Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia nowe elementy Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!

453 postów w tym temacie

CD Projekt

Zespoły CD Projekt i CD Projekt RED podały dziś kolejne informacje dotyczące zawartości unikatowej Edycji Kolekcjonerskiej gry Wiedźmin. Do ujawnionych ostatnio - medalionu wiedźmińskiego i gry karcianej - dochodzą: ekskluzywny artbook i bestiariusz!

Przeczytaj cały tekst "CD Projekt ujawnia nowe elementy Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze idziemy w gore do tych najlepszych elementow edycji :D

Nononono :) Juz sie wczorajsze rzeczy podobaly :) Dzisiajsze IMHO lepsze a co bedzie jutro albo co w poniedzialek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masakra strasznie dużo rzeczy będzie w tej EK. Podejrzewam, że może być jedną z droższych w historii (obym się mylił:)) Broń i ekwipunek. Hmm..czyżby dali jakiś miecz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Artbook i bestiariusz? Świetnie, na to czekałem. Dodajmy do tego medalion i robi się naprawdę wypasiona edycja kolekcjonerska. Ciekawe, ile będzie kosztować... Ale tego, to już pewnie jutro się dowiemy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co! Zamawiam EK(kiedy pojawi się tak możliwość w sklepie gram.pl). Za taką edycje kolekcjonerską to mogę dać nawet do 300zł(no może trochę przesadziłem). Lecz mam nadzieję, że tyle nie będę musiał wydawać ;-P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja Kolekcjonerska będzie moja <ostrzy kły na EK> Jest artbook czyli to na co najbardziej czekałem:) Jeszcze bestiariusz...będzie co czytać w trakcie ładowania gry;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojej! :-) Już takie ciekawe gadżety, a to jeszcze nie koniec! Chyba się normalnie popłaczę, bo pewnie to EK zostanie wyprzedane gdzieś w pół godziny, albo i szybciej i nie zdążę :-( Ciekawe ile będzie sztuk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować