Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trochę szerzej o Earth No More

27 postów w tym temacie

Wielki link... ;) A co do samej gry, to powiem - BLEH - 3DR nie traktuje mnie poważnie, ja nie traktuję poważnie 3DR. Z resztą, zapowiedź nie mówi nic szczególnego o grze... Poczekamy, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3D Realms to ciekawa firma.. tak naprawdę mało kiedy nawalili tworząc grę.. wszystko wychodzi jak zapowiadali i nawet w przypadku DNF ani nie okłamali ani nie zawiedli gdyż nigdy nie podali kiedy się pojawi gra :). A co za tym idzie myślę że DNF pomału się tam rozwija ale jako coś pobocznego na razie i ukaże się praktycznie nagle. A na razie zrobili świetnego PRAY teraz zapewnie nie wiele gorsze EARTH NO MORE.. wszystkie gry dość orginalne więc i myślę że to wpłynie pozytywnie na DNF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najmocniej przepraszam za błąd.

Kalin 123 ---> gdyby rzeczywiście wczoraj było dokładnie to samo, nie pisalibyśmy o tym dzisiaj jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>nawet w przypadku DNF ani nie okłamali ani nie zawiedli gdyż nigdy nie podali

Dnia 19.06.2007 o 17:39, Kafar napisał:

kiedy się pojawi gra :).

oj, podawali przybliżone terminy wiele razy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 18:22, Elendil_MODED napisał:

>nawet w przypadku DNF ani nie okłamali ani nie zawiedli gdyż nigdy nie podali
> kiedy się pojawi gra :).
oj, podawali przybliżone terminy wiele razy....


Nigdy nie podali konkretnego oficjalnego terminu :) nie oficjalny każdy może rzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to dopiero w tę grę zagramy za jakieś 10-15 lat hehehe tak jak Prey 11 Lat produkcji i wreście sukces i Duke For(n)ever gdzieś od 1997 (chyba) roku był zapowiadany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 17:39, Kafar napisał:

3D Realms to ciekawa firma..


te slowa mnie powaliły :] krotkie i tresciwe zdanie ;D ale wracajac do tej gry co robia, watpie zeby cos z tego fajnego wyszlo, bo z zapowiedzi nic tez tak fajnego i ciekawego niewynika ot zwykly fpp + "widzi misie" autorow gry ktore i tak zostana spelnione w kilku tylko % ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować