Zaloguj się, aby obserwować  
hanas

Co powinno być w nowym GTA?

59 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2005 o 16:08, BaRt3k. napisał:

po pierwsze zastanowmy sie czy nowe GTA wyjdzie na PC??Bo przy SA obiło mi sie o uszy ze niechetnie
ta gre na pc przekonwersowali...


Jakby mieli robic nowe GTA na PS albo na xbox to by sie im nie oplacalo bo wiekszosc graczy gra na PC-tach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 21:36, Gieffort napisał:

Jakby mieli robic nowe GTA na PS albo na xbox to by sie im nie oplacalo bo wiekszosc graczy
gra na PC-tach.


No wiadomo, ze ludzie z Rockstara to bezmozgi i wydaja 3 czesci po kolei najpierw na konsole, mimo ze im sie to nie oplaca, czyz nie? Skoro GTA3,Vice City i San Andreas zostaly wydane z polrocznym opoznieniem na PC, to znaczy ze kazda poprzednia edycja sie swietnie sprzedawala.

Co do nowego GTA:

- akcja w Europie, prawidzwe miasta, swietnie odworowane /Londyn,Paryz :)/
- Polak, Ukrainiec albo Rosjanin glownym bohaterem :D
- ma sie ukazac jeszcze na ps2 :P
- wywalenie masy bzdur typu silownie, jedzenie itd
- licencjonowane autka, niby detal ale jaka przyjemnosc jechac Ferrari a nie Infernusem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, czyli człowieka który nie spędza przed komputerem 20 godzin na dobę:

- mniejsze miasto
- checkpointy podczas misji
- poza misjami możliwość robienia save''a gdzie się chce

a z rzeczy czysto kosmetycznych:

- kolejne GTA powinno być osadzone w realiach końca lat 60-tych, czyli stonesi na soundtracku, hipisi i pacyfki, echa Wietnamu w tle
- stacji radiowych mogłoby być mniej niż w SA (połowa była tam bardzo podobna do siebie), ale jakościowo lepszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nomym gta powinno byc:

-wiecej aut
-inteligentni kierowcy ( nigdy nie udalo mi sie przejechac autostrady bez uszkodzenia auta)
-predkosciomierz :]
-bardziej dopracowne auta
-i zeby policja nie scigala mnie za to ze oni wjechali we mnie :/

Ps. i zeby chodzilo na moim nie najnowszym kompie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 15:19, hans olo napisał:

SA to był mój największy zawód w historii GTA, wiekszy niż GTA 2.
1. Sterowanie
2. Sterowanie
3. Sterowanie
4. i ogólnie to sterowanie

Jak gra była tworzona z myślą o konsolach, to co zrobić?

Dnia 19.07.2006 o 15:19, hans olo napisał:

5. za dużo misji wymyślanych na chama

Moim zdaniem misje były najciekawsze z całej serii.

Dnia 19.07.2006 o 15:19, hans olo napisał:

6. zupełnie wyłożył się klimat, zamiast tradycyjnych smaczków mafijnych poczęstowano nas kiczowatym
ziomalstwem

Zgadzam się. Wkurzał mnie ten slang, oraz stacje radiowe zapchane Hip Hopem i techno( Muzyka z Vice City rządzi)

Dnia 19.07.2006 o 15:19, hans olo napisał:

7. I jeszcze te misje z tańcem i lowriderami. Rozumiem, niech sobie będą, ale dlaczego obowiązkowe?

Rozumiem że to te misje według ciebie były robione na chama? Cóż, w sumie racja. Powinny być jako zadania dodatkowe, a nie obowiązkowe.

Dnia 19.07.2006 o 15:19, hans olo napisał:

Nie każdy ma pada a klawiatura nie jest tu zbyt wygodnym narzędziem (patrz punkty 1, 2, 3,
4)

Dokładnie. Najgorzej jest ze sterowaniem helikopterów. Szlag mnie trafił podczas misji treningowej ze śmigłowcem bojowym( na cholere ono? Przecież ten śmigłowiec wojskowy i tak był niepraktyczny. Częściej się używało tego odrzutowca który był skuteczniejszy, i posiadał łatwiejsze sterowanie. Ale palce też można było sobie połamać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu czepiacie się sterowania, moim zdaniem ta część zawsze była mocną stroną w serii GTA. Co prawda w SA stało się bardziej w stylu Soul Reavera, ale przynajmniej można było widoczki pooglądać. Do sterowania w VC nie mam zastrzeżeń, w SA wkurzała mnie tylko kamera podczas jazdy samochodem, która na zakrętach odwracała się za późno, przez co można było zaliczyć stłuczkę np. podczas pościgu i zawalić misję.

A misje helikopterowe... W SA do nich nie doszedłem, w VC pamiętam że np. tę z helikopterem-zabawką przeszedłem razem z dziewczyną, jedno z nas sterowało na boki, drugie zajmowało się wysokością. Bez tego było trochę problemu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja może w stosunku do całokształtu wypowiedzi.

Powiem Wam tak, że mi za diabła nie podchodzą klimaty "elo-ziomek-joł-czek ma bicz ałt men" ale moim zdaniem robiąc maksymalnie klimatyczne GTA SA Rockstar zrobiło dobrze! Jeżeli chodzi o klimacik dla mnie nic nie przebija Vice City (kocham lata ''80), ale chylę czapkę przed twórcami, że ludzie zachwycali się bogactwem detali i szczegółów odnośnie "czarnej" amerykańskiej kultury, jakiej obraz zawarto w SA. Ja sam byłem pod wrażeniem, że tak dobrze i klimatycznie to wszystko im wyszło. No bo czego byście się spodziewali: żeby prosty chłopak chodził w smokingu pod rączkę z damą do restauracji? Kto grał ten wie, jak CJ reaguje na wszelkie eleganckie lokale. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym przede wszystkim lepszej grafiki bo ta co była obecnie to tylko w GTA III się spisała. W pozostałych częściach była kiepska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 22:22, Kamiloos napisał:

No wiadomo, ze ludzie z Rockstara to bezmozgi i wydaja 3 czesci po kolei najpierw na konsole,
mimo ze im sie to nie oplaca, czyz nie? Skoro GTA3,Vice City i San Andreas zostaly wydane z
polrocznym opoznieniem na PC, to znaczy ze kazda poprzednia edycja sie swietnie sprzedawala.


Zgadzam sie z tobą ale cczytałem na pewnej stronie o GTA że na PC-ty bedzie wydane 2008r gdzies w wakacje i znowu puł roku opuznienia. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mogliby nowy silnki graficzny zastosowac,(stary juz do lamusa niestety)
licencjinowane fury(chce poszalec maluchem)
miasta o prawdziwej nazwie w europie najlepije w polsce heheh(zart) ale jakies europejskie miasto
i to co ,mnie drazni juz od dawna - oficjalny multiplayer...(znamy Crasha prawda???)
radiostacje tylko jednej sluchalem sf ur jest ok
(i moze w gta 10 bedziemy swiadkami jak owy "CJ" leci na marsa hehehe)
to tyle co chcialbym widziec w gta 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 23:34, gmichal napisał:

a GTA LCS to ma byc GTA 4 ??


zdecydowanie nie, GTA Liberty City Stories to jest co prawda gra samodzielna przeznaczona na PSP, a od niedawna na PS2, ale nie liczy się tej gry jako GTA 4, zresztą gdyby to było LCS było jako GTA4 to już byśmy mieli GTA5 ponieważ już wyszło, albo ma dopiero wyjść GTA Vice City Stories, a w przyszłości zapewne wyjdzie GTA San Andreas Stories ;)
te wszystkie części jeżeli już to możnaby liczyć jako GTA3 bo napewno nie jest to GTA4.
na GTA4 wg tej strony http://www.rockstargames.com/grandtheftauto4/ trzeba czekać do 16 października 2007 w przypadku wydania na konsole PS3 i XBOX360, a na peceta to wyjdzie prawdopodobnie z pół roku później, a więc jeszcze kupa czasu do premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że w SA radiostacje były do d., choć w vc były doskonałe. W San Andreas dało się słuchać tylko Radio X (Danzig w grze? LOL), pozostałe włączyłem raz czy dwa na dłużej i nigdy do nich nie wracałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby przebić SA w nowej wersji powinno się znaleść:
1. Dzieci(niekoniecznie do zabijania:D)
2.prędkościomierz
3.gra niech dzieje sie na powierzchni całego państwa(a co;))
4.swobodny kreator postaci którą grasz(chodzi o takie rzeczy jak rasa,płeć, wygląd zewnętrzny itp.)

grałoby się lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 11:04, Markus89 napisał:

A czy nikomu nie przeszkadza ta badziewna grafika nie zmieniona niemal wcale od części trzeciej??
Mnie aż razi po oczach.

Generalnie spędzając większość czaasu w samochodzie przy dużych prędkościach nie zwraca się uwagi na szczegoły. grafika jest na dalszym planie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować