Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ujawniono pierwsze informacje o Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!

461 postów w tym temacie

O rany aż mnie dreszczyk przeszedł jak zobaczyłem ten artykuł ;]
A to dopiero początek - miejmy nadzieję, że dalsze niespodzianki będą równie ekscytujące. No i że cena EK nie będzie kosmiczna ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak 160 zł z wykorzystaniem wPLN czy bez wykorzystania? Nie do końca zrozumiałem. A jeśli bez wykorzystania to ile tak mniej więcej można zwykle wykorzystać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 22:07, heyboy napisał:

Bodajże do 160 zł po odliczeniu wPLN-ów


Bywały też droższe np. EK Lord of the Rings: Online kosztowała powyżej 200 zł, ale wątpię, żeby aż tyle kosztowała Wiedźmina, choć niczego nie można wykluczyć, w końcu takie edycje powinny być skierowane tylko dla największych fanów, którzy gotowi są zapłacić duże pieniądze za takie wydania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem wypowiedzi części forumowiczów dotyczących medalionu, ja mimo że już jeden mam to będę się cieszył z drugiego
mój medalion był robiony na moje zamówienie i na podstawie orginalnego projektu Sapkowskiego

20070620215707

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 22:10, Boskii napisał:

O rany aż mnie dreszczyk przeszedł jak zobaczyłem ten artykuł ;]
A to dopiero początek - miejmy nadzieję, że dalsze niespodzianki będą równie ekscytujące. No
i że cena EK nie będzie kosmiczna ;P


Raczej cena aż tak duża nie będzie, tak myślę, ze 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pre-ordery będą już w piątek to sobie nie zamówię, bo wiszę mamie za dużo kasy i mi nie pozwoli zamówić. Dopiero w lipcu dostanę kilkaset złoty od dziadków i wtedy będę mógł myśleć nad zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najważniejsze że jest gra karciana :d a może jeszcze da się zaimplementować "grę w grze"? geralt idzie do karczmy, siada przy stoliku z zakapturzonym jegomościem, rozkładają karty i... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano fakt, ale nie mówimy tu o grze online. Poza tym to CDP podyktuje ceny, natomiast przy LotR-ze musiał się trochę liczyć z zagranicznym wydawcą... Jaka ta cena by jednak nie była, to ja EK zamówię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po namyśle stwierdzam, że to by było zbyt schizofreniczne - to musiała by być zupełnie inna gra albo easter egg ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 22:11, trojan9 napisał:

nie rozumiem wypowiedzi części forumowiczów dotyczących medalionu, ja mimo że już jeden mam
to będę się cieszył z drugiego
mój medalion był robiony na moje zamówienie i na podstawie orginalnego projektu Sapkowskiego

oczywiście chodzę z nim na szyji już z jakiś rok i nikt nie wytyka ni jakiegoś opętania czy innych takich
a poza tym to jest niezły lep na kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 22:12, Oloninho napisał:

Raczej cena aż tak duża nie będzie, tak myślę, ze 200 zł.


Też tak sądzę - ale zestaw na pewno będzie wart tej ceny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 22:15, heyboy napisał:

Ano fakt, ale nie mówimy tu o grze online. Poza tym to CDP podyktuje ceny, natomiast przy LotR-ze
musiał się trochę liczyć z zagranicznym wydawcą... Jaka ta cena by jednak nie była, to ja EK
zamówię :D


Z tego co ja tu widzę, to więcej osób znajdzie się w posiadaniu edycji kolekcjonerskiej a nie zwykłej, a tak chyba nie powinno być przy unikalnych wydaniach gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 22:18, marcincinek15 napisał:

Nie no uważam, że 200 zł to trochę za dużo... Jak dla mnie góra 160-170, chociaż wolałbym jeszcze
taniej :)


No pewnie też bym wolał (pewnie jak każdy z nas ;P ) no ale jestem gotów taką sumę na nią wydać jeśli trzeba będzie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to możesz grę zamówić, bo i tak jej nie przyślą jeśli tego zamówienia nie potwierdzisz (lepiej jednak zaklepać egzemplarz za wczasu), a po drugie to, że w piątek będą pre-ordery to tylko takie moje domysły, więc nie bierz tego na poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 22:19, Joorg napisał:

już czekam na jutrzejszy news o dodatkach do edycji


Nie no codziennie to one raczej wychodzić nie będą (trochę za dużo gadżetów uzbierałoby się do EK ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 22:17, marcincinek15 napisał:

Ładny ten medalion jeśli chodzi o kształt, bo kolor nie do końca mi się podoba. Z czego jest
wykonany ?

jest ze srebra a to jest zdjęcie formy z wosku i projektu a tak wygląda na szyji
oczy są z czerwonego bursztynu
a i są takie tylko dwa

20070620222218

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 22:04, SzaacH napisał:

> tylko EK! wyobrażam to sobie tak, że któregoś dnia o północy rusza pre-order.


eee... nie .... o północy to trochę za póżno może tak lepiej 17-18?.. ahumm tylko kiedy...
zapytaj mnie w piątek.... wtedy podam konkretną datę....


Nareszcie coś konkretnego! Czyli w piatek poznamy datę rozpoczęcia pre-orderów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować