Zaloguj się, aby obserwować  
juke

Nowy PLAY w sprzedaży

1962 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2008 o 13:14, Sebat1 napisał:

Ja niestety nowego Playa kupie sobie dopiero za kilka dni i mam pytanie czy podły w tym
numerze jakieś 9 lub 8 w ocenach, jak tak to ile ??

> Podałem te najciekawsze recenzje. I musze dodac ze jest ich wiecej.
> Jest też dużo newsów i zapowiedzi. Sa tez ciekawe konkorsy (jest ich 8 z super nagrodami)

Dnia 15.05.2008 o 13:14, Sebat1 napisał:

Rainbow Six Wegas 2 dostał ocene 8

A w zapowiedziach są jakieś ciekawe RTS-y albo FPS-y ?? Aż osiem konkursów w jednym
numerze, to chyba najwięcej w całej historii Playa, na pewno wezmę w nich udział.

Dnia 15.05.2008 o 13:14, Sebat1 napisał:

Fajna jest zapowiedz Prototype


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 17:47, mglu napisał:

Słuchaj, zdecydowana większość ludzi kupuje tego typu czasopisma właśnie dla pełniaków.
Ja kiedyś kupiłem jakiś numer PLAY`A, ponieważ dali Painkillera w pełnej wersji.
A co do poziomu tekstów: nie ma wyrażnego podziału na działy, bez sprawdzenia jaki to
dział nie wiesz czy czytasz beta-test czy recenzję. W dodatku nie ma takiej ironii (w
tekstach) jak w CD-Action.

Wiem, że większość osób kupuje pisma dla pełniaków i nie wiem, czy to dobry sposób na pozyskanie gier, ale jak kto woli... A co do podziału, to przepraszam, ale u góry strony, w rogu, zamieszczona jest zawsze na wyróżniającym się kolorze informacja (napis "TEST", "JUŻ GRANE" itd.). A co do ironii w tekstach to nie bedę się przyczepiał, bo to sprawa osoista ;), dla mnie nie jest najważniejsza ironia, ale treść przekazana w miłej (odpoowiadającej mnie) formie - a w dobrym tekscie i żart zawsze się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kioskach pojawił się już najnowszy numer PLAYA. Na płytach nieprawdopodobnie wypasione fulle, w tym Splinter Cell: Pandora Tomorrow, a w środku pierwszy na świecie reportaż o The Lord of the Rings: Conquest, nowej grze akcji z uniwersum Władcy Pierścieni. I masa innych gorących materiałów!
Pełna wersja Splinter Cell: Pandora Tomorrow to dobry pomysł na spędzenie czasu nie tylko dla fanów skradania, a dwa kolejne fulle na płycie, czyli Fire Department 3 (zabawa w strażaka) i School Tycoon (zostać na chwilę dyrektorem szkoły? Czemu nie!) też słabe nie są.

Dalekie od słabości są na pewno nasze reportaże. Danie główne to The Lord of the Rings: Conquest, czyli miks Battlefielda z GTA w klimacie LOTR. Fajnie jest wcielić się w Gandalfa, ale chyba jednak fajniej w Balroga. Tak, jest też taka opcja. Szczegóły w tekście.

Tylko u nas przeczytacie też o Battleforge, fajnej strategii fantasy z nietypowym pomysłem (od EA!), Wheelmanie (kolejna zabawa w stylu GTA, ale nastawiona na kozackie pościgi), Prototype (miażdżąca gra akcji o mutancie) czy Ghostbusters. Wszystkie widzieliśmy na własne oczy! A na deser w newsach najświeższe wieści o Falloucie 3.

Graliśmy też w nowy dodatek do Warhammer Mark of Chaos - Battle March i zrecenzowaliśmy najważniejsze hity, między innymi UEFA EURO 2008, Rainbow Six Vegas 2, Turok, Speedball 2: Tournament, Overclocked: Historia o przemocy i Sherlock Holmes kontra Arsene Lupin.

W dziale sprzętowym piszemy, dlaczego fajnie mieć dysk trwardy 1TB, jaka klawiatura jest mistrzem świata i ile mocy da się wyciągnąć z GeForce''a 9800 GX 1GB. A także sprawdzamy, jak oglądać Euro na żywo na kompie. Skoro o sprzęcie mowa: w naszej krzyżówce do wygrania niezła karta graficzna!


Nowy PLAY już w kioskach za jedyne 9,99 zł! Poniżej pełny spis treści.

NA PŁYTACH:
PEŁNE WERSJE:
Splinter Cell Pandora Tomorrow
Fire Department 3
School Tycoon

DEMA:
Europa Universalis Rome
Galactic Command: Echo Squad
Mortyr Operacja Sztorm
Sherlock Holmes Kontra Arsene Lupin
Sins of a Solar Empire
UEFA EURO 2008

W PISMIE:

NEWSY:
Brothers in Arms: Hell''s Highway
Codename Pwnage
Crimecraft
Download Center: Witcher Duel Mail
Europa Universalis III: In Nomine
Fallout 3
Harry Potter i książę półkrwi
Men of War
Red Faction: Guerilla
Spider Man: Web of Shadows
Subiektywnie
Tajny Raport
Tom Clancy''s Hawx
W tym miesiącu
Warhammer 40 000: Dawn of War II

RANKINGI:
Najlepsze gry!

REPORTAZE:
Battleforge
Damnation
Ghostbusters
Lord of the Rings: Conquest
Prototype
This is Vegas
Wheelman

JUŻ GRANE:
Warhammer: Battle March

TESTY:
Crusaders: Thy Kingdom Come
Europa Universalis: Rome
Na marginesie
Offroad
Overdlocked: Historia o przemocy
Rainbow Six Vegas 2
Sherlock Holmes kontra Arsene Lupin
Speedball 2: Tournament
Turok
UEFA Euro 2008
Warriors Orochi

TECHNIKA:
Jak oglądać Euro 2008 w internecie
Trzy korony - hity sprzętowe

LISTY
Bezpośrednie kontakty mailowe na linii redakcja-czytelnicy

TAJNE KODY
Europa Universalis: Rome
Rainbow Six Vegas 2
School Tycoon
Splinter Cell: Pandora Tomorrow

KOMIKS
8 Bit jak zwykle wymiata

KONKURS
Krzyżówka z grą Turok, do wygrania wypasiona karta graficzna i masa gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A, jeszcze okładeczka ;)

Dnia 16.05.2008 o 15:47, Patryk Mogilno napisał:

My to już wiemy;) Sam pisałem co jest fajnego


Widziałem, dzięki, ale pozwoliłem sobie ;) uzupełnić trochę spis.

20080516155130

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 13:17, Darcon112 napisał:

Ja kupiłem i płyta nie chce się odpalić :-(


Wyślij maila albo zadzwoń w tygodniu do redakcji :)
tel.: 022/2320900,
e-mail: play@axelspringer.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 13:17, Darcon112 napisał:

Ja kupiłem i płyta nie chce się odpalić :-(

Mi Splinter Cell nie chce odpalic. Pojawia sie czarny ekran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 13:30, Patryk Mogilno napisał:

> Ja kupiłem i płyta nie chce się odpalić :-(
Mi Splinter Cell nie chce odpalic. Pojawia sie czarny ekran


Być może to wina dwóch rdzeni, jeśli takowe posiadasz. Jeśli tak, spróbuj wyłączyć jeden.

Ps. Kupiłbym ze względu na samego Splinterka, ale brak gotówki daje się we znaki ^^ Maybe next time, guys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy Play Pełne Wersje:
Project I.G.I. 2 Covert Strike PL!

Oprócz niego na płycie znajduje się też Triaction PL (zabawna gierka logiczna) oraz The Privateer''s Bounty: Age of Sail PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę pełniaki mało interesujące Project I.G.I. 2 Covert Strike to gra nie najwyższych lotów , a poza tym to i tak już ją posiadam z XK , Triaction w ogóle nie kojarzę , a The Privateer''s Bounty: Age of Sail to jakaś strategia która wydaje się słaba , ogólnie coś cienko w tym miesiącu , no ale przecież nie dla pełniaków kupuje to czasopismo , mam nadzieję że zawartość będzie jak zawsze na dobrym poziomie i to mi wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie kupowałem playa czas to zmienić. Straty 10zł nie odczuję aż tak bardzo bo w ostatnich czasach mi się troche nazbierało (dzień dziecka, kieszonkowe dostanę jeszcze stypendium mam pasek kuzynka przyjeżdża z Irlandii, jeszcze troche miale w zapasie nie pisze ile mam bo jeszcze mnie okradną) Mam nadzieję że gry mi pójdą. Dobra nie pisze tyle tylko ide do sklepu bo jeszcze wszystko wykupią)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PLAY 7/08 z darmowym dodatkiem konsolowym od jutra w sprzedaży!

Już 12 czerwca do kiosków i saloników prasowych trafi lipcowy numer magazynu PLAY. W tym miesiącu znajdziecie w nim coś ekstra. Poza masą gorących informacji (m.in. bardzo duży materiał o nowej grze z serii Prince of Persia!) oraz wypasioną płytą DVD z trzema pełnymi wersjami gier (w tym Project I.G.I. 2!) będzie do niego dołączony darmowy dodatek o grach konsolowych. Nie ma to wpływu ani na objętość pecetowego PLAYA, ani na jego cenę! Cały zestawik kosztuje 9,99 zł.

W konsolowym dodatku przeczytacie o najważniejszych i najnowszych grach, które na pecety na razie nie trafią. Tylko tam poznacie naszą opinię o GTA IV! Przetestowaliśmy też (jako pierwsi!) Battlefield Bad Company oraz Buzza i The Bourne Conspiracy. Graliśmy w Killzone 2 i LittleBigPlanet, mamy też duży reportaż o jednej z najbardziej oczekiwanych gier roku: Gears of War 2 i wyjątkowy materiał o polskiej wersji Assassin?s Creed! W konsolowym świecie dzieje się sporo, na pewno warto rzucić okiem.

A to wszystko na deser, bo główne danie to przecież PLAY pecetowy. W nim udowadniamy, że lato wcale nie musi być słabym okresem w branży gier. W newsach piszemy o nowych odsłonach serii Gothic, Mafia i Street Fighter, a w dziale reportaży masa relacji z pokazów. Lataliśmy po całym świecie, by zobaczyć Fallouta 3 i Red Alerta 3, a z paryskiej imprezy UbiDays przywieźliśmy nie tylko świeże wieści o nowej odsłonie Prince of Persia), ale też zagraliśmy w Brothers in Arms: Hell?s Highway. Położyliśmy też rączki na Battlefield Heroes, Alone in the Dark, LEGO Indiana Jones, Burnout Paradise czy Left 4 Dead.

Testy też jakieś takie bardziej pasujące do grudnia niż do czerwca: Mass Effect, GRID, Warhammer Mark of Chaos: Battle March to najgłośniejsze tytuły numeru, ale na pewno warto przeczytać też recenzje So Blonde, Iron Mana, Experience 112 czy gry stworzonej na podstawie słynnego komiksu Penny Arcade.

Na koniec coś, żeby się wyluzować na plaży: test, który pokaże, jaki sprzęt do grania jest dla was najlepszy: pecet, Xbox 360, PlayStation 3 czy może Wii. Jeśli ktoś tłumi w sobie fascynację konsolą Nintendo, teraz na pewno wszystko wyjdzie na jaw. Mamy też dwa komiksy, kody do GTA IV i monitor do wygrania.

Na płycie 3 pełne wersje: megahicior Project I.G.I. 2 (naprawdę fajny szpiegowski fps), Triaction PL (wciągająca gierka logiczna) oraz The Privateer''s Bounty: Age of Sail (nietypowa piracka strategia). Dla tych, którzy nie lubią ściągać, 10 wersji demo, w tym Kung Fu Panda (pierwsza dobra filmowa gra od lat), LEGO Indiana Jones (jeden z największych hitów lata!), Overclocked (mroczna przygodówka) i GRID (nowy król wyścigów). Przypominamy: to wszystko za niecałą dychę.

Pełny spis treści poniżej:

NA PŁYCIE:

PEŁNA WERSJE:
Project I.G.I. 2: Covert Strike PL - UWAGA SERIAL DO INSTALKI!
Privateer: Age of Sail II
Triaction PL

DEMA:
Bus Simulator 2008
Heresy War
Kung Fu Panda
LEGO Indiana Jones
Nancy Drew: The Creature of Kapu Cave
Nancy Drew: The White Wolf of Icycle Creek
Overclocked
Race Driver: GRID
Sango 2
Strategic Command 2: Patton Drives East

PISMO:

NEWSY
Arcania: A Gothic Tale
Beijing 2008: The Official Video Game of the Olympic Games
Dungeon Hero
Insecticide
Mafia II
S7edem
SimCity Społeczności: Na wakacjach
Stalin vs. Martians
Street Fighter IV
Subiektywnie
Tajny raport
The Protector
Wieści ze świata
W tym miesiącu
X-Blades

RANKINGI
Najpopularniejsze gry komputerowe według was

REPORTAŻE
Fallout 3
Prince of Persia
Red Alert 3
Saints Row

JUŻ GRANE
Alone in the Dark
Battlefield Heroes
Brothers in Arms: Hell''s Highway
Burnout Paradise
Left 4 Dead
LEGO Indiana Jones

TESTY
Experience 112
Everyday Shooter
FIM Speedway
Galactic Civilization II: Twilight of the Arnor
Iron Man
On The Rain-Slick Precipice of Darkness - Episode One
Race Driver: GRID
Mass Effect
Na marginesie
So Blonde
Warhammer Mark of Chaos: Battle March

TECHNIKA
Jak kot z kotem - odpowiadamy na niesamowicie ważne pytanie: czy można mieć jednocześnie konsolę i peceta?

LISTY
Listy w klimacie wakacyjnym, a Joyjoy i Padie wciąż rządzą

NA PŁYCIE
Kozackie fulle i 10 dem - radzimy, jak sobie z nimi radzić


KOMIKS
8Bit wciąż w formie

KONKURS
Konkurs Race Driver: GRID. Do zgarnięcia gry na peceta i konsole oraz gadżety
Krzyżówka Alone in the Dark. Wypełniać samemu, po ciemku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować