Zaloguj się, aby obserwować  
mefek11

Praca na wakacje

144 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2010 o 16:34, hammerfall87 napisał:

> zblizaja sie wakacje a ja jutro ide zaniesc podanie do mcdonalda. jak praca tam
wyglada
> ? jest ciezko ?

ciągły zapiernicz :)

w waszym wieku mc donalds jest bez sesnu bo stracicie 1 miech wakacji na szkolenie no i nie przyjmą was na tak krótki okres czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze, ja jednak jestem szczęściarzem, pracy szukałem w połowie wakacji 2 lata temu, znalazła się na niedziele, praca biurowa w Anonsach, a teraz zastępuje osoby w biurze te co mają wolne, więc robota jest i wcale nie trzeba szukać, wystarczy szczęście, ale nie można być też za wymagającym, tak więc weźcie jakąś gazetę i poszukajcie, bo sezonowej pracy jest mnóstwo sam dzisiaj wpisałem z 20 takich ogłoszeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ dzisiaj dostałem telefon z empiku z zaproszeniem na rozmowę (złożyłem podanie o prace na wakacje - lipiec, sierpień) chciałbym zapytać jak to wygląda? Chodzi mi o zarobki, średnia stawka jaką mogą mi zaproponować i o jaką mogę się wykłócać, oraz jak wygląda tam praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 15:52, Ciej napisał:

Ponieważ dzisiaj dostałem telefon z empiku z zaproszeniem na rozmowę (złożyłem podanie
o prace na wakacje - lipiec, sierpień) chciałbym zapytać jak to wygląda? Chodzi mi o
zarobki, średnia stawka jaką mogą mi zaproponować i o jaką mogę się wykłócać, oraz jak
wygląda tam praca?

Farciarz, ja złożyłem CV w jednym Empiku i ch...hmm, to znaczy, nie oddzwonili niestety:/. Stracili wybitnego fachowca, hyhy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 16:18, Blackgoat napisał:

> Ponieważ dzisiaj dostałem telefon z empiku z zaproszeniem na rozmowę (złożyłem podanie

> o prace na wakacje - lipiec, sierpień) chciałbym zapytać jak to wygląda? Chodzi
mi o
> zarobki, średnia stawka jaką mogą mi zaproponować i o jaką mogę się wykłócać, oraz
jak
> wygląda tam praca?
Farciarz, ja złożyłem CV w jednym Empiku i ch...hmm, to znaczy, nie oddzwonili niestety:/.
Stracili wybitnego fachowca, hyhy:D


Sam jestem zdziwiony szybkością reakcji - CV zostawiłem wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakich, dla przykładu za praktyki odbywane w ramach zajęć w technikach nie dostaje się pieniędzy. Nie wiem jak to wygląda w szkołach zawodowych a jeszcze inaczej jest z tak zwanym stażem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2010 o 15:47, AphroditeDnB napisał:

czy na praktykach się zarabia ??


Tak, ale sa to zwykle bardzo niskie zarobki, bo sie w koncu uczysz i nie jestes efektowny w wykonywanej pracy, ostatnio widzialem oferte praktyk na fryzjera, oferowali 130zl/miesiecznie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kumpel w pierwszej klasie szkoły zawodowej (ZSM) ma dostać za miesiąc praktyk w lipcu marne 100 zł, natomiast inny kumpel z technikum (ZSB) mówi, że w kolejnych latach mają ich wysłać gdzieś do Niemiec, podobno za 2000 euro miesięcznie, ale za nic w świecie w to nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z zawodówką to nie wiem jak jest ale z tymi praktykami płatnymi w technikum to raczej jest prawda. Sam chodziłem do jednego technikum więc mogę potwierdzić to iż bardzo często - a właściwie zawsze jest tak że jeżeli ktoś załapie się na zagraniczne praktyki [ często w zamian za dobre oceny choć nie zawsze ] to są one płatne i to dość dobrze jak na nasze polskie standardy. Więc wcale nie twierdziłbym że twój kolega wciska ci kit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2010 o 15:57, Tyler_D napisał:

Zależy jakich, dla przykładu za praktyki odbywane w ramach zajęć w technikach nie dostaje
się pieniędzy. Nie wiem jak to wygląda w szkołach zawodowych a jeszcze inaczej jest z
tak zwanym stażem.



Mi chodzi o takie praktyki w wakacje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to przecież kuba9876543210 już ci odpowiedział jak to wygląda. Zresztą mając 16 lat to tak średnio atrakcyjny dla przeciętnego pracodawcy byłbyś. To jeszcze zależy jakie praktyki cie konkretnie interesują i czy bardziej ci zależy na nich czy na pieniądzach. Jeżeli ważniejsza jest kasa proponowałbym znaleźć jakąś pracę sezonową - może nie jest jakaś bardzo dobrze płatna ale lepsze to niż nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do pracy na wakacje... miałem farta i znalazła się pomocnika na budowie. Praca ciężka, ale 8złoty za godzine to uczciwa stawka. No i do końca sierpnia umowa podpisana, a myślałem, że nie uzbieram na Starcrafta 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem opalony więc narazie praca w polu odpada, ale zbierałem truskawki i jagody rok temu, teraz jestem jakoś rozleniwiony:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chodzę do Technikum i żadnej kasy za praktyki nie dostałem. Za to w firmie gdzie odbywałem te praktyki obecnie zatrudniłem się na miesiąc Lipiec. Około 1500 zł na rękę dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 11:39, Tyler_D napisał:

Za praktyki organizowane w ramach zajęć szkolnych w technikach nie dostaje się wynagrodzenia.

Ciekaw jestem kto Ci takich glupot naopowiadal. Wiekszosc kierownikow przyjmujacych na praktyki w moim miescie placilo za wykonana prace. To czy zaplaci czy nie to zalezy od czlowieka u ktorego pracujemy, ale nie mozna powiedziec, ze nie dostaje sie wynagrodzenia, tylko co najwyzej, ze zaplata nie jest obowiazkowa - chce to placi nie chce to nie placi. Najlepiej na poczatku praktyki zapytac jakia bedzie dniowka, jesli koles powie, ze nie bedzie placil to idziemy do innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować