Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia nowe elementy Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!

453 postów w tym temacie

Zostaje pytanie w co to zapakują, sądząc po składzie opakowanie musi byc durze. Brawo - jest artbook i do tego bestiariusz, lepiej niz sie spodziewalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, jeśli jeszcze tylko dorzucą jakieś fajne nietypowe pudełko to będzie to najlepsza EK jaka kiedykolwiek została wydana w Polsce!

Tylko pogratulować! Brawo CDP!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SzaacH napisał wczoraj:
Tam można było wszystko podać na raz ... ale czy to rzeczywiście by wszystkich zadowoliło.... ?? :)
Obiecaliśmy że jutro ujawniamy kolejne elementy z wydania kolekcjonerskiego ....
i .... to już koniec ..... nie będziemy w nieskończoność wymieniać elementów pojedynczo.... tygodnia by nam nie starczyło..... :P

Jak ktoś nie wierzy to link: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=24443&tpage=13

Moim zdaniem to jednoznaczne stwierdzenie, że dzisiaj będzie cała reszta EK

A może się mylę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robi się coraz ciekawiej, chociaż dwa poprzednie dodatki zrobiły na mnie wieksze wrażenie to i tak te są super. Mogliby dać jeszcze małego pluszowego Wiedźminka :D No co młodszemu bratu bym dał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze ktos wczoraj z CDP obiecal, ze dzis bede juz wiadomo caly sklad EK Wiedzimina, a nie ze kolejne informacje beda w kolejnych dniach. Po drugie - a gdzie jest koszulka w EK? W ankiecie zajela drugie miejsce, wiec duzo wiecej niz karcianka i artbook. Nie wiem dlaczego, ale mam wrazenie, ze tak probuje sie wcisnac graczom kit. Bo jeszcze wczoraj przedstawiciel CDP zapewnial,. ze glosy fanow byly wazne przy dodawaniu dodatkow do EK. To dlaczego nie ma koszulki, ktora zajela drugie miejsce w ankiecie?

A zeby nie byc goloslownym:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=24443&pid=256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 16:26, metal_man napisał:

"Nie znaleziono żadnych postów!"

Teraz chca sie wycofac z danego slowa?? ;)


Jest :) to 15 post od góry - sprawdź :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na to m.in. liczyłem i stało się... ciekawość mnie zżera co CDP przedstawi nam jutro :] Mam nadzieje, że już będą podane wszystkie elementy EK, bo chyba zwariuję czekając na premierę ;] :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież koszulka miała więcej głosów niż artbook... :\
Szkoda. Chyba, że to jeszcze nie wszystko:) zobaczymy, może CDP nas czymś miłym zaskoczy.
Teraz tylko cena, wymagani,i pre-odredek i będzie git! :]
KENT ŁEJT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować