Zaloguj się, aby obserwować  
juke

Nowy PLAY w sprzedaży

1962 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2009 o 16:21, LESZ3u napisał:

Wszystko to co mnie interesuje na przestrzeni miesięcy jest tu opisane. JC2, AC2, Borderlands, MW2, OFP2, Risen, Uncharted 2 na konsole rzecz jasna

Możej źle go zrozumiałem. Facet mógł napisać które to recki a które to zapowiedzi, ew. Betatesty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 17:10, Jagged napisał:

7 dni czekam juz na prenumerate i dalej nie widze, czy do was doszla juz prenumerata
?


Tak doszłą dziś,ale to dziwne by myślałęm ze już mi sie skonczyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 28. października będzie dostępny PLAY Extra poświęcony grom GTA .Będzie miał 116 stron , dwie podwójne płyty DVD . A na DVD :
- Icewind Dale II
- Port Royale 2
- Twierdza: Krzyżowiec
- Loki.

oraz
WERSJE DEMO: Batman: Arkham Asylum, Call of Juarez: Więzy krwi, FIFA 10, Machinarium, Majesty 2, Mini Ninjas, Need for Speed: Shift, Pro Evolution Soccer 2010, Risen

cena : 19,99


pełna zapowiedz na http://www.playpc.pl/newsroom/artykul.asp?Artykul=1201

Ja na pewno kupie :) .

20091026153235

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena jest bardzo wysoka. A pelniaki coz Icewind Dale II mam z extra klasyki, Sagi Icewind Dale oraz Legendy RPG zatem kolejny egzemplarz jest mi nie potrzebny. Port Royal 2 gralem w czesc pierwsza i nie przypadla mi do gustu, wiec sobie odpuszcze. Za grami z serii Twierdza tez nigdy nie przepadalem. A LOKI mam z CDA. Czyli ogolnie rzecz mowiac zaden z tych pelniakow mi nie podpasowuje. Co sie zas tyczy GTA to lubie tylko GTA IV, pozostale mi jakos do gustu nie przypadly. Nie czekam tez na gry GTA-podobne. Zatem dziekuje, postoje i tego zestawu nie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na rynku prasy nieco nowości zaczęło się od powrotu czasopisma GameStar (niech tylko na dłużej niż ostatnio) a teraz nowy pomysł na wydania specjalne Play-a tylko nie wiadomo czy to tak co miesiąc teraz będzie czy raz na kwartał. Co do ceny jest dość duża w stosunku do zwykłego comiesięcznego wydania Play-a te dwie płytki DVD mogłyby zagościć na stałe tak co miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować