Zaloguj się, aby obserwować  
PaulCastellano

the great escape(gra)

20 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2005 o 14:06, ktoś napisał:

Co mam zrobić w misji gdzie jestem w pociagu zabrałem klucz ale niewiem co zrobic z gestapo
ktore przeszukuje pociag?


Otwórz szafkę w tym pomieszczeniu gdzie leżał klucz, zabierz karabin i pistolet, wio na dach. Tam zabij wszystkich Niemców (uważaj żeby poruszać się w kuckach, bo cię wiadukty strącą :)). Przejdź na koniec pociągu (już normalnie, przez przedziały - pozabijaj Niemców) i ze swoim kolegą skoczcie z końca ostatniego wagonu i już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejdź do gestapowca i rozwiąż mu sznurówki w butach kiedy będzie się patrzył przez to okno po lewej...
Wtedy wyjdź z pomieszczemnia i zastukaj w ścianę... On się zdenerwuje, wyciągnie i odbezpieczy pistolet i zacznie biec... nadepnie na zwisające z butów sznurówki i się wywali, a upadając strzeli sobie w głowę...

-+JOKE+-

Gdyby kiedyś stworzyli grę, w której można zrobić WSZYSTKO co się tylko wymyśli... ehh... nawet rzeczy ogólnie dostępne od 18 roku życia ze ścianą... ( głupi przykład, ale podkreślający, wolność działania w grze_nieliniowość )..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 17:32, ktoś napisał:

zle napisałes sorry chodzi mi o moment kiedy dowiaduje sie ze tylne drzwi od pociagu sa zamkniete
i w tedy pojawia sie filmik z 2 gosciami przeszukujacych pociag co mam z nimi zrobic


AAAAAAAAAAa wtedy!! No to było tak odrazu...
No to jest najcięższy element misji!
Musisz wyciągnąć pistolet z kuferka, który stoji koło łóżka (tego szarego na początku)...
Podchodzisz potem do pomieszczenia gdzie jest ten gestapo w niebieskich bokserkach i strzelasz do niego (przez poduszkę! musi to być Silient Kill) OK... jak już go zabiłeś idziesz wziąść dokumenty. Dokumenty są w WC. Musisz podnieść deskę do kibelka i tam będą... A potem się okazuje, że ukończyłeś grę... Hooah!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 17:57, ktoś napisał:

ale gdzie jest te łuzko ktore jest na poczatku


no przy ścianie... nie pamiętam za dobrze... no ale tam jest...

ps. nie wierz mi... lubię ściemniać... tej gry nawet nie zaczynałem, bo ma zbyt słabą grafikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 17:32, ktoś napisał:

zle napisałes sorry chodzi mi o moment kiedy dowiaduje sie ze tylne drzwi od pociagu sa zamkniete
i w tedy pojawia sie filmik z 2 gosciami przeszukujacych pociag co mam z nimi zrobic


Oki, teraz rozumiem. Wystarczy po prostu schować sie w ubikacji :) Musisz to zrobić ze swoim kumplem (jakkolwiek by to nie brzmiało). Podglądaj przez dziurkę od klucza aż gestapowcy przejdą koło kibelka. Potem wyjdź i idź w kierunku gdzie pokazuje strzałka( kumpla zostaw w kiblu). Idź przez wszystkie przedziały, aż dojdziesz do takiego gdzie drzwi są zamknięte. Wejdź na dach i przeskakuj po wagonach. Dojdziesz do takiej drabinki, która prowadzi to pomostu na boku wagonu (jest bardzo wąska, więc uważaj żeby nie spaść). W tym wagonie z pomostem kręci się Niemiec. Poczekaj aż z niego wyjdzie i ukradnij klucz. W tym wagonie jest szafeczka w ścianie gdzie masz karabin, pistalet, apteczkę i magazynki. Od tej pory możesz postępować tak jak Ci pisałem w poprzednim poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 17:48, Yennefer napisał:

No to jest najcięższy element misji!


A Ty jak nie potrafisz (bądź nie chcesz ) pomóc, to lepiej wcale nic nie pisz. Chłopak zadał normalne pytanie o grze, bo po to jest forum, a Ty mu mącisz w głowie, bo masz jakąś manię na temat idalnie realistycznej gry, w której można zawiązać sznurówki i pomazać długopisem po dokumentach (jak wspominałeś w innym wątku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 11:09, ktoś napisał:

dzieki ale ten muj koles niechce z tamtym pogadac zeby szedł za nim


Bo musisz nacisnąć jakiś klawisz (nie pamiętam jaki, bo odinstalowaną mam juz grę), który odpowiada za polecenia wydawane Twojemu kumplowi. Poszukaj w opcjach sterowania, na pewno jest. Albo zrestartuj misję i popatrz na podpowiedzi w górze ekranu, zaraz po tym jak kanar sprawdzi Ci bilety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 09:51, Abi Dalzim napisał:

A Ty jak nie potrafisz (bądź nie chcesz ) pomóc, to lepiej wcale nic nie pisz. Chłopak zadał
normalne pytanie o grze, bo po to jest forum, a Ty mu mącisz w głowie, bo masz jakąś manię
na temat idalnie realistycznej gry, w której można zawiązać sznurówki i pomazać długopisem
po dokumentach (jak wspominałeś w innym wątku).


Heh... forum jest dla wszystkich... Mam prawo się wypowiadać, byle nikogo nie obrażać. On zadał normalne pytanie, a ja normalną odpowiedź.
I kto tu ma manię? To Ty napisałeś "Wystarczy po prostu schować sie w ubikacji :) Musisz to zrobić ze swoim kumplem" ->lol<- :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 13:12, Yennefer napisał:

Mam prawo się wypowiadać, byle nikogo nie obrażać.


Fajnie by było jednak gdybyś przy okazji mówił z sensem

>On zadał

Dnia 17.12.2005 o 13:12, Yennefer napisał:

normalne pytanie, a ja normalną odpowiedź.


Zamąciłeś tylko chłopakowi w głowie zmyśloymi poradami.

Dnia 17.12.2005 o 13:12, Yennefer napisał:

I kto tu ma manię? To Ty napisałeś "Wystarczy po prostu schować sie w ubikacji :) Musisz to
zrobić ze swoim kumplem" ->lol<- :D


A doczytałeś co potem napisałem w nawiasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 13:19, Abi Dalzim napisał:

> Mam prawo się wypowiadać, byle nikogo nie obrażać.

Fajnie by było jednak gdybyś przy okazji mówił z sensem


Zazwyczaj mówię... Ale w tym wypadku zrezygnowałem z zasad... Poczytaj AR w CDA =]

Dnia 17.12.2005 o 13:19, Abi Dalzim napisał:


>On zadał
> normalne pytanie, a ja normalną odpowiedź.

Zamąciłeś tylko chłopakowi w głowie zmyśloymi poradami.


Ehh.. czasem lepiej samemu pograć niż pytać... tGE to nie jest ciężka gra, dlatego szybko by zrozumiał jak przejśc misję..
A moje *porady* były na tyle głupie, że nawet nie powinien się nad tym zastanawiać.

Dnia 17.12.2005 o 13:19, Abi Dalzim napisał:


> I kto tu ma manię? To Ty napisałeś "Wystarczy po prostu schować sie w ubikacji :) Musisz
to
> zrobić ze swoim kumplem" ->lol<- :D

A doczytałeś co potem napisałem w nawiasie?


To jeszcze gorzej... Bo ja normalnie nie pomyślałbym nic złego... W końcu w gimnazjach, liceach itd. faceci chodzą w 5tke do WC i nic tam nie robią złego :)
Ale po tym w nawiasie widać, że masz skojarzenia :P

/dobra, koniec... nie cytuj mnie już... ja się też nie będe wypowiadać... pozdrawiam i cześć...
/z mojej strony temat zakończony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna gra! Niestety nie przeszedłem jej, za mało cierpliwości... Nie podobał mi się system sterowania, chyba przez przyzwyczajenie do Splinter Cella, choć gra jest skradanką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować