Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Chorche - kolejny odcinek

74 postów w tym temacie

Czy przypadkiem scenariusza nie wymyśla jakaś kobieta? Tak pytam, bo poczucie humoru tych odcinków rzeczywiście jest BARDZO specyficzne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 23:31, neozeus napisał:

Czy przypadkiem scenariusza nie wymyśla jakaś kobieta? Tak pytam, bo poczucie humoru tych odcinków
rzeczywiście jest BARDZO specyficzne :P


tez tak podejrzewam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co o tym sadze... moze i smieszne... ale dlaczego niemogloby pojawiac sie codziennie... no i daloby sie na stronie glownej pierwszy obrazek... z danego dnia... no cuz autor chyba cienias...bo raz na miesiac cos wymysli... a ja mam pomysl na nastepny...
Idzie ten swistak... Idzie... Idzie... i wyszedl za komiks xD lol heheh xD lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka szkoda... Jak tak może być, że tak dobra kreska jest tak źle wykorzystywana? :/ Brak mi słów...

P.S. O co chodzi z tymi scenariuszami Graszczura? Widzę takie komentarze od kilku numerów, ale nie wiem o co chodzi za bardzo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie było muszę się zgodzić z powyższymi komentarzami.
Kreska w komiksie jest na prawdę dobra, ma swój styl i to całkiem dobry - ale już fabuła poszczególnych odcinków od początku jest taka jakaś bez polotu. Wszyscy wiedzą, że gry to istna kopalnia pomysłów na takie krótkie komiksy i na tym się powinno skupić - bo jak widać tutaj na pierwszy plan wysunięto nie gry, a graczy...ale ich przygody są mało ciekawe. Powinno być to wszystko zabawne, ale humor tutaj - jak było wspomniane - jest dość specyficzny.
Myślę tak: kreska może pozostać, ale za fabułę niech weźmie się ktoś inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 01:21, MACZApl napisał:

Wiecie co o tym sadze... moze i smieszne... ale dlaczego niemogloby pojawiac sie codziennie...
no i daloby sie na stronie glownej pierwszy obrazek... z danego dnia... no cuz autor chyba
cienias...bo raz na miesiac cos wymysli... a ja mam pomysl na nastepny...
Idzie ten swistak... Idzie... Idzie... i wyszedl za komiks xD lol heheh xD lol

Gratuluję wysublimowanego poczucia humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ten odcinek jest drugi... ale od końca! Po pierwsze: za krótko, po drugie: za krótko, po trzecie: poziom 10-latka... To tak w skrócie. Tak jak zawsze humor przedstawiony w tym "komiksie" był do przyjęcia, a niektóre odcinki były nawet genialne, tak w tym widać, że autor chyba nie przeznacza na ten projekt zbyt wiele czasu :\ Takie przerwy pomiędzy odcinkami, a wychodzą takie niedopracowane :\ Miejmy nadzieję, że kolejny epek będzie skierowany do starszych gramowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.06.2007 o 08:25, Kukowsky napisał:

P.S. O co chodzi z tymi scenariuszami Graszczura? Widzę takie komentarze od kilku numerów,
ale nie wiem o co chodzi za bardzo. :)


zaraz pewnie dostanę po głowie za pseudo-reklamę, ale co tam.
otóż Graszczur ma psychikę wykręconą na lewą stronę, i (na nieszczęście Wszechświata) wpadł na pomysł robienia psychodelicznego i niepoprawnego politycznie komiksu (do wglądu na jego gramsajcie).
Graszcz scenariusze ma świetne, za to z kreską jest trochę gorzej - dlatego powstał pomysł, aby Graszcz wymyślał, a GiP rysował ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować