Zaloguj się, aby obserwować  
Velyn

Telefon Na Karte.

37 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2005 o 16:16, Bartuc napisał:

> Ale za te 30 zł na miesiąc nie dostanie żadnego super telefonu :P Będzie jakiś szajs
bez aparatu
> itp.

Bzdury piszesz... Jeśli nie jesteś pewny tego co piszesz to nie pisz bo w błąd innych wprowadzasz...


Jestem pewny, byłem w salonie bo sam chciałem kupić.

Dnia 16.12.2005 o 16:16, Bartuc napisał:

Tak jak pisał Piotrek, w MixPlusie dostaniesz tym lepszy telefon (i tym taniej za niego zapłacisz)
jak podpiszesz umowę na największą ilość doładowań = 36.


No tak, ale 3 lata, bez żadnych zniżek, nowości, promcji itp.

P.S

Kwota doładowanie nie ma tu Twoim zdaniem znaczenia? To po jaką cholerę, jest do wyboru 30 zł, 50 zł itp. na miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 16:31, Piotrek K. napisał:

Ale akurat oferta telefonow nie zmienia sie w zaleznosci od tego czy bedziesz dolawdowytwal
konto za 30 czy 50 zl. Jedynie co sie zmienia to cena takiego telefonu.


No własnie cena... pytałeś się ile kosztuje Motorola V3 czy Sony Ericsson k300i za 30 zł na miesiąc? :D Ja mówię odrazu, że mnie nie stać... Poza tym autor postu wyraźnie zaznaczył, że chce mieć fajny telefon, za nie wielką kasę.

A za 30 zł na miesiąc nie dostaniesz fajnego telefonu za małe pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 16:46, Tomi_323 napisał:

Kwota doładowanie nie ma tu Twoim zdaniem znaczenia? To po jaką cholerę, jest do wyboru 30
zł, 50 zł itp. na miesiąc?


Tak, kwota nie ma tu znaczenia... i to nie jest moje zdanie tylko to jest regulamin usługi... Pozostałe karty z innymi kwotami są przeznaczone dla usługi SimPlus, cociaż to nie zawsze jest regułą. Ty masz powiedziane, że musisz wykonać 24, 30 lub 36 doładowań za minimum 30PLN (może być więcej, ale to będzie się nadal liczyło jako jedno doładowanie...). Cytacik ze strony Plusa:


Oferta mix

Oferta mix w sieci Plus GSM łączy zalety telefonu na kartę (pełna, bieżąca kontrola wydatków) i telefonu abonamentowego (niska cena zakupu telefonu).

Dla kogo przeznaczona jest oferta mix?

Oferta mix przeznaczona jest dla osób, które pragną korzystać z telefonu na bieżąco kontrolując wydatki, a są zainteresowane zakupem markowego sprzętu w atrakcyjnej cenie (już od 1 zł). Użytkownik zobowiązuje się do 24, 30 lub 36 zasileń (jednorazowo 30 zł na 30 dni), może zasilać swoje konto częściej, a każde zasilenie skraca okres umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 16:53, Bartuc napisał:

> Kwota doładowanie nie ma tu Twoim zdaniem znaczenia? To po jaką cholerę, jest do wyboru
30
> zł, 50 zł itp. na miesiąc?

Tak, kwota nie ma tu znaczenia... i to nie jest moje zdanie tylko to jest regulamin usługi...
Pozostałe karty z innymi kwotami są przeznaczone dla usługi SimPlus, cociaż to nie zawsze jest
regułą. Ty masz powiedziane, że musisz wykonać 24, 30 lub 36 doładowań za minimum 30PLN (może
być więcej, ale to będzie się nadal liczyło jako jedno doładowanie...). Cytacik ze strony Plusa:


Oferta mix

Oferta mix w sieci Plus GSM łączy zalety telefonu na kartę (pełna, bieżąca kontrola wydatków)
i telefonu abonamentowego (niska cena zakupu telefonu).

Dla kogo przeznaczona jest oferta mix?

Oferta mix przeznaczona jest dla osób, które pragną korzystać z telefonu na bieżąco kontrolując
wydatki, a są zainteresowane zakupem markowego sprzętu w atrakcyjnej cenie (już od 1 zł). Użytkownik
zobowiązuje się do 24, 30 lub 36 zasileń (jednorazowo 30 zł na 30 dni), może zasilać swoje
konto częściej, a każde zasilenie skraca okres umowy.


Czy Ty nie rozumiesz?

Autor chce FAJNY telefon ZA MAŁE pieniądze.

Za 30 zł takiego nie dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 16:53, Bartuc napisał:

Tak, kwota nie ma tu znaczenia...

Ma ;). Jak wybierzesz kwote doladowania w wysokosci 50 zlotych mozesz zakupic troche tansze telefony ;). Ale sami powiedzcie, czy oplaca sie dostac znizke na telefon w wysokosci np. 100zlotych (dla telefonu V3), jesli przez taki sam okres czasu (24 doladowania) trzeba wydawac 20zl wiecej :D)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 16:58, Tomi_323 napisał:

> > Kwota doładowanie nie ma tu Twoim zdaniem znaczenia? To po jaką cholerę, jest do
wyboru
> 30
> > zł, 50 zł itp. na miesiąc?
> > > Tak, kwota nie ma tu znaczenia... i to nie jest moje zdanie tylko to jest regulamin usługi...

> Pozostałe karty z innymi kwotami są przeznaczone dla usługi SimPlus, cociaż to nie zawsze
jest
> regułą. Ty masz powiedziane, że musisz wykonać 24, 30 lub 36 doładowań za minimum 30PLN
(może
> być więcej, ale to będzie się nadal liczyło jako jedno doładowanie...). Cytacik ze strony
Plusa:
> > > > > Oferta mix
> > > Oferta mix w sieci Plus GSM łączy zalety telefonu na kartę (pełna, bieżąca kontrola wydatków)

> i telefonu abonamentowego (niska cena zakupu telefonu).
> > > Dla kogo przeznaczona jest oferta mix?
> > > Oferta mix przeznaczona jest dla osób, które pragną korzystać z telefonu na bieżąco kontrolując

> wydatki, a są zainteresowane zakupem markowego sprzętu w atrakcyjnej cenie (już od 1 zł).
Użytkownik
> zobowiązuje się do 24, 30 lub 36 zasileń (jednorazowo 30 zł na 30 dni), może zasilać swoje

> konto częściej, a każde zasilenie skraca okres umowy.

Czy Ty nie rozumiesz?

Autor chce FAJNY telefon ZA MAŁE pieniądze.

Za 30 zł takiego nie dostaniesz.




fajny telefo to nie znaczy ze musi byc dorgi nie?
fajny to taki co sie fajnie prezentuje przynajmiej dla mnie...
glownie nie chodzi mi o funkcje tylko raczej o wyglad...
ale bez przesady przecie niekupie sobie np. noki 3310...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 17:48, Velyn napisał:

> > > Kwota doładowanie nie ma tu Twoim zdaniem znaczenia? To po jaką cholerę, jest
do
> wyboru
> > 30
> > > zł, 50 zł itp. na miesiąc?
> > > > Tak, kwota nie ma tu znaczenia... i to nie jest moje zdanie tylko to
jest regulamin usługi...
>
> > Pozostałe karty z innymi kwotami są przeznaczone dla usługi SimPlus, cociaż to nie
zawsze
> jest
> > regułą. Ty masz powiedziane, że musisz wykonać 24, 30 lub 36 doładowań za minimum
30PLN
> (może
> > być więcej, ale to będzie się nadal liczyło jako jedno doładowanie...). Cytacik ze
strony
> Plusa:
> > > > > > Oferta mix
> > > > Oferta mix w sieci Plus GSM łączy zalety telefonu na kartę (pełna, bieżąca
kontrola wydatków)
>
> > i telefonu abonamentowego (niska cena zakupu telefonu).
> > > > Dla kogo przeznaczona jest oferta mix?
> > > > Oferta mix przeznaczona jest dla osób, które pragną korzystać z telefonu
na bieżąco kontrolując
>
> > wydatki, a są zainteresowane zakupem markowego sprzętu w atrakcyjnej cenie (już od
1 zł).
> Użytkownik
> > zobowiązuje się do 24, 30 lub 36 zasileń (jednorazowo 30 zł na 30 dni), może zasilać
swoje
>
> > konto częściej, a każde zasilenie skraca okres umowy.
>
> Czy Ty nie rozumiesz?
>
> Autor chce FAJNY telefon ZA MAŁE pieniądze.
>
> Za 30 zł takiego nie dostaniesz.
>
>


fajny telefo to nie znaczy ze musi byc dorgi nie?


W 99% musi :)

Dnia 16.12.2005 o 17:48, Velyn napisał:

fajny to taki co sie fajnie prezentuje przynajmiej dla mnie...


Nom.

Dnia 16.12.2005 o 17:48, Velyn napisał:

glownie nie chodzi mi o funkcje tylko raczej o wyglad...


Wygląd... 90 % telefonów fajnie wygląda. Jak o to ci chodzi to sa telefony po 1 zł.

Dnia 16.12.2005 o 17:48, Velyn napisał:

ale bez przesady przecie niekupie sobie np. noki 3310...


Dlaczego? Bo nie ma bajerów ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak by oszukiwali to byś tego nie wiedział, czyli mają jasne zasady. Oszustami byli by wtedy gdyby o tym nie informowali. Zetafon to dobra oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak juz podpisywałem umowę to mi kolega powiedział który na szczęscie wszedł do salonu. Bo wczesniej oni mi tego nie powiedzieli. Omijali temat kary szerokim łukiem. A co masz zetafon??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktoś Ci o tym nie powiedział to trafiłeś na pracownika do zwolnienia, gdyby była przy tym kontrol ten człowiek już by poleciał. Nie nie mam, ale zamierzam kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To powodzenia jak chcesz miec telefon za 1zł to umowe musisz podpisać na 36 miesięcy a jak na inny okres to telefon jest drozszy. Kolejne oszustwo bo w reklamie nic o tym nie mowią. Dopiero się w salonie dowiadujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak we wszystkich innych rekalamch telefonów. Naucz się czytać, że zrozumieniem telfon OD 1zł a nie za złotówke damy wam wszystkie. A czy jak widzisz reklamę wanisza to też uważasz że on tak wszystkie plamy spiera. Trzeba trochę pomysleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 14:54, Lumbago napisał:

Jak we wszystkich innych rekalamch telefonów. Naucz się czytać, że zrozumieniem telfon OD 1zł
a nie za złotówke damy wam wszystkie. A czy jak widzisz reklamę wanisza to też uważasz że on
tak wszystkie plamy spiera. Trzeba trochę pomysleć...


Niby wszyscy tak kłamią ale wg mnie to orange zetafon to jest jednak przesada. Ale nie kłóćmy się. Udanego zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ofercie Plusa też reklamują tefeony od złotówki, to nie są oszustwa tylko chwyty reklamowe, gdyby oszukiwali dostali by za to kare. Ja się nie kłuce wymieniam się poglądami, bo wiem coś ni e coś na temat reklam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować