Zaloguj się, aby obserwować  
juke

Nowy PLAY w sprzedaży

1962 postów w tym temacie

Ja, podobnie jak inni skuszony pełniakami, a właściwie PoPem, wybrałem się do sklepu po owe czasopismo. I jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny i profesjonalizm wydania, CDA jest zdecydowanie z przodu. Żadnej folii, pytka przyczepiona na taśmę, aby się tylko trzymała. Ale ja to w pełni rozumiem. W końcu Play na rynku na pewno nie dominuje, ale dzięki cięciu budżetu na takich właśnie pierdółkach, inne ważniejsze aspekty są lepsze. Porównywalne z tymi z CDA, bądź też jeszcze lepsze. Jeżeli chodzi o gry na coverze, to ostatnio chyba każdy chwali za to Playa. Fajnie, że taka większa konkurencja nam się wytwarza, bo przecież im bardziej walka jest zacięta, tym właściciele i redaktorzy starają się bardziej dogodzić klientom. Krótko mówiąc, jest dobrze, a może być i jeszcze lepiej. A o tekstach i jakości recenzji przekonam się w najbliższym czasie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blah, jednak poziom treści pisanych stoi na żenującym poziomie ;/. Taka nienaturalna "ziomalskość" bijąca od pismaków strasznie mnie odstrasza. Ogólnie, czytając CDA, a Playa różnica jest porażająca. Może i u tych drugich pracują w większości stare zgredy, ale pisząc potrafią chociaż zaciekawić ;]. Layout czasopisma jest dla mnie zdecydowanie za dziecinny, czcionki za duże, a screeny walają się praktycznie na każdej stronie. Usytuacjając się do mojej poprzedniej wypowiedzi tyczącej się konkurencji stwierdzam, iż jeżeli chodzi o kwestie publikacyjne, zaciętości praktycznie nie ma, bo różnicę w jakości widać gołym okiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 16:31, czesio10 napisał:

No, no, nadal poprzeczka, jeśli chodzi o fulle jest wysoka. Na razie nic nie powiem o tekstach, bo ta kwestia mocno zależy od gustu. U mnie jest ok.
Juiced? W końcu mam szansę go wypróbować... a także Prisoner of War - klasyka. Co to ten ragdoll jest, to nie wiem, ale się przekonam! No i troszkę grubsza lektura... pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc będzie pierwszy numer Play''a jaki kupię od bardzo dawna. Ostatni jaki miałem był chyba z 2005 roku. Nie ukrywam, że teraz skuszę się tylko ze względu na pełniaki, chociaż treść też mnie ciekawi, zobaczymy co się zmieniło przez te kilka lat. Juiced - czemu nie, NFS lubię, ale nie sam nie mam żadnej części, więc teraz będę mógł zagrać w coś podobnego. W Prisoner of War chciałem zagrać już dawno temu, właściwie to od razu po premierze... jednak kto by tam wtedy kupował gry za takie pieniądze, jako młodsza osoba miałem inne priorytety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz sobie przypomniałem o jeszcze jednej sprawie: komiks z 8BIT''em, czy jak on się tam zwał, jeszcze istnieje? :) Pamiętam, że czytałem go od początku i podobało mi się nawet. Dopiero pod koniec mojej przygody z Play''em przestałem czytać, bo jakiś nieciekawy się zaczął robić.

marcinshinoda - jak na delegata, to bardzo ciekawa, rozbudowana i wiele wnosząca do dyskusji wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest nieźle. Cieszy mnie zwłaszcza Prisoner of War do którego kiedyś się przymierzałem a z tych czy innych względów nic z tego nie wyszło, tak więc będzie okazja nadrobić zaległości. Gra cieszy tym bardziej, że od pewnego czasu jest już raczej niedostępna do kupienia w sklepach. Co do Juiced to wielkim miłośnikiem samochodówek w stylu NfS-U2 nigdy nie byłem, ale zagrać na pewno zagram. Może się uda mi do takich tytułów przekonać. Jeśli chodzi o pismo to chętnie poczytam o Assassin''s Creed. Oby tego było dużo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wieksza ilosc stron?? Może w końcu wreszcie zbliżą się do jakości tekstów jakie prezentuje CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer fajny, chętnie zagram w Juiced''a. Zawartość numeru też ciekawa.
Martwi mnie jednak inteligencja ludzi odwiedzających stronę playpc.pl.
W komentarzach można przeczytać: cyt.''Jesteście najlepszą gazetą z grami...
Albo jeszcze gorsze: cyt. ''...Jesteście wielcy. Naprawde najlepsze fulle na rynku bez gadania.
CD-Project może tylko wąchać dym za wami
''... Chyba chodziło mu o Cd-Action, a nie Cd-projekt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla każdego coś innego - mi lepiej pasuje Prisoner, chociaż nie da się ukryć, że numer słabszy niż poprzedni.
Rag Doll był już w Clicku! rok temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 17:22, kedzior141 napisał:

W komentarzach można przeczytać: cyt.''Jesteście najlepszą gazetą z grami (...)


To, że stało się to synonimem wszelkich papierowych źródeł rozrywki, nie oznacza to, iż należy od razu sięgać po pochodnie. Są ważniejsze sprawy, niż ślepe słuchanie Smugglera (to niekoniecznie musi odnosić się do ciebie, lecz do ogółu). Nie mniej numerek prócz już nieco słabszych pełniaków, zapowiada się nieźle. Zawsze miałem ochotę na Prisoner of War, ale zawsze coś odwracało moją uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 17:18, Rga napisał:

Wieksza ilosc stron?? Może w końcu wreszcie zbliżą się do jakości tekstów jakie prezentuje
CDA.


To że ty uważasz, ze w CDA są lepsze teksty nie oznacza, że wszyscy mają takie same zdanie. Moim zdaniem CDA wygrywa dziś na rynku tylko pod względem ilości stron i żadnym innym. A te teksty w CDA nie są wcale takie rewelacyjne, bo w niektórych recenzjach jest pełno błędów. Trzeba być obiektywnym i wady dostrzegać u wszystkich a nie tylko u konkurencji.
Ciekaw też jestem ile tych stron przybędzie i oby to było już na stałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 17:31, Pawlo09 napisał:

Nowy play taki sobie jest tylko 1 dobry pełniak Juiced.


Zależy dla kogo. Mnie bardziej interesuje Prisoner of War, swego czasu pamiętam jak bardzo wciągnęła mnie gra "The Great Escape", bardzo dobra skradanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 18:22, dave03 napisał:

oby to było już na stałe :)


Raczej nie inaczej panie kolego - od dawna się tego od nich wymagało, więc wraz z przyrostem funduszy (to dziś numer 2, zaraz po CDA), mogą sobie pozwolić na upgrade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 20:02, MateoKiszlo napisał:

Raczej nie inaczej panie kolego


Też tak uważam. W ostatnim czasie Playowi na pewno przybyło spore grono nowych czytelników a wiadomo, że jak są czytelnicy to można sobie na takie fajerwerki pozwolić. Co prawda wydaje mi się że sporo tych osób w tej chwili kupuje to pismo tylko dla pełnych wersji, ale to się może w każdej chwili zmienić a zwiększenie objętości czasopisma może tylko w tym pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować