Zaloguj się, aby obserwować  
juke

Nowy PLAY w sprzedaży

1962 postów w tym temacie


PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZE FULLE NA RYNKU!

Od dziś w kioskach, salonikach prasowych i skrzynkach pocztowych z prenumeratą leży magazyn, obok którego ciężko przejść obojętnie. Odnowiony, lepszy, fajniejszy, bardziej czytelny, tańszy, ładniejszy, czegotoniemający PLAY 7/07!

Zacznijmy od początku.

Odnowiony, lepszy i tańszy - ten numer jest zupełnie inny niż poprzedni. Jest zrobiony na całkowicie innych, niż wcześniej fundamentach i nawet ci, którzy czytali go wcześniej, będą mieli problem z rozpoznaniem. Po pierwsze, obniżamy na stałe cenę PLAYA. Teraz będziecie za niego płacili tylko 9,99 złotych! Po drugie, dodaliśmy lakierowaną okładkę która ma teraz nowy wygląd i zwiększyliśmy (nieznacznie, ale zawsze) liczbę stron. W dodatku powiększyliśmy do dwóch stron rysowany przez Śledzia (i uwielbiany przez wyznawców) komiks o 8Bicie oraz dajemy dwa plakaty - z laseczką z Two Worlds oraz ze Spider-Manem 3.

Bardziej czytelny i ładniejszy - od pierwszej do ostatniej strony magazynu zmieniliśmy layout, czyli wygląd stron PLAYA. W tej chwili jest nowocześniejszy, ponieważ na większych screenach staramy się pokazać, jak naprawdę wyglądają gry, które opisujemy. Zrezygnowaliśmy także z używania logosów tytułów, więc wszystko sprawia wrażenie bardziej dojrzałego, a nieznacznie zwiększona czcionka i wprowadzenie śródtytułów poprawiają czytelność.

Czegotoniemający - daliśmy prawdopodobnie najlepsze fulle na rynku. Colin McRae 04 PL, Serious Sam: Drugie Starcie PL, Comanche 4 PL i Crazy Frog Racer: każdy znajdzie tu coś dla siebie! Poza tym zgodnie z Waszymi oczekiwaniami, zamieniliśmy też trzy płyty CD na jedną DVD9. Teraz mamy 8,5 GB miejsca na pełne wersje, dema i trailery!

Zrobiliśmy także kilka konkursów i promocji. Główną nagrodą w krzyżówce jest na przykład przejazd rajdowym samochodem podczas eliminacji Mistrzostw Europy w Rallycrossie! Oprócz tego do wygrania jest kilkadziesiąt różnych gier samochodowych.

Jak zwykle w PLAYU nie brakuje też ciekawych zapowiedzi i recenzji. Oglądaliśmy u producentów Call of Duty 4 i opisaliśmy go na czterech stronach. Zrobiliśmy reportaż o StarCrafcie II, pisząc o nim prawie wszystko co już wiadomo. Rozmawialiśmy w Barcelonie z Ronaldinho (!) o FIFIE 08 i piłce nożnej podczas specjalnego pokazu, na którym byliśmy jako jedyni w Polsce. Zapowiadamy SEGA Rally, prawdziwego konkurenta dla Colina: DIRT (w którego już graliśmy). Poza tym mamy choćby relację z pokazu najnowszych gier Ubisoftu.
Recenzje też dają radę: Spider-Man 3, Two Worlds, Tomb Raider Anniversary, Shrek Trzeci, czy Piraci z Karaibów to wyjątkowo ostatnio głośne tytuły. W dziale sprzetowym z kolei test najpopularniejszych kierownic na rynku. Cóż... Jest co poczytać!

Dodatkowo zrobiliśmy razem ze sklepem Gram.pl niesłabą akcję promocyjną - z unikalnymi kodami które znajdziecie w każdym egzemplarzu PLAYA, możecie kupić u nich gry samochodowe za... półdarmo. Cała przyjemność po naszej i ich stronie.

PEŁNE WERSJE GIER

Colin McRae Rally 04 PL (2004)
Najbardziej znana seria wyścigów samochodowych? Na pewno. Najlepsza? Prawdopodobnie. Czego chcieć więcej? Jej, na twardym dysku, natychmiast.
Wersja z numerem 04 była w dodatku oceniona najwyżej spośród wszystkich - na gamerankings.com mówi, że średnio dawano jej aż 85%, a to już stawia ją w gronie wielkich. Czym się tak jarano? Wszystkim. Grafiką, systemem zniszczeń (ach, te wgniecenia, pęknięcia, obtarcia), fizyką (kto rozpozna awarię dyferencjału po zmianie zachowania się Imprezy na ośnieżonej drodze), liczbą wozów do wyboru (ponad 20, w tym nieśmiertelne klasyki) i oczywiście trybami, w tym - Mistrzostwami Świata. Można się spierać co do jakości wielu gier. Ale Colin 04 to mistrz kierownicy. Niech wam nie ucieknie.

Serious Sam: Drugie Starcie PL (2002)
Kolejny hit, kolejna legenda. Średnia ocen z netu - znów 85%! Znów też najlepsza część całej serii! Jeśli komuś trzeba przedstawiać Sama, to znaczy że wychował się w bunkrze. Kozak w trampkach ma dwie pasje: giwery i giwery. Jeśli te pierwsze się nudzą, zaczyna używać tych drugich. A ma czego: od pistoletów, przez shotguny, wyrzutnie rakiet, miotacze płomieni, snajperki... Jest i piła łańcuchowa. Całym tym żelastwem likwiduje się tak dziki zwierzyniec, że ciężko go określić innymi słowami niż tymi, że jest właśnie dziki. I chory. Ale to dobrze, bo Serious Sam reprezentuje stworzony przez siebie gatunek strzelanin znany też jako "zabij tysiąc wrogów w godzinę, zanim on zabije ciebie". I w tym nie ma sobie równych...

Crazy Frog Racer (2005)
Żabę albo się kocha, albo nienawidzi. Wybór pozostawiamy wam, dając do rąk wyścigi w których niebieski gad w orzeszku na łbie jeździ na zadku i ściga się z ziomalami oraz policyjnym robotem znanym z zapadającego w pamięć teledysku. Do dowolny kierowca, każdy ma inne parametry. Trasy biegną po futurystycznych torach wysoko nad dachami miasta, prędkości - zawrotne. W głośnikach oczywiście żabie klasyki.

Comanche 4 PL (2001)
I znów reprezentant klasowej serii gier, tym razem o bojowych śmigłowcach. Symulator na średnio zaawansowanym poziomie trudności, dobry i dla tych, którzy chcą po prostu postrzelać i wypełniać misje, jak i dla tych, którzy po włączeniu opcji chcą mieć skopane... wirniki. Szczególnie, że w ogniu walki zaczyna do nas strzelać pół świata, bo zadania wykonuje się prawie na całym globie. Grafika nie rzuca już na kolana, ale klimat wciąż pozostał. Tym bardziej, że przetłumaczono wszystko, nawet komunikaty głosowe.

Poniżej pełny spis treści numeru. Zapraszamy do lektury!

Cena PLAYA - podkreślamy - 9,99 złotych!

PEŁNY SPIS TREŚCI

NEWSY

/afk
Age of Empires III: The Asian Dynasties
Blacksite: Area 51
Company of Heroes: Opposing Fronts
Flatout: Ultimate Carnage
MotoGP 07
Obscure II
S7edem
So Blonde
Speedball 2
Spider-Man: Friend or Foe
Strefa pojarki
Subiektywnie
Tajny Raport
The Club
The Golden Compass
W tym miesiącu
Wieści ze świata

REPORTAŻE
Assasin''s Creed
Blazing Angels 2: Secret Missions of WWII
Brothers in Arms: Hell''s Highway
Call of Duty 4
Civilization IV: Beyond the Sword
Haze
Juiced 2: Hot Import Nights
Oko w oko z Ronaldinho
SEGA Rally
Splinter Cell Conviction
StarCraft II
Surf''s Up
The Settlers: Rise of an Empire
Tom Clancy''s EndWar
Transformers
UBI Days Paris 2007

JUŻ GRANE
BioShock
Colin McRae DIRT
Need for Speed: Pro Street

TESTY
Na marginesie
Piraci z Karaibów: Na krańcu świata
Sherlock Holmes: Przebudzenie
Shrek Trzeci
Spider-Man 3
Tomb Raider Anniversary
Two Worlds

TECHNIKA
Okrągłe, świetnie nadają się do mocnego trzymania... Każdy facet je lubi. Test kierownic!

LISTY
Comiesięczna porcja bluzgów, oskarżeń, wazeliny i próśb o gry na DVD

NA PŁYTACH
Informacje o grach zamieszczonych na naszej płycie DVD

TAJNE KODY
Comanche 4
Sam&Max Episode 6: Bright side of the moon
Serious Sam: Drugie starcie
Silent Hunter: Wolves of the Pacific
The Ship
Two Worlds
UFO Extraterrestials

KONKURS
Tym razem w krzyżówce do wygrania nie tylko gry, ale i... przejazd prawdziwym samochodem wyścigowym tuż przed eliminacją mistrzostw Europy w Rallycrossie!

KOMIKS
8Bit w wydaniu dwustronicowym!


TEMAT NUMERU: Ronaldinho specjalnie dla PLAYA!
On w ogóle rzadko udziela wywiadów. Nam dał. I mówi. Wolelibyśmy z nim co prawda zagrać mecz, ale skoro wydygał i nie chciał wyjść na boisko, to musieliśmy włączyć dyktafony...

źródło: gry.wp.pl

Ale super! Chyba pierwszy raz w tym roku kupię PLAY''a, a jeszcze jakaś promocja z gram.pl, samochodówki można kupić podobno za półdarmo, za jakieś kody w magazynie. Niedługo pędzę do kiosku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, kurczę... Faktycznie taki fajny ten numerek im wyszedł, ale ja mam na razie 50% "kesz" na THAW w XG... Albo 100% na ten numer... Nie wiem co zrobię, ale chyba zostanę przy pierwszym, a Play kupię za niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, stary... Tu jest taki zwyczaj, że jak ktoś chce to tworzy temat poświęcony danemu nowemu numerowi Czemuś z od razu wymienioną zawartością merytoryczną...

juke - A okładka numeru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 11:09, Moloch93 BF PL napisał:

Rany... musisz to kopiować... nie możesz po prostu podac link...?

A co tam, tak jest wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu rośnie poważny konkurent dla CDA. Layout jest juz bardzo dobry i dorównuje CDA, pełniaki są o niebo lepsze niz w CDA i cena nizsza tyle, ze mniej stron. Pełniaki po prostu super, mają chłopaki czym sie chwalic bo taki CDA od dawna nic w moim guscie nie dodal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem napisać, że ten numer Playa porównując do ostatnich CDA to CDA wypada ubogo słabe pełniaki, zawartość pisma styknie, ale to co CDA oferuje za 15zł to przesada widać, że wszystko jest możliwe i za najlepszą cenę i za najlepszą zawartość chyba przeniosę się na Playa jak tak dalej będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, chyba będę musiał wydać kasę na gazetę komputerową xD Nie kupuję już gazet z grami od 6 miesięcy, bo zdałem sobie sprawę, że już mnie to tak nie kręci jak kilka lat temu. Poza tym, wiecej pieniędzy zostaje na piwo i inne uciechy :D Mam CMR 2005, ale i 04 nie pogardzę (za 10zł to mogę) to samo Serious Sam. Przedłem go (3 lata temu?), ale miło będzie znów wszystko rozwalić/zabić/unicestwić :D Ale jednak musieli dodać jakiegoś babola na dodatek xD Krejzi Frog to chyba podpucha dla 10-14 latków, którzy jarali się tą żabą rok temu mając ten syf w komórkach i gdzie popadnie. Ogólnie - pełniaki bardzo dobre. Po trochu dla każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem sobie nowy numer Playa i mam kod promocyjny na ( niektóre) gry w sklepie gram pl. Nie zamierzam z niego korzystać, ponieważ ToCA''e Race Driver 3 i FlatOut''a 2 już mam, a takie gry jak Juiced, MotoGP 3 i TDU mnie nie interesują. W związku z tym mogę komuś (kto chciałby kupić którąś z tych gier za pół ceny) oddać ten kod. Pamiętajcie, że promocja trwa tylko do 19 lipca, więc jeśli ktoś jest zainteresowany to niech pisze do mnie na GG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 15:22, spam to ja napisał:

Dzisiaj kupiłem sobie nowy numer Playa i mam kod promocyjny na ( niektóre) gry w sklepie gram
pl. Nie zamierzam z niego korzystać, ponieważ ToCA''e Race Driver 3 i FlatOut''a 2 już mam,
a takie gry jak Juiced, MotoGP 3 i TDU mnie nie interesują.


Możesz podać promocyjne ceny tych gier o których wspomniałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nigdy nie lubiłem PLAY''a jako gazety :/ Moim zdaniem zawartość pisma jest zbyt luzacka, to samo z podpisami pod screen''y - jeśli już robić czasopismo to profesjonalnie, bez stosowania szczeniackich zagrywek typu pełniaki czy komiksy.

Raczej się nie skuszę. W CDA znajdę wszystko co mnie interesuje, pełniaki też mnie nie skuszą - mam w co grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 11:16, awesome napisał:

Po prostu rośnie poważny konkurent dla CDA. Layout jest juz bardzo dobry i dorównuje CDA, pełniaki
są o niebo lepsze niz w CDA i cena nizsza tyle, ze mniej stron. Pełniaki po prostu super, mają
chłopaki czym sie chwalic bo taki CDA od dawna nic w moim guscie nie dodal.


Nie nazwałbym tego konkurentem. CDA to gigant - największe i najlepsze czasopismo w branży. Layout w CDA jest wg. mnie lepszy i bardziej przejrzysty. Pełniaków nie skomentuję, bo nigdy nie kupowałem i nie będę kupował czasopism dla gier. Zresztą, w PLAY''u są one najlepszym co ten tytuł może zaoferować a w CDA to tylko wisienka na szczycie tortu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 15:24, Markus89 napisał:

Możesz podać promocyjne ceny tych gier o których wspomniałeś?

O to ceny, które podano w gazecie (koszt po użyciu kodu):
- ToCA Race Driver 3 - 24,99 zł
- TDU - 49,99 zł
- MotoGP 3 Ultimate Racing Technology - 24,99 zł
- Juiced: Szybcy i gniewni - 24,99 zł
- FlatOut 2 - 24,99 zł
A teraz cytat z gazety: "To tylko niektóre propozycje tytułów objętych promocją jest więcej, choć wysokość rabatów innych tytułów może się różnić od przedstawionych powyżej, aktualną i kompletną listę znajdziesz na http://sklep.gram.pl/samochody "

Jakby co to pisz na GG: 705584

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby Play szykował się, aby być konkurentem dla CD Action? Hm... jeśli chodzi o pełne wersje, to powiedziałym nawet, że Play daje lepsze. A recenzje i inne... Cóż CD Action wygrywa, ma dział Na Luzie, o grach na komórki, o sprzęcie (ponad 8 stron) Action Redaction :D i wiele, wiele innych, więc raczej nie mają szans z takim rywalem.

Lecz cieszę się, że rywalizują między sobą bowiem wtedy kto czerpie z tego korzyść? My! Gracze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować