Zaloguj się, aby obserwować  
nocnyszakal5

czy cos mi za to grozi?

49 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2007 o 21:51, nocnyszakal5 napisał:

lol wiem ze p mozna znalez ale ta bbka jes za bardzo glupia.


Powiedzieć jedno musze, jeżeli ona jest głupia, to do jakiego poziomu zniżyłes się ty ze swoim koleżką? Bo z pewnością niższego niż ona. Kultura powinna podpowiedzieć tobie, żeby przeprosić poszkodowaną, ale widze, że nie masz jej za grosz, skoro całe zajście to dla ciebie chleb powszedni.

Dnia 21.06.2007 o 21:51, nocnyszakal5 napisał:

kolega mnei i moich ziomkow z chaty wywalil na zbity pysk


Na jego miejscu jeszcze bym te "pyski" kijem poobijal za sam styl wyslawiania sie :-)

Dnia 21.06.2007 o 21:51, nocnyszakal5 napisał:

to sie chcielismy zemscic


Zemścić, mściły się kiedyś królestwa za spalenie wioski, a nie szczyle za stanowcze wyproszenie z domu. Patrzcie no, jak to homo sapiens ewouluje z czasem. Prawie jak pokemony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 21:54, skyler napisał:

> sad ja wysmieje jak bedzie chciała z taka sprawa isc:D
Jesteś pewien? Za publiczne znieważenie można sprawę założyć. I dobrze- takich gości powinno
się trochę utemperować :)

Chciałeś powiedziec- wieszać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 21:54, skyler napisał:

> sad ja wysmieje jak bedzie chciała z taka sprawa isc:D
Jesteś pewien? Za publiczne znieważenie można sprawę założyć. I dobrze- takich gości powinno
się trochę utemperować :)



o lol o czyms takim jescze ne islyszalem.o molestowaniu przez internet tak ale o zniewadze juz nie.wejdz na czat to ic oczy wyleca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wejdz sobie na strone akcji "Nie dzieciom Neo", przynajmniej sie dowiesz jak polewają z takich ludzi jak ty :) Jesteś po prostu zwykłym chamem, i życze ci 3424546767 trojanów na sekunde ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 21:42, nocnyszakal5 napisał:

z moim kolegom takiemu koledze ktory nas z domu wyrzucil wlamalismy sie na epulsa i nabluzgalismy
an taka dziewczyne.tearz jej matka do nas pisze ze do sadu rodzinnego nas da chcociaz nie wie
kim jestesmy?i ze kurator bedzie chociaz za bluzganei w necie groza:d rozsmieszylo mne it obo
na mnei codziennnie z 10osob bluznei na gg i epie i ja k narazie do sau ich nei podalem.o caly
mzdarzeniu dowiedzieli sie rodzicie kolegi.co zrobic?czy za to cos goriz?



Polecam przeczytanie tej stony:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 21:58, Abomek napisał:

Osobiście też bym babkę wysmiał. Takie sprawy zawsze kończą się umorzeniem.

Na pewno, co nie zmienia faktu że powinno sie tępić takich ludzi jak on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że masz rację, ale uważaj ze stwierdzeniem "takich jak on", bo ja np. niezbyt zrozumiałem(przynajmniej nie całośc) wypowiedź szakala. Zrozumiałem tylko coś o zbluzganiu po necie i o czyjejś matce grożącej sądem.

nocnyszakal5
Mógłbyś >powoli< opisać co dokładnie się wydarzyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.06.2007 o 21:55, nocnyszakal5 napisał:

o lol o czyms takim jescze ne islyszalem.o molestowaniu przez internet tak ale o zniewadze
juz nie.wejdz na czat to ic oczy wyleca.

Molestowanie przez internet? Nie ma czegoś takiego. Najwyżej może byc zadręczanie ale to w twoim przypadku nie wchodzi w rachubę. Do sądu rodzinnego raczej was nie poda, bo obrażanie na internecie to taka wielka sprawa nie jest. A nawet jeśli (w co szczerze wątpię) może to się skończyć najwyżej małą grzywną i/lub opłata za psychologa jeśli tego te biedne dziewczę będzie potrzebowało. Natomiast jeśli masz konto na EPulsie to mogą ci je z banować, lub też konto kumpla na które się włamałeś. Natomiast już włam na czyjeś konto to już jest przestępstwo. Powiedz czy twój kolego udostępnił ci dane dostępowe do konta co traktujesz jako "włam" czy też sam je wydobyłeś hackując jego konto lub stronę? Za te drugie jeżeli twój "kolega" który już zapewne nim nie jest za to co zrobiłeś ma do ciebie pretensje ma prawo dać sprawę do sądu. Za uzyskanie nieupoważnionego dostępu do czyjejś własności czyli tutaj włamanie się na konto kolegi grozi ci kara grzywny jeżeli będzie chciał cię trochę potargać po sądach za to co zrobiłeś. Czy możesz mi troszkę lepiej wyjaśnić tę sprawę? Abym mógł jaśniej przedstawić co ci grozi w tej sytuacji czyli jak już wspomniałem powiedz mi jak obrażałeś tą dziewczynę? Czy twój kolega udostępnił ci hasło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.06.2007 o 22:08, Abomek napisał:

nocnyszakal5
Mógłbyś >powoli< opisać co dokładnie się wydarzyło?

Zgadzam się z tobą gdyby opisał sytuację dokładniej np. jak obrażał tę dziewczynę mógłbym lepiej mu doradzić w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 22:13, ProHacker napisał:

jak obrażał tę dziewczynę


wnioskując z jego postów byłoby to cos w stylu ** **** ***** *** *** ******* ******* ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.06.2007 o 22:17, mikolajmix napisał:

wnioskując z jego postów byłoby to cos w stylu ** **** ***** *** *** ******* ******* ;/

Wiesz to jest bardzo możliwe a Ja nie staram się trochę Mu objaśnić tę sytuację dlatego że ma Takiego samego avka jak ja :) jakby ktoś się pytał. Jak już pisałem w obydwu sprawach grozi mu najwyżej grzywna ale czy On zdaje z tego sobie sprawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 22:09, ProHacker napisał:


> o lol o czyms takim jescze ne islyszalem.o molestowaniu przez internet tak ale o zniewadze

> juz nie.wejdz na czat to ic oczy wyleca.
Molestowanie przez internet? Nie ma czegoś takiego. Najwyżej może byc zadręczanie ale to w
twoim przypadku nie wchodzi w rachubę. Do sądu rodzinnego raczej was nie poda, bo obrażanie
na internecie to taka wielka sprawa nie jest. A nawet jeśli (w co szczerze wątpię) może to
się skończyć najwyżej małą grzywną i/lub opłata za psychologa jeśli tego te biedne dziewczę
będzie potrzebowało. Natomiast jeśli masz konto na EPulsie to mogą ci je z banować, lub też
konto kumpla na które się włamałeś. Natomiast już włam na czyjeś konto to już jest przestępstwo.
Powiedz czy twój kolego udostępnił ci dane dostępowe do konta co traktujesz jako "włam" czy
też sam je wydobyłeś hackując jego konto lub stronę? Za te drugie jeżeli twój "kolega" który
już zapewne nim nie jest za to co zrobiłeś ma do ciebie pretensje ma prawo dać sprawę do sądu.
Za uzyskanie nieupoważnionego dostępu do czyjejś własności czyli tutaj włamanie się na konto
kolegi grozi ci kara grzywny jeżeli będzie chciał cię trochę potargać po sądach za to co zrobiłeś.
Czy możesz mi troszkę lepiej wyjaśnić tę sprawę? Abym mógł jaśniej przedstawić co ci grozi
w tej sytuacji czyli jak już wspomniałem powiedz mi jak obrażałeś tą dziewczynę? Czy twój kolega
udostępnił ci hasło?



Powime tylko tak kolega hasło miał banalne a czemu bo nam sie nim chwalil.a na dziewczyne tylko dlatego nabluznilem bo ona zaczela bluznic wpierw na moich rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 21:51, nocnyszakal5 napisał:

lol wiem ze p mozna znalez ale ta bbka jes za bardzo glupia.pisalem szybko bo musze isc sie
umyc.wiem ze kara smeirci panuje.krzaczek 1 mnei to ne ikrecie ale kolega mnei i moich ziomkow
z chaty wywalil na zbity pysk tylko dlatego ze mu tede wlaczylimy to sie chcielismy zemscic.thx
za odpwoeidz narka tearz trzeba uniakc rodzicow moejgo kolegi z ktorym te nnuemr wyinolem ob
sie o wysztkim dowiedzielki xD


Zrozum chłopie, że kolega ma się prawo wkurzać, bo zrobiłeś to u niego w chacie bez jego zgody (mowa o tym tede). On ci wejdzie do domu, weźmie markera i pomaluje po ścianach i co też się nic nie stało, co go obchodzi, że malowane miesiąc temu i że ty sobie tego nie życzysz no nie? Poza tym zemsta jest żałosna, a już taka to woła o pomstę do nieba. Teraz raczej nic ci się nie stanie, ale w przyszłości każdy błąd się zemści :) Rada na przyszłość: jak już zemsta - to mądrzejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.06.2007 o 22:21, nocnyszakal5 napisał:

Powime tylko tak kolega hasło miał banalne a czemu bo nam sie nim chwalil.a na dziewczyne tylko
dlatego nabluznilem bo ona zaczela bluznic wpierw na moich rodzicow



Ekhem, teraz moja ulubiona sztuka. "Buentki ortograwiczne".

''No wienc wontpie aby sie tak hfalił swoim hasuem. A to rze wyzywaua twoih rodziców to ty raczej joł morzesz oskarrzyć. Ale mi to wyglonda na suabe wymuwki." - dla Ciebie abyś zrozumiał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 22:21, syriusz.b napisał:

> lol wiem ze p mozna znalez ale ta bbka jes za bardzo glupia.pisalem szybko bo musze isc
sie
> umyc.wiem ze kara smeirci panuje.krzaczek 1 mnei to ne ikrecie ale kolega mnei i moich
ziomkow
> z chaty wywalil na zbity pysk tylko dlatego ze mu tede wlaczylimy to sie chcielismy zemscic.thx

> za odpwoeidz narka tearz trzeba uniakc rodzicow moejgo kolegi z ktorym te nnuemr wyinolem
ob
> sie o wysztkim dowiedzielki xD

Zrozum chłopie, że kolega ma się prawo wkurzać, bo zrobiłeś to u niego w chacie bez jego zgody
(mowa o tym tede). On ci wejdzie do domu, weźmie markera i pomaluje po ścianach i co też się
nic nie stało, co go obchodzi, że malowane miesiąc temu i że ty sobie tego nie życzysz no nie?
Poza tym zemsta jest żałosna, a już taka to woła o pomstę do nieba. Teraz raczej nic ci się
nie stanie, ale w przyszłości każdy błąd się zemści :) Rada na przyszłość: jak już zemsta -
to mądrzejsza...



heh thx z odpwoeidz ale nie zrozumiałeś mnie.on nam na to pozwolil nawet hcetnie na tego tede wszedl ale oszukiwalismy go ze w tej pioence nie ma bluznierstw i jego rodzicie usluszeli jedno i kuba sie poplakal;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować