Zaloguj się, aby obserwować  
nocnyszakal5

czy cos mi za to grozi?

49 postów w tym temacie

Włamaliscie się na konto gościa który wyrzucił was z domu i na tym koncie zbluzgaliscie dziewczynę która obrażała twoich rodziców???

prawie jak moda na sukces...a tak na serio to twoje zachowanie moim zdaniem jest poniżej krytyki ;/ Czy ty chciałbyś żeby ktoś publicznie się z ciebie wyśmiewał/wyzywał?Nie sądzę.Jest takie mądre powiedzenie : "Nie czyń drugiemu co tobie nie miłe"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 22:23, nocnyszakal5 napisał:

A za sprawe przeprislem ale z ta dziewczyna sie nie koleguje i to ona zawsze ma ocs do mnei
w szkole.


no i dlatego bądź od niej mądrzejszy i miej gdzieś to co ona mówi, albo rozwal ją nie bluzgami, a rozumem :) Mądra odpowiedź potrafi zbić nawet najsilniejszego, 2-metrowego gościa, a co dopiero tą dziewczynę. Kolejna rada: zwolnij trochę z pisaniem, to nie chodzi o to, że czepiam się błędów, czy coś, ale jak piszesz szybko to gubisz literki i niektóre wyrazy trzeba się domyślać momentami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 22:24, Arkads napisał:


> Powime tylko tak kolega hasło miał banalne a czemu bo nam sie nim chwalil.a na dziewczyne
tylko
> dlatego nabluznilem bo ona zaczela bluznic wpierw na moich rodzicow


Ekhem, teraz moja ulubiona sztuka. "Buentki ortograwiczne".

''No wienc wontpie aby sie tak hfalił swoim hasuem. A to rze wyzywaua twoih rodziców to ty
raczej joł morzesz oskarrzyć. Ale mi to wyglonda na suabe wymuwki." - dla Ciebie abyś zrozumiał
;)


hehe nie wymówki to prawda dlatego na nia nabluzilem.ale sprawy dla mnie od sadu nie ma po co podawac wysmanio by mnei tak jak ta babke co mowial ze je dziecko boi sie reklamy ztym rekalstwem w ktorym sa robaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 22:25, syriusz.b napisał:

> A za sprawe przeprislem ale z ta dziewczyna sie nie koleguje i to ona zawsze ma ocs do
mnei
> w szkole.

no i dlatego bądź od niej mądrzejszy i miej gdzieś to co ona mówi, albo rozwal ją nie bluzgami,
a rozumem :) Mądra odpowiedź potrafi zbić nawet najsilniejszego, 2-metrowego gościa, a co dopiero
tą dziewczynę. Kolejna rada: zwolnij trochę z pisaniem, to nie chodzi o to, że czepiam się
błędów, czy coś, ale jak piszesz szybko to gubisz literki i niektóre wyrazy trzeba się domyślać
momentami :)


hehe nareszcie odezwał się czlowiek bez krytyki-tak zwany cool ziom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.06.2007 o 22:24, nocnyszakal5 napisał:

heh thx z odpwoeidz ale nie zrozumiałeś mnie.on nam na to pozwolil nawet hcetnie na tego tede
wszedl ale oszukiwalismy go ze w tej pioence nie ma bluznierstw i jego rodzicie usluszeli jedno
i kuba sie poplakal;/


no widzisz, ale jednak trochę racji miałem, bo gdybyście powiedzieli mu całą prawdę (która jest najlepsza) to na 99% by się nie zgodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 22:23, nocnyszakal5 napisał:

A za sprawe przeprislem ale z ta dziewczyna sie nie koleguje i to ona zawsze ma ocs do mnei
w szkole.

pisz wolniej i w wordzie bo czasami zrozumiec cie nie mozna a takich ludzi po prostu ignoruj i nie rob takich chamskich rzeczy bo co bys powiedzial jak by tobie takie cos koledzy zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo naprawdę przyda Ci się słownik, albo po prostu piszesz w pośpiechu. I możliwa jest ta druga opcja. A piszesz w pośpiechu bo się boisz i chcesz jak najszybciej się dowiedzieć czy może Ci się coś stać. Czasami tak miałem ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.06.2007 o 22:21, nocnyszakal5 napisał:

Powime tylko tak kolega hasło miał banalne a czemu bo nam sie nim chwalil.a na dziewczyne tylko
dlatego nabluznilem bo ona zaczela bluznic wpierw na moich rodzicow

Dobrze. Chwalił ci się hasłem. Ok. Ale i tak patrząc na to ze strony prawnej nie byłeś upoważniony do korzystania z Jego konta. A to że zaczeła bluźnić na twoich rodziców to Jej sprawa. Uczestnicząc w kłótni jesteś tak samo winny jak Ona. Zapewne jeżeli poda cię do sądu (a szanse że to zrobi są raczej niewielkie) będzie próbowała udowodnić twoją winę pokazując to co Ty napisałeś na Nią. Nie było prościej zgłosić tego co napisała do Moderacji lub Administracji na EPulsie? Dodawając te tego screena którego byś dodał przy doniesieniu o obrazie miałbyś przewagę i to Ona dostała by bana. Ale ty tak nie zrobiłeś i teraz wina jest twoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nocnyszakal---> ręce opadają, może powiedz o tym rodzicom, albo postaraj sie jakoś załagodzić sprawę? Swoją drogą zachowałeś sie złośliwie i po chamsku... a już w ogóle nie wiem czemu przychodzisz z tym na forum (!)

kuba121---> nie chcem, ale muszem.. -1 za spam i brak kultury

Moloch93 BF PL---> j.w.

jaceloth---> ostrzeżenie za to co wyżej

Piotr999---> j.w.

Krzaczek1---> -2 za spam i recydywę, radzę uważać co piszesz od teraz, bo kiepsko widzę jak nie zmienisz zachowania...

Arkads---> to nazywamy trollingiem, ostrzeżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować