Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Festiwal Letniego Przesilenia w LOTRO

29 postów w tym temacie

Jedna rzecz mnie ciekawi - czy tworcy LOTRO znalezli jakis sposob na zachecenie graczy do wspolnej zabawy a nie tylko farmingu,grindowania i expienia jak w WoWie. Tym co mnie najbardziej boli jest wlasnie brak interakcji miedzy graczami (tylko "go inst...", "go kill", "go do quest...", "you noob") polegajacy na spedzeniu jakiegos czasu w tawernie i pogadaniu o pierdolach (przeciez wkoncu za to place ! nie bede marnowac czasu/pieniedzy na bezowocne dzialania, w tym czasie moglbym nafarmic xx itemow). Wiem ze istnieja servery RPG ale niestety moj angielski nie stoi az na takim poziomie a Blizzard dla takiego malego odsetka graczy jakim jest Polska napewno osobnych realmow nie utworzy. Chce przy tym zaznaczyc, ze cos takiego jest mozliwe poniewaz na prywanym serverze, na ktorym spedzilem nieco czasu wlasnie nieraz zdarzaly mi sie sytuacje, że ze znajomym 2 godziny moglismy przegadac siedzac w miescie. No ale tam nikt nie czuje odplywajacych pieniedzy. No coz, zycze powodzenia graczom LOTRO - abyscie w innych graczach widzieli ludzi a nie maszynki do pomocy w questowaniu... A ja tymczasem ide troche pogrindowac repa w WoWie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL, jak słyszę "prywatny" server to mnie aż ściska. PIRACKI chłopie, nie prywatny, PIRACKI server. Swoją drogą tego nawet serverem nie można nazwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, zaraz wbiję na serwer i sobie obejrzę co i jak. A przy okazji:
"Tak przynajmniej twierdzi przedstawiciel wydawcy gry Lord of the Rings Online, firmy Codemasters."

LOTRO jest robiony przez Turbine ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 09:24, Ufo2 napisał:

Hmm, zaraz wbiję na serwer i sobie obejrzę co i jak. A przy okazji:
"Tak przynajmniej twierdzi przedstawiciel wydawcy gry Lord of the Rings Online, firmy Codemasters."

LOTRO jest robiony przez Turbine ;)


wydawca, a producent to co innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 09:28, wonski85 napisał:

> LOTRO jest robiony przez Turbine ;)

wydawca, a producent to co innego ;)


Wiem, niestety zobaczyłem mój błąd dopiero po puszczeniu posta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 09:12, TobiAlex napisał:

LOL, jak słyszę "prywatny" server to mnie aż ściska. PIRACKI chłopie, nie prywatny, PIRACKI
server. Swoją drogą tego nawet serverem nie można nazwać...


Widac, ze gadasz a nie wiesz... Piacki/prywatny to akurat w tym wypadku jedno i to samo. A co do nie nazywania tego serverem to jaka inna nazwe proponujesz ? Moze szachownica ? Przeczytaj na wikipedii co znacyz slowo "server". Dla twojej widomosci gralem rok na pirakcim/prywatnym i rok na globalu i musze przyznac ze obydwa mi sie podobaly. Dlaczego global jest dobry tluamczyc nie trzeba. Ale w takim razie moze powiem cos o privach. Jak dla mnie sa one tak jakby lekka wariacją na temat klasycznej rozgrywki. Zasady luzniejsze (rozmowy miedzy stronami konfliktu, umowne zasady, wspolne eventy organizowane przez GM''ow). To co mi sie najbardziej w nich podoba to "community" - spolecznosc. Gracze potrafia sie na nich bawic i gadac zamiast farmic i grindowac. A to, że stornie technicznej mozna sporo zarzucic ? Coz, nie ma rzeczy idealnych. Jezeli grales na privie i nie spotkales sie z tym co ja musiales zle trafic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować