Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ujawniono pierwsze informacje o Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!

461 postów w tym temacie

No, no, no... coraz bardziej przekonuję się do EK. Sama podstawowa edycja jest już bogata.

Bardzo się cieszę, że daliście medalion jak breloczek, bo jest to znacznie praktyczniejsze, a kto będzie chciał nosić na szyi to sobie dokupi rzemyk i będzie zadowolony (tak jak JayZ zresztą wspomniał). No cóż, trochę liczyłem w duszy na ten otwieracz do piwa, ale może te kły posłużą za to ;-)

Mam też głęboką nadzieję, że cena EK będzie w miarę przystępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 20:08, milten6 napisał:

Nadal jestem w lekkim szoku. CDP, zawiedliście mnie, myślałem, że medalion ma być na szyję
... ehh ..., inaczej zagłosował bym na artbook :/.

Trzeba było, artbook to IMO najlepsza z tych rzeczy, na które można było głosować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AARRGGGHHHHHH ://///

kurrrde... po cichu liczyłem że to będzie w formioe wisiorka na szyje a nie breloczka :////
szkoda. ale i tak fajnie ze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 19:31, Wojman napisał:

Koszulka zajela w ankiecie drugie miejsce... i jej nie ma w zestawie. Za to jest karcianka,
ktora zajela duzo gorsza pozycje. Zreszta nie za bardzo podoba mi sie polityka CDP. Dzis sie
dowiedzielismy, ze w EK bedzie medalion i gra karciana. Jutro sie dowiemy, ze bedzie w pudelku
gra na DVD i instrukcja obslugi. Pojutrze - karta rejestracyjna i katalog produktow CDP, a
za tydzien, ze bedzie koszulka. A nie mozna by bylo od razu wymienic wszystkich skladowych
zestawu? Bo na przyklad na mnie polityka pokazania patyczka od loda zamiast wzmoc zainteresowanie
to je oslabia.

Dokładnie to samo pisałem już wczoraj. Niektórych zbyt długa kampania reklamowa może skutecznie ''znieczulić'' na grę. No bo ileż można z wypiekami czekać na ukochany tytuł i każdy fragment info na jego temat, kiedy dostaje się po kilka mini kęsków codziennie? Co za dużo to niezdrowo. Ja bym wolał rzadziej, ale żeby CDP waliło z grubej rury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 19:18, MastOfMast1 napisał:

No nie, wcale. Zazdoscisz im wikeu i trądziku ;pp

Wieku im nie zazdroszczę - mam go już ponad jedną piątą, prawie ćwierć - toż to kawał wieku! ^_^
A co do trądziku - rzeczywiście, to były czasy :) A strasznie lubiłem chodzić do dermatologa, bo bardzo ładna pani dermatolog była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak psu na bude byly te ankiety, bo koszulka byla na drugim miejscu, a tu durny medalion i denna gra karciana... Ehh...

BTW Czy edycja, ktora ukarze sie w UK tez bedzie miala te dodatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 20:21, Kris_bla napisał:

Czyli jednak psu na bude byly te ankiety, bo koszulka byla na drugim miejscu, a tu durny medalion
i denna gra karciana... Ehh...

A po co kalumnie od razu wypisywać? Poczekaj aż wszystkie informacje będą dostępne i dopiero wtedy wydawaj sądy. Tshirt na pewno będzie w zestawie, mogę się założyć. A co do dwóch pozostałych dodatków - innym się mogą podobać, ale od razu są durne, bo Tobie nie pasują :P

Dnia 20.06.2007 o 20:21, Kris_bla napisał:

BTW Czy edycja, ktora ukarze sie w UK tez bedzie miala te dodatki?

Po co angielska edycja ma się karać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze dalibyscie ten brelok do kupienia pozniej osobno za WPLN? Bo na EK Wiedzmina sie chyba nie skusze, ale brelok do kluczy bylby fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 18:42, Abi Dalzim napisał:

> Ale niekturzy z was pierniczą głupoty. /.../ dla niekturych jestem małolat /.../ a w karty
można pograć w karzdym
> wieku.
A może się zlitują i dorzucą też jakiś fajowy wiedźminowy słownik ortograficzny?
Byłoby super ;)


LOL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 19:08, Vivek1 napisał:

Drogi CDP kiedy można składać zamówienia na edycję kolekcjonerską gry Wiedzmin?? Proszę o szybką
odpowiedź.


odpowiadam baardzo szybko... niedługo.... bardzo niedługo.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście, że będzie zawierać. Wystarczy tylko przeczytać kilka postów,a byś to wiedział i nie musiał nie potrzebnie pytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 19:31, Wojman napisał:

Koszulka zajela w ankiecie drugie miejsce... i jej nie ma w zestawie. Za to jest karcianka,
ktora zajela duzo gorsza pozycje. Zreszta nie za bardzo podoba mi sie polityka CDP. Dzis sie
dowiedzielismy, ze w EK bedzie medalion i gra karciana. Jutro sie dowiemy, ze bedzie w pudelku
gra na DVD i instrukcja obslugi. Pojutrze - karta rejestracyjna i katalog produktow CDP, a
za tydzien, ze bedzie koszulka. A nie mozna by bylo od razu wymienic wszystkich skladowych
zestawu? Bo na przyklad na mnie polityka pokazania patyczka od loda zamiast wzmoc zainteresowanie
to je oslabia.


Tam można było wszystko podać na raz ... ale czy to rzeczywiście by wszystkich zadowoliło.... ?? :)
Obiecaliśmy że jutro ujawniamy kolejne elementy z wydania kolekcjonerskiego ....
i .... to już koniec ..... nie będziemy w nieskończoność wymieniać elementów pojedynczo.... tygodnia by nam nie starczyło..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 20:23, Quatre napisał:

A po co kalumnie od razu wypisywać? Poczekaj aż wszystkie informacje będą dostępne i dopiero
wtedy wydawaj sądy. Tshirt na pewno będzie w zestawie, mogę się założyć. A co do dwóch pozostałych
dodatków - innym się mogą podobać, ale od razu są durne, bo Tobie nie pasują :P


Amulet to rozumiem, bo ludzie wybrali, ale T-Shirt byl na 2 miejscu, wiec powinien byc... zgodnie z demokratycznym wyborem durnych graczy ;-P

Dnia 20.06.2007 o 20:23, Quatre napisał:

Po co angielska edycja ma się karać? :)


Tam pewnie beda lepsze ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2007 o 20:33, SzaacH napisał:

Obiecaliśmy że jutro ujawniamy kolejne elementy z wydania kolekcjonerskiego ....
i .... to już koniec ..... nie będziemy w nieskończoność wymieniać elementów pojedynczo....
tygodnia by nam nie starczyło..... :P


Ufff... jak dobrze, myślałem, że będziecie nas torturować wymieniając w nieskończoność ;] :P

Trochę mnie uspokoiłeś :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm... tak szczerze to w jakim celu była ta ankieta? bo gracze sobie (medalion, koszulka), a Wy sobie (breloczyk, karcianka), sensu w tym niewiele. medalionem tego nazwać na pewno nie można (medalion to ozdoba do zawieszania na szyi), raczej już brelok, ale jako funkcja breloka nie sprawdzi się - materiał (stop cyny i ołowiu) będzie za miękki i "grzywa" wilka po paru dniach noszenia w kieszeni "zmierzwi się". poza tym ołów jest metalem wysoce szkodliwym, jak nikiel się wytrze to mamy gwarantowane związki ołowiu we krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 20:35, Kris_bla napisał:

Amulet to rozumiem, bo ludzie wybrali, ale T-Shirt byl na 2 miejscu, wiec powinien byc... zgodnie
z demokratycznym wyborem durnych graczy ;-P

Ja nie głosowałem, więc nie jestem durny :) lol

Dnia 20.06.2007 o 20:35, Kris_bla napisał:

> Po co angielska edycja ma się karać? :)
Tam pewnie beda lepsze ;-P

"Czy edycja, ktora ukarze sie w UK tez bedzie miala te dodatki?"
Ty sam chciałeś karać angielską wersję :) Bo czasownik ukazywać w czasie przyszłym liczba pojedyncza brzmi ''ukaże się'' :D Jedna literka, a tyle zmienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować