Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War 2 - chcielibyście!

48 postów w tym temacie

Przecież dopiero wydali nowe mapy... Z całym szczacunkiem, ale zrobienie czegoś większego, co możnaby było pokazać, trochę czasu zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 15:48, Thompson napisał:

Przecież dopiero wydali nowe mapy... Z całym szczacunkiem, ale zrobienie czegoś większego,
co możnaby było pokazać, trochę czasu zajmuje.


Zgadzam się nie mozna wszystkiego robić na tzw hop-siup bo wyjdzie z tego gniot a w gnioty nikt jakoś niechce grać ( no chyba że jacys zapeleni masohiści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 15:44, Word up napisał:

Zamiast dwójki niech zajmą się przeniesieniem pierwszej części na pc.

"Chcielibyście!" hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co niby w tym smiesznego, przeciez epic games powiedzialo ze GoW na 100% bedzie na pc, i juz nad tym pracuja, choc troche to zajmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy użyją tego samego nie zmodyfikowanego silnika , nie chce wiedzieć jak miały by wyglądać ostatnie poty wyciśnięte z UE3 ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzies czytalem ze GoW na pc ma wyjsc pod koniec tego roku, ale pewnie sie opozni. Zreszta niech im sie nie spieszy, beda mieli wiecej czasu na optymalizacje silnika do PCtów.

A druga czesc... pewnie jeszcze na UE 3, w koncu to mlody silnik. Ewentualnie na UE 3,5.

Ciekawe jak bedzie wygladac UE 4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 15:44, Word up napisał:

Zamiast dwójki niech zajmą się przeniesieniem pierwszej części na pc.


Widzisz a ja jestem zupełnie przeciwnego zdania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem ciekawy nad jaki projektem pracują twórcy halo a nad jakimś pracują bo czytałem wywiad z twórcami halo i M$ na E3 będzie z tym projektem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie konsol Sony i M$, którą kupić, dużo ludzi mi doradza, żeby kupić xboxa360, a kilku innych, że PS3.
Czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GoW - chcę to na PlayStation 3 :P
Widziałem tą gierkę w realu. GRAFIKA jest NIESAMOWITA, gameplay również. Nie na darmo dostała aż 8 statuetek na D.I.C.E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować