Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ujawniono pierwsze informacje o Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!

461 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2007 o 17:33, Jay Z napisał:

O... taki.


Hmmm...bardzo ładny :]
Jakbyś mógł, to weź jeszcze wrzuć fotkę, jak wygląda od boku i od tyłu, tak żeby było kilka ujęć :]... Proszeeee :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest zle, ale wolalbym amulet do zawieszenia na łańcuszku. naszczęście to dopiero początek wiec moze bedzie jeszcze coś równie ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można zamówić EK(pewnie jeszcze sporo czasu minie zanim będzie można zamawiać) . Bo ja na bank kupię nie ważne na cene . Jest to jedyna gra w swoim rodziaju musze ją mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie w końcu XD długo nam nie kazaliście mi czekać :D.

Myślę, że w ten piątek będzie już można składać zamówienia na ek wiedźmina w pre order.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 17:42, Jay Z napisał:

> Nie jest zle, ale wolalbym amulet do zawieszenia na łańcuszku.

Nikt Ci nie zabroni tak właśnie zrobić :)


Breloczek bardzo porządny, i wygląda bardzo, ale to bardzo fajnie. Na pewno przyczepięsobie go do kluczy, choć moze nie :P Może będzieleżał na półeczce dla szanu ? Nieee do kluczy go dam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 17:35, hehe napisał:

Mam trochę więcej niż 22 lata i też noszę różne dziwne rzeczy, więc od mojego tyłka się odczep
:P Po prostu nie wydaje mi się żeby brelok miał zachęcać "dojrzalszą" grupę wiekową do zakupu.
Taki gadżet raczej jest skierownay do nastolatków. Szczególnie że starsi kieszonkowego nie
dostają, więc wydanie większej kwoty na EK powinno być jakoś uzasadnione, a na razie - przynajmniej
jak dla mnie - EK mnie niczym ciekawym nie zachęca.


Okej nie neguję Twojego zdania, ale nie mów tez że to gadżet dla dzieci, o ile się nie mylę przy EK Gothica3 był własnie prawdziwy medalion na szyje i to był gadżet dla dzieci, a brelok nosi niemal kazdy.

Ja tez nie dostaje kieszonkowego, ba chyba nigdy nie dostawałem, tak wiec tez musze zapracowac na przyjemnosci. Nie ma lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 17:35, hehe napisał:

> Mam wrażenie, że niektórym przydałoby się wyciągnąć taki długi badyl z tyłka by przestali

> być tacy sztywni. Świąt dookoła jest smutny, po co jeszcze zgrywać dojrzalszego niż
to
> jest potrzebne.

Mam trochę więcej niż 22 lata i też noszę różne dziwne rzeczy, więc od mojego tyłka się odczep
:P Po prostu nie wydaje mi się żeby brelok miał zachęcać "dojrzalszą" grupę wiekową do zakupu.
Taki gadżet raczej jest skierownay do nastolatków. Szczególnie że starsi kieszonkowego nie
dostają, więc wydanie większej kwoty na EK powinno być jakoś uzasadnione, a na razie - przynajmniej
jak dla mnie - EK mnie niczym ciekawym nie zachęca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2007 o 17:49, pat315 napisał:


Czy Wiedźmin mi pójdzie?


będziesz musiał z nim pogadać.... nie wiadomo czy czas będzie miał ... tyle zadań do zrobienia... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:-) wyglada fajnie, mam tylko nadzieje ze moj zabytek pociagnie ;). Mam nadzieje ze zanim "kaza" skladac pre-ordery dadza jakies demo i wymagania sprzetowe ;)

pozdrawiam - gogowitczak

P.S. Czekam jutro na koszulke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 17:47, boogie85 napisał:

Okej nie neguję Twojego zdania, ale nie mów tez że to gadżet dla dzieci, o ile się
nie mylę przy EK Gothica3 był własnie prawdziwy medalion na szyje i to był gadżet dla
dzieci, a brelok nosi niemal kazdy.


Może i nois każdy, ale ja nie kupię EK dla breloczka. Wychodzę po prostu z założenia że EK powinna jakoś skusić człowieka do zakupu, uzasadnić ten wydatek. Gadżety typu brelok kuszą tylko młodszych graczy. Może i się mylę, ale tak mi się wydaje. Osobiście wolałbym jakies unikatowe opakowanie, coś co za parę lat będzie odróżnicać EK od podstawowej wersji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanie do kogoś z CD Projektu: czy w kolekcjonerce będą te same elementy co w podstawowej wersji + bonusowe rzeczy (karty, medalion itp.) czy będzie to zupełnie inna edycja? Z góry dziękuję za odpowiedź. A dla Wiedźmina planuję dokupić trochę RAM-u i karte z shadery''ami (teraz mam Geforce 4 MX), żeby poszedł :)

PS. Przed chwilą doszła paczka z gram.pl Album o Gothicu 3 jest super-wypasiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... jak wybierane były dodatki to troche żałowałem że jest opcja medalion - bo i tak pewnie go przyczepie do kluczy... :P I co? ;] Ktoś w CDP czyta mi w myślach kurcze normalnie ;)
I szczerze to nie uważam tego za zabawkę dla dzieci ;) Każdy z nas nosi klucze (może się mylę?), więc nie widze tu nic dziecinnego. Miałem przy kluczach już różne breloczki - ten zdecydowanie będzie najciekawszy ;-) A apropos wieku? 18+ lat, to ja miałem ładne parę lat temu ;)
Pozdrawiam,
K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 18:13, tomas92 napisał:

A teraz pytanie do kogoś z CD Projektu: czy w kolekcjonerce będą te same elementy co w podstawowej
wersji + bonusowe rzeczy (karty, medalion itp.) czy będzie to zupełnie inna edycja? Z góry
dziękuję za odpowiedź. A dla Wiedźmina planuję dokupić trochę RAM-u i karte z shadery''ami
(teraz mam Geforce 4 MX), żeby poszedł :)

PS. Przed chwilą doszła paczka z gram.pl Album o Gothicu 3 jest super-wypasiony :)


tak w kolekcjonerce będą te same elementy co w wersji "standard" + dodatkowe elementy.
Oczywiście będą inaczej zapakowane... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale niekturzy z was pierniczą głupoty. Mam 16 lat fakt może dla niekturych jestem małolat ale co niby CDP mieli by dodać dla starszych graczy miecz wiedźmina czy może czaszke kościotrupa z wbudowanym otwieraczem do piwa i popielniczką. Ludzie pomyślcie troszeczkejeśli ktoś jest fanem wiedźmina może ten brelok przywiesić sobie do kluczy a w karty można pograć w karzdym wieku. Ciekaw jestem czy oczekujecie na Edycje kolekcjonerską Cod4, pewnie liczycie na odpowiedni męski i dorosły rozkładany moździeż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować