Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia nowe elementy Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!

453 postów w tym temacie

Oki. Ja obstawiam, że dodadzą jeszcze mape, bonud DVD z ekskluzywnymi materiałami i jakieś super pudełko. Cena to moim zdaniem 199zl, a z wPLN 179. Sztuk wyprodukowanych egzemplarzy to ilość rzędu 2000. :)

Ciekawe czy się sprwdzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszke nie na temat, ale jak często oleje znaczki PEGI i będę grać, po prostu chyba wołem musieliby mnie od Wiedźmaka odciągać. Zadna władza mnie nie powstrzyma :) <oczy maniaka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 17:22, kindziukxxx napisał:

oby przebiła EK WOW:BC :)


Myślę, że z tymi bonusami, to już przebiła, ale jednocześnie mam nadzieję, że cena będzie niższa niż WoW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 17:14, skaybay napisał:

Hej CDP speedziem bo ten jad który już chomikuje *reguluje zegarek* 16 godzin usilnie próbuje
wydostać się na wierzch :>


jest koszulka ? mam nadzieje ze zadowolony i ze jednak spisku na koszulke nie bylo tak jak podejrzewales ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 20:32, migem napisał:

> Hej CDP speedziem bo ten jad który już chomikuje *reguluje zegarek* 16 godzin usilnie
próbuje
> wydostać się na wierzch :>

jest koszulka ? mam nadzieje ze zadowolony i ze jednak spisku na koszulke nie bylo tak jak
podejrzewales ?;)


Hmm no koszulka w sumie może być... *krzywi sie z niesmakiem usiłując wymyślić jakieś ohydne i szprytne oszczerstwo nt. koszulki albo czegokolwiek*
Ale moj pomysł na opakowanie był ciekawszy i oryginalniejszy! A nie jakies kartonowe niewiadomoco :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 12:52, Darkstar181 napisał:

Dotykałeś, widziałeś u kumpli... a kupiłeś, za własne pieniądze?


Nie zmienia to faktu ze dostali dokladnie to za co zaplacili, wiec skoro widzisz co kupujesz i dokadnie takie samo dostajesz to nie wiem gdzie powod do robienia problemu. A jak poczytasz sobie tu posty to niektore z nich nie dotycza jakosci EK wiedzmina a zwyklej zlosliwosci i czepiania sie, a wlasnie o takie posty mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 00:06, migem napisał:

> A ja mam takie pytanie do CDP odnośnie praw do gry. Gdybyście po wydaniu gry zerwali kontrakt

> z Atari to czy dalej Wy będziecie mieli prawa do ewentualnego sequela czy może Atari?
Bo ta
> myśl nie daje mi spokoju.

My, CDP jest włąscicielem wyłącdznym praw do marki Wiedzmin i wszytskiego co z nia zwiazane.


Tak akurat... bujać to my , ale nie nas ... ciekawe czy na seriale i książki też które się ukazały ?...Jak zrobie koszulkie z logiem wiedźmina to mnie pozwiecie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować