Zaloguj się, aby obserwować  
Slaverox

Windows Movies Maker - Temat ogólny

131 postów w tym temacie

Pytanie może nie do końca na temat, ale cóż.

Mam mały problem z FRAPSem. Obraz nagrywa doskonale, płynnie i bez problemów, ale dźwięk strasznie charczy. Ktoś miał taki problem? Co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 22:47, Zauri napisał:

reinstal ? da sie sciagnac osobno movie makera..

Wielkie dzięki za taką radę. Już sobie poradziłem bez bezsensownych reinstalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2009 o 17:59, POZDRO-Grizzly napisał:

Można w WMM przekręcić filmik ? Bo go nagrywałem telefonem i trzymałem bokiem :) Jak
można to jak ?

Nie da się, a po za tym WMM nie obsługuje plików 3gp, więc potrzebowałbyś Total Video Converter do skonwertowania z 3gp na avi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od czasu, kiedy zainstalowałem wizualizację Visty mam wielki problem z Movie Makerem. Po uruchomieniu programu od razu wita mnie okno komunikatu o treści Brak plików do przejść i efektów wideo, na dodatek przy każdej próbie wgrania jakiegoś większego pliku aplikacja zawiesza się, pozostawiając mi jedynie możliwość kliknięcia w Nie wysyłaj... Po ściągnięciu programu i próbie instalacji, wyskakuje kolejny komunikat, tym razem, że aktualna wersja jest nowsza/wyższa od tej ściągniętej. Niestety, Movie Maker nie występuje w Dodaj lub usuń programy, więc ręczna deinstalacja również nie wchodzi w grę. Mieliście może kiedyś podobne problemy z tym programem? Jak sobie poradziliście? Z góry dzięki, bo mam do obróbki wiele filmików a ze względu na brak softu, pozostaje mi jedynie czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 17:40, KrzyniuBDG napisał:

Przepraszam, ze trochę odkopuje temat, ale mam pytanie - jak zmienić kolor marginesów
pod wstawionym obrazkiem by były czarne, a nie ciemno szare?

W zaawansowanych opcjach filmów jak dobrze pamiętam, dawno nie korzystałem z tego programu, bo teraz korzystam z Nero Vision.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Mam nagrany nasz pierwszy taniec na weselu od dwóch osób.
Czy da się aby w pewnym momencie odtwarzając film gdzieś w rogu pojawił się kawałek filmu z drugiego ujęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2013 o 14:23, Citkowsky napisał:

Mam pytanie.

Mam nagrany nasz pierwszy taniec na weselu od dwóch osób.
Czy da się aby w pewnym momencie odtwarzając film gdzieś w rogu pojawił się kawałek filmu
z drugiego ujęcia?

To byś musiał zrobić Sony Vegasem Pro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.
Mam Windows 7, kartę TV pod PCI, zgrałem jeden program przez ProgDVB i postanowiłem to później lekko pociąć i liczyłem na zmniejszenie wielkości pliku i w tym celu postanowiłem wykorzystać Windows Movie Maker
I po tym jak juz pousuwałem zbędne fragmenty i dałem aby zapisał to, MMM zaczął pracę, procenty postępu szly do przodu.. ale z kompa zaczął wydawać się dziwny dźwięk. Nie brzmiało to na wentylator, czy szybszą pracę HDD, to było coś dziwnego. Komp niby działał normalnie ale tak na wszelki wypadek przerwałem pracę WMM. jakieś pomysły co to mogło byc i jak to zdiagnozować dokładniej? Czy wykluczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować