Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ujawniono pierwsze informacje o Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!

461 postów w tym temacie

Bardzo fajne gadżety ;) Czekam z niecierpliwością na kolejne niespodzianki.

Wolałbym chyba, żeby karty były na więcej niż dwie osoby, ale wizualnie wyglądają w porządku.

Medalion w formie breloka jest świetny, choć nieco inaczej wyobrażałem sobie jest wygląd.

Ciekawe co jeszcze zobaczymy w EK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 16:26, SzaacH napisał:

Co do medalionu to jest na prawdę wypasiony. Głowa wilka jak prawdziwa :) Żadne płaskie badziewie.
no i oczywiście z metalu (który jest specjalnie przygotowany, co widać na wizualizacji, jest
też o tym w opisie)


Ja mam tylko cichą nadzieję, że nie będzie pomalowany tym, czym brelok - "oko" - z Neverwinter Nights 2.
Jeśli tym samym, to lepiej go nie malować. Ściera się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszytsko jasne - na pewno EK nie kupie. Gra karciana jakoś mnie nie pasjonuje ( w karty to wolę w brydża pograć :)), a na brelok jestem za stary ;) Zresztą za parę miesięcy ten brelok będzie pewnie mocno zużyty i jaka wtedy radocha z edycji kolekcjonerskiej ? Dla mnie żadna. No cóż, zobaczymy co jeszcze ciekawego tam włożą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 16:29, Jay Z napisał:

Panowie, w komentarzach do wyników ankiety wszyscy się dziwili, że medalion wygrał.


Bo walneliście ankiete dla wszystkich. Nawet dla tych forumowiczów należących do grupy wiekowej dla której nie jest przeznaczona ta gra. A nie widzi mi się jakoś zostać obdarowanym czymś co wybrali 14-15 latkowie, a czego oni nie kupią bo: nie mają własnych pieniędzy, a rodziców nie stać na taką burżuazje bądź rodzice nie zgodzą się na zakup czegoś takiego. Jeszcze dodajcie jako bonus złoty łańcuch i dwa złote sygnety z głową wilka, żebyśmy wszyscy mogli się wozić z takimi duperelami w przedszkolu. Panie przedszkolanki będą na nas lecieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak tak jak w NWN 2 medalion okazał się breloczkiem, a wiązałe mz tym spore nadzieję ze będzie fajny medalion a okazło się ... fajnym breloczkiem :) też sięcieszę ale sądziłem jednak że skoro maedalion t o medalion a nie breloczek. gra karciana: no cóż fajnie, fajnie. Że co ?!?!?! to dopiero pierwsza część a druga jutro !?!?!?
Moje biedne nerwy ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie będą kolejne przedmioty. Oczekuję na artbook... Cieszę się że jeszcze trochę czasu zostało bo zaczynam już odkładać to się może uzbiera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy łańcuszek, na którym znajduje się "medalion" jest takiej samej jakości jak ten, który był użyty na breloczkach dołączanych do EK Neverwinter Nights 2? Tamten niestety nie przetrwał próby czasu, bo przy zrzucie kluczy z trzeciego piętra łańcuszek rozsypał się w drobny mak (aczkolwiek sam brelok jest w doskonałym statnie, żadnych zagięć czy coś w tym stylu, jedynie troszkę farba schodzi, ale to od normalnego użytkowania ;)). Mam nadzieję, że ten łańcuszek będzie wytrzymalszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karty? Nie można było kubka?
Medalion? Medalion w formie breloczka? Tylko mnie wydaje się to absurdalne? Nie wiem jak inni, ale ja bym chętnie sobie coś takiego nosił podczas sesji, a głupio mi teraz ubrać na szyję taki breloczek... Może od razu pluszowa maskotka zamiast figurki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy ankiecie zastanawiałem się nad oddaniem głosu pomiędzy medalionem a grą karcianą :) Tak więc zadowolony jestem. Brelok do kluczy się przyda, a medalion na szyję bym wywalił :D Jak dla mnie już info o składzie podstawowej edycji (to raczej oczywiste, że te elementy będą równiez w EK) i dziś podane składniki EK przekonały mnie do zakupu :P Byle cena była rozsądna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 16:35, Evil Khan napisał:

Skoro i tak gra jest od +18 możecie dać kufel do piwa ;)


Tu mnie zabiłeś. To jest, cholera, myśl! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować