Zaloguj się, aby obserwować  
hanas

Najlepsza gra RPG lat 2000-2005

101 postów w tym temacie

>Diablo II.

Co prawda ja niejestem fanatykiem cRPG, ale uważaj, gdy się na takich natkniesz :].
Diablo to gra typu hack''n''slash, mająca mało wspólnego z grami RPG (bo trzeba przyznać, że główna gra to multi na battle necie, gdzie fabularności raczej nie ma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KOTOR, za caloksztalt... jak to juz ktos ujal

Morrowind? Bethesda dolaczyla do niego Construction Set zeby gracze mogli zrobic z tego wlasciwa gre LOL
lazy bastards...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda !!,Zaden diablo ani Guild Wars jest najelpsza gra 2000-2005 roku to Lineage 2. Gra ta jest znakomice zrobiona autorzy gry pomysleli o wszystkim.
Polecam kazedmu graczowi powyzej +10lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moze autor tematu sprecyzowac co wg niego jest gra RPG. Bo widze ze tu ludzie rozniaste gry wymieniaja i do polowy z nich nigdy nie przypialbym etykietki RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie wybrac najlepszego za duzy okres czasu. Moglbym wymienic z 10-15 tytulow, takze to bezsensu, nom wiem ze jeszcze sa tacy co kochaja konkretna wersja, dlamnie akurat kazdy rpg jest dobry :D, a roznice sa minimalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hola panowie! Temat jest o RPG''ach a nie MMORPG''ach czy CORPG''ach. Czemu wiec wymieniacie jakies L2 czy GW???

A D2 wyszedl jakos chyba przed 2000 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba baldur 2, jednak dla mnie najlepsza grą cRPG jest PT(1999)

PS. Tak wogule to Diablo jest hack and slashem nie wiem czy tak się to pisze ważne, że z RPG to niewiele ma wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ADOM. Albo pierwszy Fallout. (Co z tego, ze wyszedl wczesniej - bije na leb wiekszosc rzeczy wydanych w latach 2000-2005).

Ostatnio gralem w Bloodlines i do mniej wiecej 80% gry byl to bardzo solidny erpeg z paroma niezapomnianymi scenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem wielkim fanem Gothica, dla mnie więc jest to najlepszy erpeg (za ciekawy, wielki świat i za pierwszą próbę stworzenia jakiejś sztucznej, ale realistycznej społeczności). Świetny był również KotOR (m. in. dzięki świetnej muzyce; mmmmmmmmiiiiiiiiiiiiiiodzio :D). A ostatnio wpadłem (i przepadłem na 2 tygodnie [tylko :(]) w Fable. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować