Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ujawniono pierwsze informacje o Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!

461 postów w tym temacie

Standardowo zawsze komuś się coś nie podoba, ale przecież nie od dziś wiadomo, że jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził. CDP idzie za głosem większości, i to jest najlepsze rozwiązanie. Zresztą dam głowę, że nawet tym największym marudom mimo wszystko spodoba się zestaw EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 21:11, Morfieusz napisał:

Wierz mi, oni tak malo nie zarabiaja ;-) :P poza tym najwiecej kasy to i tak chyba wydawca
zgarnia ;-)

Skoro tylko wydawca zgarnia kokosy, to czemu ludzie z id jeżdżą Ferrari i jeszcze nawet rozdają te auta (raz zdaje się jedno było do wygrania :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 21:11, Morfieusz napisał:

Wierz mi, oni tak malo nie zarabiaja ;-) :P poza tym najwiecej kasy to i tak chyba wydawca
zgarnia ;-)

Skoro to tylko wydawcy zgarniają kokosy, to dlaczego ludzie z id wożą się Ferrari i nawet rozdają takie autka? (raz zdaje się jedno było do wygrania w konkursie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 19:45, Ronx napisał:

> A mi tam się przyda brylok do kluczy i mże byc z łbem wilka choć mogli dać lepszy tak
na szyje,.
Jasne, żeby na ulicy jakieś babki wzięły Cię za sataniste :P


No i. Co mnie obchodzi co o mnie pomyślą jakieś "babki" których nawet nie znam i pewnie już więcej nie spotkam. Prosze wyjaśnij mi to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, no to jest niesamowite ! Poczekajmy do jutra i dopiero wtedy niech ktos krytykuje ja bedzue mial ochote.
A ja mysle ze w EK beda zawarte wszystkie elementy z ankiety - i to bylaby mila niespodzianka. A moze dorzuca jeszcze cos? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z koszulkami to wlasnie straszny mankament jest przez ROZMIAR :P bo albo jest sprecyzowany jeden na caly naklad albo jest do wyboru, a wtedy mozna nie zdazyc wybrac wlasciwy :P

@ Quatre

hmm Ferrari ? :P ludzie z ID ? :P nic o tym nie wiem, nie interesowalem sie, ale jezeli miales na mysli J.Carmacka to sie nie dziwie :P na engine''ach tyle zarobil ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się tam bardzo cieszę z tej karcianki. Będzie w co pograć na wykładach:) a amulet (bryloczek) też fajny... ale prawdopodobnie go trochę zmodernizuję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pozytywnie zaskoczony!

Jest karcianka, na którą głosowałem, a i amulet w formie breloczka to IMHO bardzo dobry pomysł. Przynajmniej go wykorzystam w przeciwieństwie do naszyjnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja to głosowałem na karciankę, bo bardziej się przyda niż breloczek. Skoro dodadzą obie te rzeczy to jeszcze lepiej. Myślę, że na pewno dorzucą koszulkę i coś jeszcze. Ale co ?! Moim marzeniem jest figurka z Geraltem :) Ale to się raczej niestety nie ziści ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 21:36, marcincinek15 napisał:

No ja to głosowałem na karciankę, bo bardziej się przyda niż breloczek. Skoro dodadzą obie
te rzeczy to jeszcze lepiej. Myślę, że na pewno dorzucą koszulkę i coś jeszcze. Ale co ?! Moim
marzeniem jest figurka z Geraltem :) Ale to się raczej niestety nie ziści ;/


Myślę, że niczego nie możemy być pewni. A nóż dorzucą figurkę Geralta? To już wiedzą tylko niebiescy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 21:39, Thompson napisał:

Zatem brelok czy medalion? Bo ja widzę jednak brelok... :|


A co za problem przyczepić go sobie do jakiegoś łańcuszka i nosić na szyi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę CD Projekt - nie po to zatrudnialiście Tomasz Bagińskiego, żeby teraz nie podzielić się z nami genialnymi zdjęciami z jego renderów w dużym formacie na kredowym papierze, jego autorskim komentarzem. Plus grafiki koncepcyjne z samej gry, może jakieś storyboardy. To zbyt duża produkcja, żeby tego nie udokumentować w albumie w twardej oprawie. Prawda :-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 21:42, marcincinek15 napisał:

Zastanawiam się czy można ich poprosić żeby postarali się dorzucić figurkę. Chyba każdy z graczy
chciałby taką mieć ;)


No ja chciałbym mieć. Postawiłbym na monitorze, ale najbardziej to chciałbym już mieć grę w swoich łapkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tak... breloczek, karcianka, gra i to co w zwykłej edycji, figurka, album z grafikami z gry, koszulkę sobie darujemy, cena 139,90 zł i... wszystkie moje marzenia spełnione ;) Ja bym chciał właśnie taką edycję kolekcjonerską !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować