Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ujawniono pierwsze informacje o Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!

461 postów w tym temacie

Nie no, to już jest przegięcie. Żeby jeszcze dzielić na części informacje o edycji kolekcjonerskiej... Po co to? Przecież to nie zwiększa zainteresowania produktem, a doprowadza do frustracji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mogli by dać jeszcze "płaską" wersję medalionu
i art booka i poradnik i 4 czyste plyty DVD z artworkiem wiedźmińskim i roczną prenumeratę patchy i dać to fszysko za free sory nie wyspany jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładny breloczek, bo medalion to na pewno nie jest, może jakby był ze dwa razy większy to tak. Nie zmienia to faktu, że grę kupiłbym nawet jeśli w pudełku byłaby tylko płyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to myślałem, że ten medalion, to będzie medalion, a nie breloczek... :/ Prócz tego nie mam żadnych zastrzeżeń, fajnie wygląda. W grę karcianą też miło będzie zagrać... Czekam na więcej.
Aha, i mam rozumieć, że edycję kolekcjonerską zasilą automatycznie również te same rzeczy co w standardowym wydaniu, czy szykujecie jakiś apgrejd tamtych, przerobienie ich i mocniejsze "wypasienie" na potrzeby EK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie z tego co na razie moim zdaniem wiadomo nam to zwykła edycja jest lepsza zdecydowanie od EK . Po co komu breloczek lepsza była by koszulka , a od kart lepsza była by książka. Chyba raczej zwykłą edycje ale nie wiadomo co jeszcze będzie zawierała edycja kolekcjonerska.
Pozdrawiam Mr.P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 16:21, Mr.P napisał:

Panowie z tego co na razie moim zdaniem wiadomo nam to zwykła edycja jest lepsza zdecydowanie
od EK . Po co komu breloczek lepsza była by koszulka , a od kart lepsza była by książka. Chyba
raczej zwykłą edycje ale nie wiadomo co jeszcze będzie zawierała edycja kolekcjonerska.
Pozdrawiam Mr.P


hm ale to co jest w podstawowej chyba też powinno znaleźć się w EK...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w skrzyneczce, takiej jak miał geralt na eliksiry, albo zawinięte w skórę z wypalonym mieczem, albo wilkiem...
Jakieś dodatkowe niepublikowane opowiadanie sapkowskiego o geralcie...
artbook...

POwiększcie medalion!!
MEDALION, nie brelok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 16:21, Mr.P napisał:

Panowie z tego co na razie moim zdaniem wiadomo nam to zwykła edycja jest lepsza zdecydowanie
od EK . Po co komu breloczek lepsza była by koszulka , a od kart lepsza była by książka. Chyba
raczej zwykłą edycje ale nie wiadomo co jeszcze będzie zawierała edycja kolekcjonerska.
Pozdrawiam Mr.P

Heh... to ty nie wiesz że elementy z podstawowej edycji automatycznie trafiają do edycji kolekcjonerskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 16:16, lucarst napisał:

Ekstra że dali takie (na razie) dodatki. Ale szkoda że to tylko breloczek....


Chyba nie liczyłeś na medalion w skali 1:1?:P

Ja w cichości serca liczę, że jeszcze zostanie dorzucony artbook:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować