Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Quake Wars z reklamami

36 postów w tym temacie

"Ufff, czyli podczas sieczki nie zobaczymy uśmiechniętej mamy trzymającej w ręku pełną pieluszkę znanej firmy ani obywatela IV RP stojącego do widza plecami. Kamień spadł z serca wielu graczom." - oj spadł, spadł :)
Ale nie podoba mi się pomysł aby wprowadzić rekalmy do gier, żadnych gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta czyli w ET: QW będzie można spodka reklamę { nie nachalną } sklepu do którego Giertych nie chodzi...
Może jeszcze zrobią by reklamy były ściągane z nety z zamieniały się z tymi starym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie - pomysł jak najbardziej ok, by, nie denerwując gracza, zrekompensować sobie brak abonamentu w grze (z perspektywy developera i wydawcy) i wyjść na swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takiej formie jak tutaj mogą być, po nazwie już się bałem, że w czasie ładowania misji będzie nam wyświetlana jakże przyjazna reklama :| Boże nie dopuść, żeby kiedyś coś takiego zaistniało <lol> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super reklamy w grach ... nie ma co. Jeszcze się okaże ż na jakiejś mapie będą bilboardy (nie iwme jak się piszę :P) to reklama na nich będzie się co chwila zmieniać. Np jeden tydzień reklama pewnego napoju gazowanego, w następnym tygodniu reklama mebli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reklamy w grach sportowych jak najbardziej, bo tam takie elementy zwiększają realizm, ale w Quake Wars? to chyba lekka przesada... ale zobaczymy jak mówią ze nie będą to reklamy nachalne to ok ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ma fajna grafike ,jak widac na screenie ale szkoda ze są reklamy , ostatnio był protest graczy przeciwko reklamom w Counter-Strike ale nic to niedało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej... tak powinno byc. Gry powinny byc robione na zasadzie publicznej telewizji. Robisz gre i zarabiasz na reklamach w niej. To zaklada, ze jezeli chcesz na grze zarobic to musi ona byc dobra, zeby jak najwiecej ludzi w nia gralo, zebys przyciagnal reklamodawcow etc... jaki problem jest w wyswietlaniu reklam w grach sieciowych (oczywiscie w tych w ktorych to pasuje) w samej rozgrywce, albo przy loadingu czy czyms innym (map) (w tych grach w ktorych reklama "wewnatrz" gry nie pasuje). Oczywiscie bez przegiec, nie chce zeby mi sie level gry przerywal i byl 10 minutowy blok reklamowy :)... ale uwazam, ze bylby to krok w sluszna strone. Z kolejnych korzysci jakie mozna by wymienic to piractwo mocno by zostalo zredukowane (bo skoro wszystkie gry sa za darmo a programisci, studia developerskie etc zarabiaja na reklamach to po co "kupowac" pirata?), ewentualnie jakies oplaty za wypuszczenie samej gry czyli wytloczenie krazkow, zrobienie instrukcji, pudelka etc (to pewnie nawet nie 1/10 obecnej ceny gry). Coz, oczywiscie jestem swiadomy tego, ze na swiecie jest wielu malkontentow, ktorzy uwazaj ze reklama=zlo&komercja i takich produktow by nie tykali (szkoda tylko, ze patrza oni jedno torowo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli ta gra będzie dostępna za darmo?
Nie? To niech się gonią.
Jakoś do tej pory gry multiplayer były nie miały żadnych abonamentów, a i tak twórcy wydając je kupowali sobie po kilka Ferrari i jakoś nie narzekali.
A to przecież nie jest MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reklamy w grach to jednak przesada, nawet jeśli nie są one nachalne. Przecież to tak jakby kupować sobie film na DVD i w międzyczasie oglądać te durne reklamy niczym w TV. Płace, wiec chce normalną roz(g)rywkę, bez reklam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby te reklamy rzeczywiście nie były nachalne... Nie mam nic do product placementu, dodanie np. w Falloucie 3 ruin barów w reklamami Coca-Coli* czy zdemolowanych stacji benzynowych Texaco mogłoby jedynie dodawać klimatu :P .

Przy okazji jednego z MMO mieliśmy już do czynienia z takim mechanizmem. Tyle, że tam MIAŁO to być nachalne... Przykład? Czekasz na respawn=oglądasz filmiki reklamowe. Pysznie...
_____
*Jest Nuka Cola :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować