Zaloguj się, aby obserwować  
juke

Nowy PLAY w sprzedaży

1962 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2008 o 13:19, Assax napisał:

Bardzo się zawiodłem na tym numerze PLAY''a nie było żadnych nowych gier tytlko stary
numer który już mam.
Jedyne co jest fajne to nowe newsy i recenzje,zapowiedzi.

Recenzje sa w porzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę sobie jak zwykle o tej porze na gry-online i zauważyłem reklamę Play Extra wydanie specjalne o grze Lost: Zagubieni a w nim ciekawostki, plakat i super konkurs, cena 4.90 i do tego płyta. Trochę dziwne że numer specjalny wychodzi dopiero teraz, moim zdaniem powinien się ukazać przed opublikowaniem recenzji Lost-a w kwietniowym numerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No też patrze co sie dzieje w nowym PLAYu i widzę wydanie specjalne a w nim gra LOST no i różne takie rzeczy jak plakat itp.itd. A tak to nic więcej na mnie nie zrobiło wrażenia że tak to ujmę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego Play powoli zaczyna się upodabniać do dziecinnego Komputer Świat Gry, zaczynają stosować tą samą taktykę najpierw powtórka z pełniakami a teraz jeszcze obydwa pisma będą wydawać gazetki o pojedynczych grach... Może zmusiła ich do tego słaba sprzedaż numeru z PoP, nie wiem, nie wnikam. Numeru specjalnego na pewno nie kupie i mam nadzieje że to jedyna nowość upodabniająca Playa do KŚG bo inaczej będę zmuszony do zaprzestania kupowania Playa, a tego bym nie chciał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 18:14, zajacisko napisał:

Dlaczego jeszcze nie otrzymałem nagrody z krzyżówki 02/08? Pisałem maila ale nie odpowiadają...


Na takim forum tego typu spraw raczej nie załatwisz :).
Co do pytania - ja nie mam pojęcia, ale najszybciej i najłatwiej będzie zadzwonić. Na stronie www.playpc.pl masz telefon po prawej stronie, zadzwoń w tygodniu między 9:45 a 17:30 i wyjaśnij sprawę na miejscu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 18:14, zajacisko napisał:

Dlaczego jeszcze nie otrzymałem nagrody z krzyżówki 02/08? Pisałem maila ale nie odpowiadają...


Bo redakcja Playa nie ma w zwyczaju odpowiadac na krytyczne maile. Wiem cos o tym jak pisalem w sprawie akcji "gram za poldarmo". Na twoim miejscu bym wykonywal telefon. Codziennie az do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 14:46, Patryk Mogilno napisał:

Wie ktos moze jakie beda pełniaki w tym miesiacu?


Co _dokładnie_ będzie najwcześniej dowiemy się pewnie dopiero około premiery nowego numeru. Natomiast Cubituss na forum Markolfa uspokaja pisząc: :]

Co do fulli, to nie martwiłbym się, w przyszłym miesiącu jest jak na mój spaczony przez setki gier gust niechudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 18:40, Patryk Mogilno napisał:

Mam nadzieje ze numer bedzie lepszy niz w poprzednim miesiacu:)

Chyba gorzej nie może być. Jeśli chodzi o pełniaki, oczywiście. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.04.2008 o 19:04, Rusty Mike napisał:

Chyba gorzej nie może być. Jeśli chodzi o pełniaki, oczywiście. :)

Kto wie co wymysla;) moze dadza w tym miesiacu jakies naprawde super gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. kalendarza dołączonego do gazety nowy PLAY będzie już dziesiątego kwietnia. Spodobała mi się ta gazeta. Mogę potwierdzić że fulle są świetne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 19:18, dominikańczyk napisał:

Wg. kalendarza dołączonego do gazety nowy PLAY będzie już dziesiątego kwietnia. Spodobała
mi się ta gazeta. Mogę potwierdzić że fulle są świetne!


Niestety tylko tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 19:19, hammerfall87 napisał:

> Wg. kalendarza dołączonego do gazety nowy PLAY będzie już dziesiątego kwietnia.
Spodobała
> mi się ta gazeta. Mogę potwierdzić że fulle są świetne!

Niestety tylko tyle


Zgadzam się z hammerfallem w 100 %. Ta gazeta jest słaba jak wszystkie inne. Moim zdaniem tylko CDA ma bdb treść i zawartość. Play jest za CDA, ale są to lata świetlne (wiem to jednostka odległości ;P). Tylko pełniaki dobre, ale to za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jako pełniak - NN - dobry, ale jako sam w sobie, bez dodatków - lipny. Powiem tak - pełniaki na wysokim poziomie, ale numeru tylko ze względu na nie, nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować