Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ujawniono pierwsze informacje o Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!

461 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2007 o 20:53, Magwisienka napisał:

> A kto powiedział, że on taki absolutnie konieczny? Raz się przejrzy i ląduje na półce
zazwyczaj.
> A w karty czasem się zagra, breloczek trochę posłuży przy kluczach, nawet ten nieszczęsny
medalion
> co najgorzej może ścianę ozdobić :D A artbooka tylko trzeba odkurxzać, po co sobie obowiązków

> dokładać? :P
Wiesz, artbook fajna rzecz, można w nim znaleźć wiele ciekawostek, ciekawych grafik i tekstów.
Ja często wracam do artbooka z EK Gothica 3, i za każdym razem jest to bardzo przyjemna i ciekawa
lektura :) Dlatego byłoby to dziwne, gdyby do EK Wiedźka nie była dodana taka książka.



<bije głowa w monitor, prywaty... a nie służbowy... :) )

Odrobinę wiary ludzie ... no i cierpliwości !! to NIE jest całość Wydania Kolekcjonerskiego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 20:55, SzaacH napisał:

Mam małą prośbę proszę nie odbiegać od tematu ;p ....
takie dyskusje zostawcie na inne wątki.....


Ale troche sie to z tematem wiaze ;-) Bylo nie bylo ja chce nadal wersje angielska, ktorej nie moge tu dostac, to pytam, czy w UK tez bedzie jakas ciekawsza wersja niz zwykla ;-P A te dysputy o jezyku to tylko przyczyny dotyczace tego, dlaczego nie trawie wersji PL ;-)

Ale juz sie zamykam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak przeglądam ten wątek i co chwilę pojawia się pytanie o dostępność poszczególnych elementów poza EK.
Panie i Panowie! Jeśli EK ma być wyjątkowa, to chyba jasne, że te elementy nie powinne być sprzedawane oddzielnie. Inaczej każda EK straci swoją wyjątkowość - tak jak było to z EK Gothic III, z którego artbook można kupić oddzielnie za wPLN.
Nie tędy droga.
Albo mamy Edycje Kolekcjonerskie, albo wersje "Specjalne", z których gadżety można dokupić osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 20:57, SzaacH napisał:

Odrobinę wiary ludzie ... no i cierpliwości !! to NIE jest całość Wydania Kolekcjonerskiego....


Czyzbysmy Cie zlamli ;-) i wygadales sie tak ''miedzy liniami'' ? :-D :P bo Twoje slowa zabrzmialy jak swego rodzaju potwierdzenie artbooka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 21:00, Morfieusz napisał:

Czyzbysmy Cie zlamli ;-) i wygadales sie tak ''miedzy liniami'' ? :-D :P bo Twoje slowa zabrzmialy
jak swego rodzaju potwierdzenie artbooka ;-)


A tam... dadza jeszcze jeden "super extra" amulecik ;-P Przeciez to sie przydaje!!! A nie jakies artbooki ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 20:57, SzaacH napisał:

/ciach/


Mam nadzieję, że mile mnie (no i innych oczywiście) zaskoczycie resztą gadżetów EK

PS A kiedy pojawią sie próbki głosu polskiego Geralta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>jestem Polakiem... to najwiekszy wstyd chyba na swiecie

Dnia 20.06.2007 o 20:52, Kris_bla napisał:

Wolalbym byc kimkolwiek tylko nie Polakiem ;-(



za takie texty porzadnie bym Ci przefasonował buzke... do czego to dochodzi... niedouczona mlodziez psioczy na wlasny kraj... poznaj historie kraju, albo przynajmniej ukoncz szkole to zrozumiesz...

wybaczcie offtopa, ale krew sie we mnie gotuje jak widze takich "rodakow" tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 20:57, SzaacH napisał:

<bije głowa w monitor, prywaty... a nie służbowy... :) )

Uułaa, przynieść woreczek z lodem? :D

Dnia 20.06.2007 o 20:57, SzaacH napisał:

Odrobinę wiary ludzie ... no i cierpliwości !! to NIE jest całość Wydania Kolekcjonerskiego....

Czyli nadzieja nadal pozostaje. Obyście jutro mnie pozytywnie zaskoczyli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 21:01, Kris_bla napisał:

A tam... dadza jeszcze jeden "super extra" amulecik ;-P Przeciez to sie przydaje!!! A nie jakies
artbooki ;-P


Oh tak ! brelok rzecz idealna do krzewienia odrobinki zainteresowania sztuka (chocby i ta cyfrowa :P) wsrod ludzi :P
ale nie kracz juz tak ;-) bo Cie z widlami ludzie z forum pogonia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jest gra karciana, jest medalion (mógłby być nie malowany na czarno - zwykły stalowy) - jak na razie wszystko pasuje to co obstawiałem. Jeszcze brak koszulki i artbook''a oraz opakowania a la Gothic 3 (albo lepszego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 20:59, Kris_bla napisał:

> Mam małą prośbę proszę nie odbiegać od tematu ;p ....
> takie dyskusje zostawcie na inne wątki.....

Ale troche sie to z tematem wiaze ;-) Bylo nie bylo ja chce nadal wersje angielska, ktorej
nie moge tu dostac, to pytam, czy w UK tez bedzie jakas ciekawsza wersja niz zwykla ;-P A te
dysputy o jezyku to tylko przyczyny dotyczace tego, dlaczego nie trawie wersji PL ;-)

Ale już sie zamykam ;-)


wydaniem gry w Europie Zachodniej w tym w UK zajmować sie będzie Atari jako międzynarodowy wydawca Wiedźmina (też w USA)

Mówiąc szczerze jeszcze nie mam pełnej informacji "jak " zostanie tam wydana gra. Wydawca ma pewną swobodę..... myślę że Jay Z jutro coś odpowie/opowie w tym temacie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 21:00, Morfieusz napisał:

> Odrobinę wiary ludzie ... no i cierpliwości !! to NIE jest całość Wydania Kolekcjonerskiego....


Czyzbysmy Cie zlamli ;-) i wygadales sie tak ''miedzy liniami'' ? :-D :P bo Twoje slowa zabrzmialy
jak swego rodzaju potwierdzenie artbooka ;-)


myślałem bardziej o tej "futerkowej wersji" amuleto-breloka jako alternatywy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 21:02, EmperorKaligula napisał:

za takie texty porzadnie bym Ci przefasonował buzke... do czego to dochodzi... niedouczona
mlodziez psioczy na wlasny kraj... poznaj historie kraju, albo przynajmniej ukoncz szkole to
zrozumiesz...

wybaczcie offtopa, ale krew sie we mnie gotuje jak widze takich "rodakow" tfu


:-D A mnie smieszy taki "patriotyzm"... BTW Wolalbym nie byc Twoim rodakiem... ale coz... niestety tego sie nie wybiera, ale jesli uda mi sie w UK zatrzymac na dluzej, to zrzekne sie obywatelstwa polskiego ;-P

BTW Co do tej szkoly to coz... wlasnie staram sie filologie angielska konczyc ;-) A raczej zaczynam dopiero, ale moze nie bede musial, bo wczesniej stad wyjade ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 20:55, SzaacH napisał:

Mam małą prośbę proszę nie odbiegać od tematu ;p ....
takie dyskusje zostawcie na inne wątki.....

Nieznajomość języka polskiego powinna być szykanowana w każdym wątku :P
A patriotyzmu też trzeba uczyć - bo inaczej minister G. się tym zajmie :)
Poza tym to Polacy są największymi miłośnikami Wiedźmina, więc jak będą patriotami, to i wspomogą swoim gorszem polski zespół programistów tworzący polską grę o polskim wiedźminie opartą na polskim uniwersum polskiego autora polskiej fantasy ^_^ Jak widzisz żadnego odbiegania od tematu w ogóle nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 21:04, SzaacH napisał:

wydaniem gry w Europie Zachodniej w tym w UK zajmować sie będzie Atari jako międzynarodowy
wydawca Wiedźmina (też w USA)

Mówiąc szczerze jeszcze nie mam pełnej informacji "jak " zostanie tam wydana gra. Wydawca ma
pewną swobodę..... myślę że Jay Z jutro coś odpowie/opowie w tym temacie....


Mam nadzieje, ze bedzie wiadomo troche wczesniej tj za nim wyjade... co i jak z tym wydaniem w UK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dopisze coś bo w jednym posćie mój umysł tego zawrzeć nie potrafił...
1 Medalion to medalion.Ja głosowałem na medalion a nei breloczek w kształcie medalionu Geralta...
2 Po co mi rzeczy które będę mógł później kupić za wPLNY? Jakoś dla mnie wyjątkowość nie na tym polega...
3 Ja w takiej sytuacji dałbym 2 odpowiedzi w ankiecie żeby ludzie wiedzieli na co głosują bo to takie kupowanie kota w worku...
4 Karcianka mi się podoba ale nie zamierzam kupować EK tylko dla niej,głównie to co mnie ciagnęło do EK to ten medalion ale moje zdanie na jego temat znacie... Więc mimo że jestem wielkim fanem wiedźmina książkowego i gry od pierwszych dni ogłoszenia prac nad nią to jednak nie czuje się fanem aż takim aby nie zwracać uwagi na różnice między podstawową wersją a wersją EK...Przykro mi a Wy sie cieszcie bo zostanie jeden egzemplarz wiecej dla jednego napalonego fana ;] Zobaczymy może jutro zmienie zdanie po zobaczeniu że dodadzą jeszcze artbook i pocztówki i koszulke... [bo że koszulka będzie jestem pewien,tylko nie wiem na co mi ona,biurko scieram zazwyczaj bardziej praktycznymi przyrządami,a moich rozmiarów nigdy jeszcze nie było w żadnym EK :>]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 21:04, SzaacH napisał:

wydaniem gry w Europie Zachodniej w tym w UK zajmować sie będzie Atari jako międzynarodowy
wydawca Wiedźmina (też w USA)

Mówiąc szczerze jeszcze nie mam pełnej informacji "jak " zostanie tam wydana gra. Wydawca ma
pewną swobodę..... myślę że Jay Z jutro coś odpowie/opowie w tym temacie....


Swobodę to może i ma ten wydawca, ale nie wierzę, abyście nie mogli jakoś wpływać na jego decyzje albo na przykład nie zgodzić się zupełnie z tym, co on proponuje i żądać czegoś lepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 21:08, Kris_bla napisał:

> wydaniem gry w Europie Zachodniej w tym w UK zajmować sie będzie Atari jako międzynarodowy

> wydawca Wiedźmina (też w USA)
>
> Mówiąc szczerze jeszcze nie mam pełnej informacji "jak " zostanie tam wydana gra. Wydawca
ma
> pewną swobodę..... myślę że Jay Z jutro coś odpowie/opowie w tym temacie....

Mam nadzieje, ze bedzie wiadomo troche wczesniej tj za nim wyjade... co i jak z tym wydaniem
w UK...



nie wiem kiedy wyjeżdżasz.... ale te informacje powinny byc w miarę szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 21:07, Quatre napisał:

wspomogą swoim gorszem polski zespół programistów tworzący polską grę


Wierz mi, oni tak malo nie zarabiaja ;-) :P poza tym najwiecej kasy to i tak chyba wydawca zgarnia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować