Zaloguj się, aby obserwować  
juke

Nowy PLAY w sprzedaży

1962 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2009 o 12:23, NecroVisioneR napisał:

Widzę Play-ewoluował,to dobrze,całe szczęście ze mam jego prenumeratę :D Ale możliwe
że PLAY po odpadnięciu Click! chce zgarnąc nowych czytelników...


To normalne prawo rynku, tak jest zawsze. Ja Play''a kupuję od święta. Zobaczymy jak dokładnie z tymi tekstami będzie, ale Stubbs The Zombie chciałem sobie kupić, więc raczej numer zakupię ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 12:23, NecroVisioneR napisał:

Widzę Play-ewoluował,to dobrze,całe szczęście ze mam jego prenumeratę :D Ale możliwe
że PLAY po odpadnięciu Click! chce zgarnąc nowych czytelników...


Tak ogólnie to play kiedyś był całkiem niezłym czasopismem. Dawali spoko pełniaki (postal 2 :P) teraz też nie jest najgorszy ale wydaje mi się że coś w nim ubyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2009 o 12:24, Lord-Tyrranoos napisał:

To normalne prawo rynku, tak jest zawsze. Ja Play''a kupuję od święta. Zobaczymy jak
dokładnie z tymi tekstami będzie, ale Stubbs The Zombie chciałem sobie kupić, więc raczej
numer zakupię ;)).

:)
STZ było już daaawno temu w CDA,myślałem[miałem nadzieje] że PLAY zacznie dawać lepsze pełniaki i postara się zapełnić lukę po Click!,ale zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta nowe okładka moim zdaniem jest taka... inna i dziwna. Teraz Play na pierwszy rzut oka bardziej przypomina CDA, niż Playa. xD Pełne wersje w ogóle mnie nie interesują, natomiast zawartość numeru też mnie nie specjalnie powala, więc nowego numeru kupić raczej nie zamierzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie co się stało po kilku miechach gdy pewne pismo zmieniło swój image? Nie życzę źle Play''owi, ale z oceną poczekam, aż przyjdzie do mnie koperta z prenumeratą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tą różnicą, że Click! przeszedł rewolucję nie tylko pod względem layoutu, ale także samej treści. W Play zmieniła się jedynie okładka - wygląd wewnątrz i treść ma zostać bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacje o Two Worlds 2 są tym super extra exkluzivem którym chwalił się Cubituss? Ekhm... Czekam na wielki różowy napis na okładce "Maluch Racer 3 - Pchaliśmy jako pierwsi we wszechświecie". :P To byłby niezły hardkor wojny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupię dla Massive Assault i dema Last Remnant. Co do okładki to dla mnie nie jest to ważny element, co na niej jest i jak wygląda jest dla mnie obojętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełna Zapowiedź:

NEWSY:

A Vampyre Story: A Bat’s Tale, Champions Online, Diablo III, Mass Effect 2, Max Payne 3, Mount & Blade: Warband, R.U.S.E., S7edem, Star Wars: The Old Republic, Subiektywnie, Tajny raport, Terminator Salvation: The Videogame, Up, Wieści ze świata, Wolfenstein

TRENDY:
Fragi w Firefoksie – przeglądarki internetowe te służą do grania

REPORTAŻ:
Battlefield: Bad Company 2, BioShock 2

JUŻ GRANE:
Anno 1404, Battlefield 1943, Call of Juarez: Więzy krwi, Red Faction: Guerrilla, Two Worlds II

TESTY:
Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena, Command & Conquer: Red Alert - Powstanie,
Company of Heroes: Chwała bohaterom, Hiddent Target, Merchants of Brooklyn, Na marginesie, Potwory kontra obcy, Rajd na Berlin: Cień Stalingradu, Stormrise, The Last Remnant, The Wheelman, Wanted: Weapons of Fate, Watchmen: The End is Nigh, Wallace & Gromit in Fright of the Bumblebees, Warhammer 40,000: Dawn of War II, World in Conflict: Soviet Assault

TECHNIKA:
Granie 2.0 – bierzemy pod lupę nowe usługi sieciowe dla graczy
Minitesty sprzętowe – co się przyda na majówkę?

LISTY:
Sweter odpowiada na listy i pisze, co sądzimy o upadku Clicka!

KRZYŻÓWKA:
Do wygrania gra Stormrise i karta graficzna

NA DVD:
Trzy gry na naszej płycie

KOMIKS:
Alek Projekt: Autobusowe akcje

EXTRA:
Analiza teasera Modern Warfare 2, Playlista, W tym miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś jeszcze nie wiedział: nowy numer PLAY ukaże się 20 maja, a nie jak dotąd zapowiadano 14 maja. Cubituss twierdzi, że nic nie może mówić na ten temat, ale najprawdopodobniej jest to spowodowane jakimiś ekskluzywnym materiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 17:38, LESZ3u napisał:

Cubituss twierdzi, że nic nie może mówić na ten temat, ale
najprawdopodobniej jest to spowodowane jakimiś ekskluzywnym materiałem.


Oj, coś mi się nie chce wierzyć, że przekładaliby datę wydania nowego numeru z powodu materiału... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho, nowy Play. Gdy zobaczyłem nową okładkę, to od razu przypomniały mi się CDA z zeszłego wieku, taaa...
Chyba zobaczę co słychać u "konkurencji" bo ostatniego Play''a mam z 2004 roku :P W sumie to i tak zostało mi jeszcze 5 DVD-akszonów do eksploracji :P Czasu nigdy nie ma :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 18:30, rob006 napisał:

> Cubituss twierdzi, że nic nie może mówić na ten temat, ale
> najprawdopodobniej jest to spowodowane jakimiś ekskluzywnym materiałem.

Oj, coś mi się nie chce wierzyć, że przekładaliby datę wydania nowego numeru z powodu
materiału... ;)


Żebyś się nie zdziwił :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 21:03, Backside napisał:

Żebyś się nie zdziwił :>


Kryzys, panie, prędzej uwierzyłbym, że PLAY zmienia się w 5-tygodnik, niż że tylko z powodu jakiegoś materiału przekłada wydruk nowego numeru, a to przecież nie tak chop-siup. Coś tu grubszego musiało być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początek z dedykacją dla rob006 :)

"Z małym opóźnieniem 20 maja do kiosków trafia PLAY 6/09. Powód, dla którego PLAY trafił do kiosków kilka dni później, zdradźmy już na wstępie. 2K Games, które zaprosiło nas jako jedynych przedstawicieli polskich mediów na pokaz BioShocka 2 zastrzegło, że materiał z zupełnie nowymi, nieujawnionymi wcześniej przez nikogo informacjami nie może pokazać się wcześniej niż 20 maja. A że nowe screeny (nie ma ich ani w sieci, ani w innych magazynach!) wyglądają rewelacyjnie, a wieści, które na temat jednej z najbardziej oczekiwanej gry roku przywiózł Zooltar są, cóż, szokujące, wyjątkowo się zgodziliśmy. I znowu wyprzedziliśmy resztę świata.

W wielkim raporcie Zooltar dokładnie opisał, co widział przez cztery dni w siedzibie twórców. Przekazuje nie tylko szczegóły na temat nowych broni, plazmidów, lokacji i historii, ale zdradza też zupełnie nieznane fakty na temat trybów multiplayer, które się w BioShocku 2 pojawią. I które jako jedyni widzieliśmy już w akcji.

Inne hity działu nowości i reportaży to między innymi: Assassin''s Creed II (żegnamy Altaira), Fallout: New Vegas (zupełnie nowa gra z uniwersum Fallouta - zdradzamy pierwsze szczegóły!) , StarCraft II (najświeższe info o nowej odsłonie kultowego rts-a) czy Sabouteur (GTA na wojnie?). Nadchodzi masa świetnych tytułów, w które będziemy grać przez kolejne miesiące. A poczytać o nich możemy już teraz.

Dział trendy urósł. Czemu aż trzy strony? Powód był bardzo ważny: zajęliśmy się w nim polskimi grami. B-Side spotykał się, dzwonił i mailował: udało mu się dorwać właściwie każdą polską firmę zajmującą się robieniem dużych gier. Dlatego tylko my zdradzamy nowe szczegóły o kolejnych projektach twórców Wiedźmina, Call of Juarez: Więzy Krwi czy Two Worlds II. Tylko u nas znajdziecie analizę sytuacji polskich gier w playowym stylu. A nawet wyjaśnienie dlaczego Polska NIE NADAJE się jako miejsce akcji gier. Jako bonus odpowiedź na pytanie: która z nowych gier City Interactive może być prawdziwym hitem?

Zagraliśmy tuż przed premierą w kilka dużych gier. Jako jedyne polskie pismo o grach pecetowych opisujemy wrażenia z bety Prototype. Czy szalenie brutalna wariacja na temat GTA, wypełniona świetnymi patentami, może być słaba? Zooltar już wie. Kolejny raz przyjrzeliśmy się Need for Speed Shift, bo w nasze ręce trafiła nowsza wersja. A więc zdradzamy kolejne szczegóły o najbardziej oczekiwanych wyścigach tego roku. Dragon Age: Początek szykuje się na godnego następcę Baldur''s Gate''a, więc zagraliśmy w niego z przyjemnością, a Knicz twierdzi, że Fuel może się spodobać fanom Burnouta. Hitem lata może okazać się Overlord II. Złoooooooo? Zawsze.

Jako pierwsze polskie pismo o grach na PC zrecenzowaliśmy X-Men Origins: Wolverine. Rafał Belke zasiekał wielu wrogów zanim wydał ostateczny werdykt. W ogóle w maju niby posucha, ale mimo wszystko udało nam się opublikować kilkanaście recenzji, a nawet postawić jedną dziewiątkę i kilka ósemek! Z ważnych, choć niekoniecznie głośnych gier oceniliśmy Braid, The Path czy Zeno Clash. Zrecenzowaliśmy dwa dodatki do Neverwinter Nights 2 oraz bardzo dobre strategie: sieciową zmieszaną ze zręcznościówką i erpegiem (Demigod) ocenił Frogger, a spokojniejszą i bardziej złożoną (Grand Ages: Rome) wziął pod lupę B-Side.

Deserek, czyli stałe działy: minitesty sprzętowe (a w nich jedna z najlepszych myszek ever), listy (Sweter chwali się nową fuchą), krzyżówka (nagrody sponsoruje Richard B. Riddick), nowy Alek Projekt (kontrowersyjny temat piractwa w jeszcze bardziej kontrowersyjnym ujęciu)... I coś ekstra: na ostatniej stronie odpowiadamy na trzy bardzo ważne pytania: w jaki sposób Śledziu prawie zagiął czasoprzestrzeń, czy Pismo Święte na Playstation to dobra gra oraz czy nowe forum PLAYA jest fajne. Aha, myśleliście że to koniec BioShocka 2 w tym numerze? Nie. Nic z tych rzeczy. Mamy jeszcze SROGI plakat.

Pełne wersje w tym miesiącu wybieracie sobie sami - sprawdzacie je na odwrocie, jest kilka zestawów do wyboru.

Nowy PLAY w kioskach od 20 maja. Cena: 9,99 PLN.


Poniżej pełny spis treści.


NEWSY
Borderlands
Fallout: New Vegas
Lost Planet 2
S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
S7edem
Saw
Split/Second
StarCraft II: Wings of Liberty
Star Trek D-A-C
Subiektywnie
Rogue Warrior
Torchlight
Wieści ze świata

TRENDY
Nowa fala gier znad Wisły - polskie teamy atakują!

REPORTAŻE
Assassin''s Creed II
BioShock 2
Mafia II
The Saboteur
Wolfenstein

JUŻ GRANE
Battlestations Pacific
Damnation
Dragon Age: Początek
Fuel
Need for Speed Shift
Overlord II
Prototype

TESTY
Braid
Cooking Academy 2: Kuchnie świata
Demigod
Gobliiins 4
Grand Ages: Rome
The Path
Na marginesie
Neverwinter Nights2: Gniew Zehira
Neverwinter Nights 2: Wrota Zachodu
Wallace & Gromit in the Last Resort
X-Men Origins: Wolverine
Zeno Clash

TECHNIKA
Letnie szaleństwo: sprzęt dla graczy
G13 Advanced Gameboard
Razer Mamba
Sapphire Radeon HD 4890 52

LISTY
Odpowiedzi na Waszą korespondencję oraz komiks Śledzia!

KRZYŻÓWKA
Tym razem nagrody rozdaje sam Richard B. Riddick

KOMIKS
Alek i jego nietypowe podejście do tematu piractwa

EXTRA
W tym miesiącu
Błogosławione PlayStation
Playlista"


Podsumowując - kolejny raz świeże teksty o najnowszych grach, a na płytce (dla niektórych niestety) archiwalne pełnej wersje zwane "czyszczeniem magazynów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować