wspominał), to czy tylko mi przypomina on symbol śniącego z Gothica? A jeżeli chodzi o jego wielkość Clawpek, to wiesz...Czepiają się ci, którzy na TEMAT wielkości mają zawsze coś do powiedzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować