Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ujawniono pierwsze informacje o Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!

461 postów w tym temacie

Ale mam nadzieje, że będą zawierały również taki "kartonik" na instrukcje, poradnik oraz box z grą, a nie tak jak z Jade Empire, gdzie podstawowa edycja coś takiego miała, a EK już nie i wszystko to luźno latało ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 18:28, turbol napisał:

super brelok, ale oczy... oczy mogły by być czerwone... da się zrobić?


Owszem, musisz skorzystać z magicznej sztuczki, określanej w kręgach wtajemniczonych jako ''czerwona farba'' :P Dwie kropki niewielkim pędzelkiem - i masz oczy jakiej barwy chcesz ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miał być amulet, a tu nagle się z tego brylok zrobił... Ale ciekawe, nie powiem - piękny wzór i wykonanie (wnioskując ze zdjęcia). Formy przygotował chyba ssak Naczelny, bo takie ładne z tgo wyszło... :-D A karcianka: bez echów i ochów, ale grunt, że coś jeszcze jest! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 18:33, Krondar napisał:

> super brelok, ale oczy... oczy mogły by być czerwone... da się zrobić?

Owszem, musisz skorzystać z magicznej sztuczki, określanej w kręgach wtajemniczonych jako ''czerwona
farba'' :P Dwie kropki niewielkim pędzelkiem - i masz oczy jakiej barwy chcesz ;-))

OK ale chodzi mi o jakieś może kamyczki... fajniej by wyglądało, tak samo jakby zęby były białe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Ta, i jeszcze niech cały medalion będzie pokryty prawdziwym, wilczym futrem. :/ Co za dużo, to nie zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 18:37, turbol napisał:

> > super brelok, ale oczy... oczy mogły by być czerwone... da się zrobić?
>
> Owszem, musisz skorzystać z magicznej sztuczki, określanej w kręgach wtajemniczonych jako
''czerwona
> farba'' :P Dwie kropki niewielkim pędzelkiem - i masz oczy jakiej barwy chcesz ;-))
OK ale chodzi mi o jakieś może kamyczki... fajniej by wyglądało, tak samo jakby zęby były białe...


Mam wrażenie że to chybiony pomysł. Jak tyrasz w kieszeni brelok z kluczami, to te kamyczki by Ci wytrzymały z dwa tygodnie, max miesiąc. Podobnie białe zęby. A szczerbaty breloczek z oczodołami raczej by nie miał wielkiego uroku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 18:39, Lex napisał:

/ciach/

Ta, i jeszcze niech cały medalion będzie pokryty prawdziwym, wilczym futrem. :/ Co za dużo,
to nie zdrowo.

Z futrem to przesadziles... on jest taki.. czarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 18:22, Rocket02 napisał:

Ale niekturzy z was pierniczą głupoty. /.../ dla niekturych jestem małolat /.../ a w karty można pograć w karzdym
wieku.

A może się zlitują i dorzucą też jakiś fajowy wiedźminowy słownik ortograficzny?
Byłoby super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 18:42, Kukowsky napisał:

Karcianka wydaje się być spoko, jednak bryloczek mi się nie podoba. Może dlatego, że od początku
byłem do Niego negatywnie nastawiony.


Dogadamy się - odstąpie Ci karcianke za breloczek ;-) Zgoda? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie jest w porządku, zastanawiałem się nawet czy głosować na karciankę czy na artbooka... Więc ta karta wygląda bardzo fajnie - mam nadzieję że bedzie to prosta gra, nie jakas skomplikowana. A co do breloku-jakos mnie nie kręci... Tak więc na razie jest bardzo fajnie zobaczymy co dalej, zawsze moge kupic edycje zwykłą... radosc z gry bedzie taka sama :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie wyczułeś nuty ironii w moim poprzednim poscie? Chciałem ci w ten sposób uświadomić, że brelok w takiej formie jak na fotce jest najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 18:45, Lex napisał:

A nie wyczułeś nuty ironii w moim poprzednim poscie? Chciałem ci w ten sposób uświadomić, że
brelok w takiej formie jak na fotce jest najlepszy.

Nie rób ze mnie idioty ;] a w moim poście ( z futrem to przesadziłeś) też była ironia ;] daje tylko propozycje zmian, wcale ich nie musi byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wiedziałem że ten "medalion" okarze się zwykłym brelokiem dlatego zagłosowałem na koszulke :) a myślałem że w tej wspaniałej EK Wiedźmina CD Projekt postara się i da prawdziwy medalion :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować