Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ujawniono pierwsze informacje o Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!

461 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2007 o 22:04, SzaacH napisał:

eee... nie .... o północy to trochę za późno może tak lepiej 17-18?.. ahumm tylko kiedy...
zapytaj mnie w piątek.... wtedy podam konkretną datę....

ooooo...to niespodziewany konkret. ale wolę północ, bo o 17-18 jestem jeszcze w pracy i nie zawsze mam dostęp do neta. mam taka paranoję, ze EK zniknie w przeciągu kilku godzin i się nie załapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Atmosfera sie zageszcza :> jak juz wspomnialem jestem pod wrazeniem calej otoczki kolo Wiedzmina! Zrobiliscie naprawde swietna robote jesli chodzi o promocje, mam nadzieje ze spece od rekalmy zarabiaja u Was spora kase (to samo powiem o specach od gry jesli bedzie dobra (a bedzie dobra, po prostu nie lubie wyprzedzac faktow ;p ) ODNOSNIE DEMA -> nie wiem czy to wazne info dla wszystkich oczekujacych, ale ostatnio sciagajac jakis filmik z thewitcher.com wszedlem na ftp... i zgadnjcie co tam ujrzalem? Folder nazywjacy sie DEMO! Wiec albo cos mi sie pokickalo (ale raczej na pewno nie) albo mozemy sie spodziewac dema! Tylko teraz pytanie kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 20:33, SzaacH napisał:

i .... to już koniec ..... nie będziemy w nieskończoność wymieniać elementów pojedynczo....
tygodnia by nam nie starczyło..... :P

Dzisiaj środa, to liczymy ile elementów jeszcze będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się z karcianki niezmiernie, jako że na nią głosowałem :-)
Brelok też spełnił moje oczekiwania, na szyi wszakże bym medalionu nie nosił...
P.S. Czekamy na ciąg dalszy!
P.S.2. Dobrze byłoby, gdyby ten komiks, który to wznowiony ma być, był dostępny z poziomu sklepu gram.pl, najlepiej gdyby w stosownym czasie możnaby kupić all-in-one, płacąc raz za wysyłkę.
Nie za nadto chce mi się latać po Empikach i szukać, potem zaś ominąć jeden numer ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Średnio...

Brelok ok, choć mógłby być jakiś bardziej ''metaliczny''. Tak nie widać detali za bardzo. No, i odrobinę większy. Ale punk dla CDP.

Natomiast karcianka... Heh, nie każdy jest na tyle maniakiem tego typu rozgrywego, żeby skorzystać. No dobra, raz, dwa razy, ale, hm, na dłuższą metę będzie toto leżeć i gnić gdzieś tam sobie na dnie kufra.
Mam nadzieję, że artbook zostanie dołączony, a jeśli nie to - punkt w plecy. Karcianka - zły pomysł.

Dlaczego? Powiedzmy, że pisze z pozycji fana Sapkowskiego, fana Wiedźmina (wielkiego fana:D), lubię grać. Grę kupię. Za każdą kasę i z czymkolwiek:) Ale karcianki nie ruszę. Wolałbym choćby koszulkę. Bo karty będą leżeć, tak na zdrowy chłopski rozum.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny to max 130zl... bez odliczonych wPLN, 120zł + przesyłka (oczywiscie w wPLN) to uczciwa cena. Dacie wiecej... wiecej piratow ;/ Aha... no i wymagania kompa... pff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 01:16, MACZApl napisał:

Co do ceny to max 130zl

Oj...na pewno nie.
Myślę że 150 zł, po odliczeniu wPLN to minimum. A co do przesyłki, to w pre-orderze chyba jest za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 01:16, MACZApl napisał:

Co do ceny to max 130zl... bez odliczonych wPLN, 120zł + przesyłka (oczywiscie w wPLN) to uczciwa
cena. Dacie wiecej... wiecej piratow ;/ Aha... no i wymagania kompa... pff

Jakie wymagania :P Wcale nie będzie więcej piratów - normalna edycja kosztować będzie tylko 80 zł po odliczeniu wPLN, więc bardzo rozsądnie. Edycja kolekcjonerska jest tylko dla największych zapaleńców i/albo ludzi z najgrubszymi portfelami ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 00:51, AgenoR'''' napisał:

I tak uważam, że ''Wiedźmina'' nalezy zamówić:)

To taki obywatelski obowiązek - zgadzam się z Tobą :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.06.2007 o 00:51, AgenoR'''' napisał:

Dlaczego? Powiedzmy, że pisze z pozycji fana Sapkowskiego, fana Wiedźmina (wielkiego fana:D),
lubię grać. Grę kupię. Za każdą kasę i z czymkolwiek:) Ale karcianki nie ruszę. Wolałbym choćby
koszulkę. Bo karty będą leżeć, tak na zdrowy chłopski rozum.

Proste rozwiązanie jest - wystawisz karciankę na Allegro, ze 20 zł pewnikiem zarobisz, a przynajmniej nie będzie leżeć w Twoim kufrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 01:59, Quatre napisał:

> I tak uważam, że ''Wiedźmina'' nalezy zamówić:)
To taki obywatelski obowiązek - zgadzam się z Tobą :]

Z takim nastawieniem forumowiczów, to gra na 100% okaże się kasowym sukcesem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 02:30, Klimos napisał:

> > I tak uważam, że ''Wiedźmina'' nalezy zamówić:)
> To taki obywatelski obowiązek - zgadzam się z Tobą :]
Z takim nastawieniem forumowiczów, to gra na 100% okaże się kasowym sukcesem :)


a znacie przyslowie "nadzieja matka glupich" ? widze ze wszystkich was na całej lini omamił makreting i cala ta szopka... ja czekam na versje demonstracyjna, bez tego az zal sie wypowiadac o czyms czego sie niewidzialo, a zachwyty sa nienamiejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ło Jezu! Niedługo chyba wydania zwykłe będą limitowane, a EK masowe. Tylko pamiętajcie zawsze wydać te "parę egzemplarzy" zwykłego wydania dla biednych graczy takich jak ja. (mówię o ogóle gier, nie o teh_witchererze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować