Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ujawniono pierwsze informacje o Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!

461 postów w tym temacie

>

Dnia 20.06.2007 o 16:55, SzaacH napisał:

tak jutro odkrywamy i opisujemy kolejne 2 elementy wersji EK.... tym razem będzie coś do poczytania
;)

.....


hmmm... co to może być?? <myśli> Artbook! Świetnie! albo może Bestiariusz?? Też fajnie, ahhhh... chyba oszaleję, zanim doczekam się wiedźmina ;] :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 17:01, MastOfMast1 napisał:

No karcanka, sie psotarali. PS. Quatre ja mam 15 lat i napisy +18, czy też to ze w grze jest
hekatomba nie sprawia ze chcę ja mieć czy chociaż zobaczyc, ale chciałbym po prostu móc kupić
take RPG, które sa od np. 16 czy 18 lat ale tylko po to by cieszyc się ich fabułą i rozwojem
postaci. Dziękuję za uwagę.

Dobrze, że nie napisałeś, że zależy Ci na grafice - bo w takim razie możesz poczekać te kilka lat, aż będziesz spełniał wymagania wiekowe, bo fabułą tak samo się będziesz mógł rozkoszować wtedy :)
Zauważ, że w moich postach wcale nie mówię, że znaczki 18+ mają skusić młodych do gry, albo że należy zabronić młodzieży do nich dostępu - ja użyłem tego w celu ukazania kto zakupi największą część EK Wiedźmina. Osobiście nie mam nic do nastolatków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do

Dnia 20.06.2007 o 16:59, Quatre napisał:

tego ociekającej przemocą i opowiadającej o losach mordercy :D


Więc jeżeli ktoś chce , aby to rodzice kupili Wiedźmina , powiniem powiedzieć , że jest to gra o samotnej walce w imię sprawiedliwości , z chłopcem wychowywanym przez obcych ludzi z dala od domu , a nie zaraz przemoc i morderca.Wszystko zależy od punktu widzenia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 17:05, KrzychW napisał:

Więc jeżeli ktoś chce , aby to rodzice kupili Wiedźmina , powiniem powiedzieć , że jest to
gra o samotnej walce w imię sprawiedliwości , z chłopcem wychowywanym przez obcych ludzi z
dala od domu , a nie zaraz przemoc i morderca.Wszystko zależy od punktu widzenia. :-)

Ale nawet samotna walka w imię sprawiedliwości [i prawa? Dzieci rodziców przeciwników PiSu mogą takie uzasadnienie od razu spisać na straty :) ] nie będzie dostatecznym argumentem na wyproszenie gry w wersji delux EK za dwukrotnie wyższą cenę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karcianka. Super, będzie w w co grać. Medalion, a raczej breloczek. Breloczek to jest chyba lepsze rozwiązanie od medalionu, paradował byś z takowym po mieście? Nie sądzę. A breloczek zawsze się przyda. Do kluczy na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEEEST!!!

Tzn. są. Dwa najlepsze IMO dodatki! Medalion pasuje "na codzień" ;), ale to na grze najbardziej mi zależało :D ! I, tak jak miałem nadzieję, to gra nowa, nie zaś coś co już było i jest dostępne w sprzedaży oddzielnie.

Kurde, świetna sprawa :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 17:08, moonman napisał:

ten breloczek do kluczy jest pomalowany na czarno? czy z metalu o takiej barwie...?

"Odlew ze stopu cyny z ołowiem pokrywany starzonym niklem."
Nie jest czarny, ani nie jest z metalu o takiej barwie :) Kolor postarzanego niklu, czyli raczej taki czarny z domieszką srebrnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że to breloczek, a nie medalion, bo jako stary facet nie będę się wygłupiał. poprzednie breloczki (BG2, NWN2) dobrze mi służą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest! Bedzie karcianka! Tego wlasnie chcialem :). Mam nadzieje ze spedze przy niej dobre godziny zabawy ;). Jednakze medalion? Troche maly ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 16:47, SzaacH napisał:

> nie wyobrażam 18+ latka jak paraduje z brelokiem z tej gry...
>
no przecież swojego zdjęcia nie wkleję ;) .... az tak bardzo lansować sie nie chcę... :)


no dobrze, skoro się wstydzisz to ja mogę Ci zrobić to zdjecie i wkleić :D znaj dobre serce koleżanki :D


btw ja też zazdroszczę tego breloka. Poważnie jest wypasiony, ale Szaach przezornie nosi klucze ciągle przy sobie, przez co ja niestety na razie muszę poprzestać na pluszowym słoniu:P
ale do czasu :P
<ostrzy sobie zęby na EK>
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością wersja kolekcjonerska w obecnym wydaniu znajdzie swoich zwolenników. Dobrze, że zawiera elementy, które są zbedne do lepszej gry (gra karciana) i pozwoli w pełni cieszyć się wersją podstawową.

W jakimś temacie na forum padła informacjia, iż zrobienie nożyka do listow rzutuje koszta ok. 200zł - drogo to mało powiedziane, w porównaniu np. z nożykami mieczami, ktore można dostać na Allegro w dobrej jakości <40zł + grawer i mamy świetny nożyk jako dodatek.

Ciekawe czy będa jakieś dodatki dla nieco starszych graczy.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować