Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Powódź gier na PS3 przez duże "P"

67 postów w tym temacie

380 gier ? Nigdy nie zrozumiem takiego zainteresowania rynkiem konsol. Pewnie i tak - w takim pospiechu robione - gry będą kiepskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nie 360 hehehe. I tak w 2008 to PS3 będzie królowała, gdy szał na Wii minie, a iks się wypali.Jak już się nie wypalił ;P kasa ($), którą Billy G. wydaje na gry albo tylko (!) dodatki do gier- bagatelne sumy, poczytajcie sobie. Tak się teraz walczy na rynku konsol, ale i tak Sony wygra. Słowo honoru, bez żadnego fanboystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurdę, jak mnie bawią komenty osób, które się za bardzo nie orientują w sytuacji. "Lucas krzyżując na ramionach swoje ręce zaczął się śmiać - Bwhahahaha."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok spoko 380 może i wyjdzie ale ile z tego to będą crapy których maksymalna ocena będzie wahać się w granicach 3 (takich gier na PS2 nie brakuje)? Jak dla mnie to wyjdzie może 10-20 naprawdę dobrych gier a reszta to będzie szmelc... jeśli w ogóle dobiją do takiej liczby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współczucia dla tych co piszą o upadku Sony,
to najlepsza firma konsolowa a sponsorowane artykuły na gram.pl wychwalające xbx360 i dezawuujące PS3 są załosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 14:11, merib napisał:

Współczucia dla tych co piszą o upadku Sony,
to najlepsza firma konsolowa a sponsorowane artykuły na gram.pl wychwalające xbx360 i dezawuujące
PS3 są załosne


Przyganiał kocioł garnkowi. Robisz to samo. "Najlepsza firma konsolowa...".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nikt nie pisze że 1/3 xboxów360 psuje się w pierwszych 6 miesiącach używania?
Bo CDP sprzedaje X360 i to wpłynęłoby na sprzedaż.
A te sposoby na xboxowych forach na zapobieganie przegrzewaniu się konsoli np. wystawić konsolę na balkon xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 14:16, merib napisał:

Czemu nikt nie pisze że 1/3 xboxów360 psuje się w pierwszych 6 miesiącach używania?
Bo CDP sprzedaje X360 i to wpłynęłoby na sprzedaż.
A te sposoby na xboxowych forach na zapobieganie przegrzewaniu się konsoli np. wystawić konsolę
na balkon xD


Przeciez pisza. I to calkiem niedawno. O co Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote]Przyganiał kocioł garnkowi. Robisz to samo. "Najlepsza firma konsolowa...".[/quote]
Cóż poradzę na to że IMO to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 14:17, merib napisał:

[quote]Przyganiał kocioł garnkowi. Robisz to samo. "Najlepsza firma konsolowa...".[/quote]
Cóż poradzę na to że IMO to prawda?


No widzisz. To Twoja prawda. Inni maja swoje prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, niektórzy po prostu piszą tylko po to, żeby wbić tego jednego posta, a ich inteligencja i zdolność myślenia jest bliska zeru. I tak pewnie większość nie przeczytała całego newsa, więc to jakieś nieporozumienie, albo komentarzy innych. Wszystko o tym samym, jeden wielki spam, dajcie spokój.

Z mojego punktu widzenia jest to chwyt marketingowy ("raczej" nie tylko z mojego"), zobaczcie ile wrzawy się zrobiło od razu. Zawsze to jakiś + do sprzedaży, a z resztą ta 1/2 gier ma być rozprowadzana po internecie (ot, coś jak Xbox''owe gierki na live za grosze). A te 200 gier to jedna wielka przesada, wątpię czy rynek PC tyle jest w stanie "utworzyć" przez tak krótki okres czasu, a PC to raczej największa "platforma" w światku gier.

Poza tym jak można w jeden rok (czy tam ile czasu od wydania Playstation 3) zrobić porządne gry? Tekken i inne legendy tego typu mordobicia z pewnością będą, bo jakiż to problem zrobić nową część, ot taka odgrzana, stara pizza z kilkoma nowościami, które nie wpłyną zbyt znacząco na samą grę. Takie gry mają spore powodzenie, nie mówię też, że są złe, sam nieraz lubiłem sobie z przyjaciółmi w to zagrać.

I tak na "lepsze" (tutaj: bardziej dopracowane i bardziej grywalne gry) będziemy musieli jeszcze z rok-dwa poczekać. A i jeszcze jedno - wielu gramowiczów (i nie tylko) ciska się, żeby obniżyli cenę konsoli - nie masz pieniędzy to nie kupuj. Sam sobie nie mogę w tej chwili pozwolić na zakup tej konsoli, ale w końcu tyle kosztuje, ile kosztuje i to nie jest wina "chęci wyzyskiwania pieniędzy na biednych klientach". Nawet jeśli, to o ile by mogli obniżyć cenę konsoli? 50$? Oni i tak tracą XX (albo i XXX) dolarów za każdą sprzedaną konsolę, więc doceńcie to, bo w końcu Sony postawiło na dochody z gier. Sam nie jestem do końca pozytywnie nastawiony na Blue-Ray w PS3 - niby next-gen jak się widzi, ale czy to aż tak było potrzebne? Of coz, jakieś symulatory lotów M$ zajmują 20gb, ale w innych przypadkach to nie ma sensu, nawet filmy ostatnio mniej zajmują niż gry. Ale dzięki temu ich konsola się wyróżnia, pod względem technicznym jest najlepsza i to czyni z niej dopiero next-gena, bo - jak sami z pewnością zauważyliście - next-gen next-genowi nie równy. Co takiemu Wii to PS3? Przyjazna obudowa? Rotfl. Może niektóre dobre gry wychodzą wyłącznie na Wii, ale w PS3 też ich dużo będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 14:25, Immortal 1 napisał:

Poza tym jak można w jeden rok (czy tam ile czasu od wydania Playstation 3) zrobić porządne
gry?


A GoW na X-a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

180 gier w necie? Hmm...wydaje mi się, że będą to raczej kaszanki (bądź też kilka nawet nawet) w stylu tych z Marketplace''a na Xbox Live...Czyli bez nich jest 200 gier. No moim zdaniem to i tak niedużo. Tylko 2 razy więcej niż jest teraz. A przecież 9 miechów to czas prawie od początku premiery w listopadzie 2006 roku. Nie jest to zbyt duzo gier. Oby wśród nich przynajmniej 25 % nie było kaszanką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować