Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ujawniono pierwsze informacje o Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!

461 postów w tym temacie

CD Projekt

Zespoły CD Projekt RED i CD Projekt omówiły wyniki przeprowadzonej wśród internautów ankiety, dotyczącej Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina. W efekcie zapadły konkretne decyzje i dziś ujawnione zostają pierwsze (ale nie ostatnie!) elementy, które wejdą w skład tego wyjątkowego wydania.

Przeczytaj cały tekst "Ujawniono pierwsze informacje o Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karcianka może być ciekawa, ale brelok do kitu. Sorry folks, ale ja klucze trzymam w kieszeni i prędzej ta mi się rozwali. Już lepiej było to "cudo" spłaszczyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karty - super sprawa!
Medalion - brelok, aczkolwiek bardzo ładny :)

Jeśli kolejne elementy (bo chyba nie ma wątpliwości) będą równie dobre, zamawiam swój egzemplarz EK, tylko żeby starczyło! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buhaha... breloczek od kluczy! A ludzie się tym tak jarali:) Przecież tego na szyję nikt nie założy.
Karty wyglądają spoko. Nadal mam nadzieję że artbook pojawi się w EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karty? Brilliant! No, i dla dwóch osób. No, to mnie przekonuje.
Medalion wygląda ok, tylko breloków mam dużo. Niemniej jednak prezentuje się ok.

Cóż, szanse na to, że jednak zamówię EK rosną.
Ale i tak chciałbym przed premierą zobaczyć demo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

karcianka - wiadomo ze sie by znalazla w koncu "do celow promocyjnych" byla tworzona ;]
breloczek - no chociaz to nie tandetny naszyjnik z Gothica ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie na razie zapowiada się baaardzo ciekawie, właśnie tych elementów spodziewałem sie w EK, ciekawe jakie będą kolejne :]
Interesuje mnie też jakie będzie opakowanie EK (myślę, że torba Geralta lub skrzynia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować