Zaloguj się, aby obserwować  
Slaverox

Windows Movies Maker - Temat ogólny

131 postów w tym temacie

Witam mam problem z eksportem filmu w movie makeze. Otóż gdy chce go wyeksportować to wyświetla mi się, że nie może zapisać na specified location, żeby sprawdzić oryginalność źródeł lub miejsce n dysku. Wszystko jest w porządkuale za diabła nie mogę filmu wyeksportować. Czy ktoś ma jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no więc należy, importować jakąś piosenke do tego oto programu i wstawić ją na oś czasu (przeciągając ja tam). Potem tak samo zaimportować obrazek, który chcesz użyć i w ten sam sposób przeciągnąć na oś, ale należy go też rozciągnąć na osi, żeby jego pokazywanie trwało tyle co piosenka (o ile chcesz żeby przez całą muzyke pojawiał się ten sam rysunek). Potem należy dodać tekst za pomocą opcji "utwórz tytuły lub napisy koncowe", zaznaczajc nastęnie "Dodaj tytuł na wybranym klipie". I to chyba wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 22:23, NuGGet napisał:

A czym można przekonwertować taki filmik ? np. na divx albo mpeg.

Można programem TOTAL VIDEO CONVENTER ;P, on nawet skonwertuje z 3gp. n inny typ pliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Nigdy nie miałem problemów z Windows Movie Maker 2.0 aż do teraz. Sprawa jest dziwaczna i spóbuje ją jakoś sensownie opisać.

Importuję film, zaczynam wycinać z niego drobne kawałki i... no właśnie. Niby mam te wycięte fragmenty lecz kiedy zaznaczam jeden z nich i wciskam play, odtwarza mi go ale nie zatrzymuje się w momencie kiedy powinien. Film leci dalej tak jakby nie był pocięty na kawałki. Natomiast kiedy wrzucam taki klip na oś czasu to tutaj istotnie nie odtwarza dalszej części filmu, ale co ciekawe suwak po minięciu czasu odtwarzania fragmentu ląduje momentalnie w miejscu gdzie powinien kończyć się CAŁY film, mimo że na osi czasu go nie umieszczałem.
Czyli najprościej mówiąc, wrzucając wycięty fragment filmu na oś czasu, program działa jakbym wrzucał cały film i przez to strasznie"zamula". Ro formacie i świeżej instalce, jest tak samo.

Jakieś pomysły? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 18:12, Seccolo napisał:

> Mam pytanie.Czy w WMM mozna zrobic tak,ze w jednym momencie leca 2 filmy?
>
> Tutaj jest jeden przyklad (teledysk):
> http://pl.youtube.com/watch?v=W12L6bTlIIo
>
>

W WMM nie da rady. Musiałbyś mieć Sony Vegas lub Adobe Premiere


Jesli cos,to nie chodzi o podzielony ekran tylko 2 filmy naraz leca ,oto przyklady w filmie: 0:48,1:00,1:13 itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczołem bawić się w montaż filmików i jak na początek korzystam z WMM. I mam mały problem. Skróciłem sobie filmik, wyciołem głos i chce dać spowolnienie w danym momencie. Czy można tak zrobić ? Bo jak spowalniam to spowalnia mi się cały filmik. Jak spowolnić tylko dany fragment ? Proszę o szybką odp. i z góry dziękuje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huh?

Tak jak kolega parę postów wyżej, zdecydowanie polecam program Sony Vegas. Jest profesjonalnym programem do obróbki i sklejania filmów. W połączeniu z Adobe After Effect daje wspaniały "duet".

pozdrawiam
''Stock

@edit

a co do kolegi wyzej [sekret mnicha], to albo masz za mało miejsca na dysku, albo te kawałki filmu/muzyka usunąłeś z dysku przed zapisaniem albo czy folder w ktorym probujesz zapisać film nadal istnieje (czy np. przez przypadek go nie usunałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 19:22, Sekret Mnicha napisał:

Odpowie ktoś? bo mi zależy bardzo.


Sprawdź czy masz te pliki, czy nie zostały usunięte, lub przeniesione do innego dysku/folderu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować