Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War 2 - chcielibyście!

48 postów w tym temacie

Jak będzie tak dobra jak 1 , BA, LEEPSZA :D to na kolanach ide do empiku, czy innej "świątyni", kupuje xboxa, gears''a 2 , i na miesiac mnie nie ma :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja, twardy pecetowiec nigdy nie posiadajacy zadnej konsoli, kupilem xboxa 360 troche ponad tydzien temu i jestem zadowolony. Gry sa naprawde fajne, graficznie swietne ale zeby poczuc ich pelna moc trzeba miec telewizor HD lub grac na monitorze CRT (ale na zwyklym tv tez wyglada dobrze). O dziwo w fps-y i tpp gra sie bardzo dobrze, musialem sie przyzwyczaic ale po godzinie gralem juz bezstresowo i bez gubienia sie w klawiszologii.

A Gears of War przeszedlem cale w trybie cooperative z kumplem. Bylo niesamowicie, gralo sie naprawde swietnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież już dawno pracownicy Epic Games potwierdzili możliwość stworzenia konwersji Gears of War na PC-ty, tylko powiedzieli, że UT3 będzie dla nich wzorem jeśli chodzi o optymalizację, więc musimy czekać do premiery Unreal Tornament 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak już się ukaże na PC, to zaczną się narzekania, że Colin DIRT to chodzi ultra-płynnie w porównaniu z GoW. I proszę, tego się nie wymawia ''dżirs''..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 20:38, Wieśniakoo napisał:

Bedzie afera jak w przypadku Halo - pierwsza część wychodzi, gdy druga jest już na konsoli...
Nic tylko gorzko zapłakać, bracia pecetowcy!

Yes, my Brother. We must cry that years, because we will don''t have much to do, without GoW on PC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejna wojna PC vs konsole?? fani konsol troche się ośmieszacie, bo ... no bo niby czemu GoW mialby nie wyjsc na PC?? że niby moze PC nie pociągnie GoWa? hę? nie wiem czy wiecie, ale układ graficzny wmontowany w tego waszego Xkloca to juz nawet w porównaniu do GF8800GTX jest przestarzały ;]
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem Xboxa ale muszę przyznać, że grafa jest niesamowita...
Ogólnie gra ( z tego co czytałem i widziałem ) jest b.dobra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm , moze i masz racje z ta karta graficzna Damiano , ale ze tak to ujme , konsole maja "ukryta moc". Popatrz na takie PS2 , 500mhz , pamieci malutko , karta graficzna 16 czy 32 mb . A teraz spojrz jak wygladaja takie gierki jak Black czy God of War 2.
A teraz zadaj ze pytanie , czy komputer z taka moca by pociagnal gierke z taka grafa ? No to widzisz , jeszcze na konsole napewno sie ukaza gierki z lepsza grafa od Gearsow , szczerze mowiac ten poziom grafiki jaki jest obecnie ( gearsy , motorstorm , itp itd ) mi w zupelnosci wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w GoW na PC nie będzie się dało grać myszką i klawiaturą, będzie niska liczba klatek na sekundę, będą problemy z czytelnością grafiki, hmmm co jeszcze ?
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować