Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ujawniono pierwsze informacje o Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!

461 postów w tym temacie

Moim zdaniem...lipa.
Będzie ktoś nosił ten medalion na szyi? Chyba że będzie służył jak breloczek.

Ja i tak, jakbym miał kupować EK to wolałbym żeby była koszulka.

A co do kart, to ujdą w tłumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 16:13, Darkstar181 napisał:

Buhaha... breloczek od kluczy! A ludzie się tym tak jarali:) Przecież tego na szyję nikt nie
założy.
Karty wyglądają spoko. Nadal mam nadzieję że artbook pojawi się w EK.



Co do medalionu to jest na prawdę wypasiony. Głowa wilka jak prawdziwa :) Żadne płaskie badziewie. no i oczywiście z metalu (który jest specjalnie przygotowany, co widać na wizualizacji, jest też o tym w opisie)

Mieliśmy niezła zagwozdkę czy to ma być medalion na łańcuszku czy brelok. Brelok jest bardziej uniwersalny (nie każdy che paradować z medalionem na szyi :))
Zawsze tez można odczepić kółko od breloka i zdobić sobie prawdziwy medalion na szyję :)

wybór należy do Was....

Powiem Tak ... przy moich kluczach wygląda wspaniale... i wszyscy mi zazdroszczą... :) bo nikt go jeszcze nie ma... :P

ech ....jak ruszą kolekcjonerki i pre-ordery nie będę już tak wyjątkowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 16:24, Mediv napisał:

Możemy się najprawdopodobniej spodziewać jeszcze Soundtracka. A zamiast breloczka wolałbym
medalion na szyję.


Przecież soundtrack jest w podstawowej edycji, więc oczywiste jest, że będzie także w kolekcjonerskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh :| Jak zobaczę kogokolwiek, kiedykolwiek na ulicy z tym breloczkiem na szyi to mu przybije "pjone". Bez sensu.
Jak nie będzie jeszcze koszulki, albo czegoś MEGA (figurka?), to nawet się nie opłaca płacić więcej niż za podstawkę. Zwykłą edycję kupie na 100%, EK? Jeszcze zobaczymy co to za niespodzianki jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy zajmują się takimi duperelami, a zapominacie o samej gdzie. Przecież jak ktoś dostanie Wiedźmina, to takie rzeczy są tylko małymi dodatkami i wątpie żeby ktoś się nimi interesował. Po prostu siądzie przed grą a wszystkie dodatki powędrują w zapomnienie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten brelok ale wiecie, niezgodny z oryginałem ;)

Medalion wygląda tak, że to zwykły krążek z wyrytym pyskiem wilka szczerzącego kły (tak stoi w książkach). Wygląd taki jak jest zawdzięczamy Panu Polchowi, który rysował komiksy o Wiedźminie.

Ale i tak fajnie sie prezentuje, szkoda tylko, że nie srebro.

Z drugiej strony może byście spróbowali się z kimś dogadać i taki srebrny gadżet zrobić? Nawet do nabycia osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w komentarzach do wyników ankiety wszyscy się dziwili, że medalion wygrał. Bo będzie tandenty, bo płaski, tak jak w Gothicu, bo kto to będzie nosić (na szyi). Dajemy full wypas 3D głowę wilka, ciężką, z metalu, i praktycznie - bo brelok (jak kto woli, można przełożyć rzemykiem, albo dłuższym łańcuchem i zawiesić na szyi). Dajcie żyć! A co do wielkości IMO jest w sam raz. Jeśli podane rozmiary nie grają na wyobraźni, poproszę o zdjęcie na dłoni i zobaczycie jak fajnie wymiarowo został dobrany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 16:26, SzaacH napisał:

> Buhaha... breloczek od kluczy! A ludzie się tym tak jarali:) Przecież tego na szyję nikt
nie
> założy.
> Karty wyglądają spoko. Nadal mam nadzieję że artbook pojawi się w EK.


Co do medalionu to jest na prawdę wypasiony. Głowa wilka jak prawdziwa :) Żadne płaskie badziewie.
no i oczywiście z metalu (który jest specjalnie przygotowany, co widać na wizualizacji, jest
też o tym w opisie)

Mieliśmy niezła zagwozdkę czy to ma być medalion na łańcuszku czy brelok. Brelok jest bardziej
uniwersalny (nie każdy che paradować z medalionem na szyi :))
Zawsze tez można odczepić kółko od breloka i zdobić sobie prawdziwy medalion na szyję :)

wybór należy do Was....

Powiem Tak ... przy moich kluczach wygląda wspaniale... i wszyscy mi zazdroszczą... :) bo nikt
go jeszcze nie ma... :P

ech ....jak ruszą kolekcjonerki i pre-ordery nie będę już tak wyjątkowy....


No i dobrze zrobiliście z tym "medalionem", bo tak by wisiał na ścianie (chociaż jak dla mnie mógłby wisieć :P), a gdy jest brelokiem to będę go nosił przy kluczach :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego medalionu podjęliście dobrą decyzję. Ze zwykłego wisiorka większość osób nie miałoby żadnego użytku. Niemniej jednak dzielenie informacji o samej edycji kolekcjonerskiej to już lekkie przegięcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wzieli sobie moje słowa do serca i dali brelok, a nie wisiorek :) A karty na pierwszy rzut oka wyglądają ładnie. BTW - też mam nadzieję, że dodadzą artbook. Najlepiej w formie duuuuziego albumu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 16:29, Jay Z napisał:

A co do wielkości IMO jest
w sam raz. Jeśli podane rozmiary nie grają na wyobraźni, poproszę o zdjęcie na dłoni i zobaczycie
jak fajnie wymiarowo został dobrany :)


O właśnie, ja poproszę zdjęcie na dłoni, bo tak jakoś nie umiem sobie tego wyobrazić :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Medalion fajny, choć wydawało mi się, że będzie większy. Ten nadaje się tylko do kluczyi do miażdżenia komuś twarzy :P Karta ładne, jeśli zakupie EK chętnie pogram, czekam na więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam głosowałem za karcianką i jestem zadowolony z jej pojawienia się w EK, widzę że może ona przypominać karciankę "zombiaki" za co wielki plus (proste zasady,szybka rozgrywka).
Co do "medalionu" strzał w dziesiątkę. Może to będzie pierwsza EK którą będą nam zazdrościć również osoby z zagranicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2007 o 16:26, SzaacH napisał:



Co do medalionu to jest na prawdę wypasiony. Głowa wilka jak prawdziwa :) Żadne płaskie badziewie.
no i oczywiście z metalu (który jest specjalnie przygotowany, co widać na wizualizacji, jest
też o tym w opisie)

Mieliśmy niezła zagwozdkę czy to ma być medalion na łańcuszku czy brelok. Brelok jest bardziej
uniwersalny (nie każdy che paradować z medalionem na szyi :))
Zawsze tez można odczepić kółko od breloka i zdobić sobie prawdziwy medalion na szyję :)

wybór należy do Was....

Powiem Tak ... przy moich kluczach wygląda wspaniale... i wszyscy mi zazdroszczą... :) bo nikt
go jeszcze nie ma... :P

ech ....jak ruszą kolekcjonerki i pre-ordery nie będę już tak wyjątkowy....



To niesprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Medalion jest bardzo ładny, ale mi bardziej spodoba się gra karciana. Mam nadzieję, że zostanie do niej sporządzona dobra instrukcja, tak aby nawet początkujący mógł sobie z nią poradzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 16:26, SzaacH napisał:

ech ....jak ruszą kolekcjonerki i pre-ordery nie będę już tak wyjątkowy...


Możesz podać przybliżony termin rozpoczęcia pre-orderów? W połowie lipca wyjeżdżam, nie chciałbym stracić okazji zamówienia wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin, wiedźmin, wiedźmin... Dawkujcie te informacje, bo to już lekkie przegięcie (a dzielenie wieści o EK to naprawdę idiotyzm). Karcianka - osobiście wolałbym zwykłą talię, tego "breloczka" nosić raczej nie będę (tylko mnie pokłuje, jak go przyczepię do kluczy w kieszenie).

Na razie w 100% starczy mi wydanie podstawowe, byle tylko Wiedźmin jako-tako u mnie działał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować