Zaloguj się, aby obserwować  
juke

Nowy PLAY w sprzedaży

1962 postów w tym temacie

No to już jutro zobaczymy co ten nowy PLAY oferuje...szkoda tylko ze nie wiadomo czy ten Gothic 3 będzie z Community Patch najnowszym, przydałby sie żeby nie musieć go ciągnąc przez sieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2010 o 18:18, KofeinowyPablo napisał:

szkoda tylko ze nie wiadomo czy ten Gothic 3 będzie z Community Patch najnowszym, przydałby sie żeby nie >musieć go ciągnąc przez sieć...


To akurat bardzo wątpliwa sprawa, bo jakby nie patrzeć community patch jest łatką nieoficjalną a co za tym idzie nie należy się spodziewać żeby był już od razu zaaplikowany do gry. Myślę że jakieś patche w grze już będą, ale tego nie ma się co spodziewać. Ja sam się zastanawiam czy już dzisiaj nie zacząć ściągać tego patcha, bo waży jakieś 900mb i wolałbym później nie czekać a grą aż mi się on ściągnie :) Tylko nie jestem pewien czy mam ściągać tylko tą najnowszą (1.74) czy potrzebne są najpierw jakieś starsze wersje, wiesz może jak to z tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2010 o 18:26, dave03 napisał:

> szkoda tylko ze nie wiadomo czy ten Gothic 3 będzie z Community Patch najnowszym,
przydałby sie żeby nie >musieć go ciągnąc przez sieć...

To akurat bardzo wątpliwa sprawa, bo jakby nie patrzeć community patch jest łatką nieoficjalną
a co za tym idzie nie należy się spodziewać żeby był już od razu zaaplikowany do gry.
Myślę że jakieś patche w grze już będą, ale tego nie ma się co spodziewać. Ja sam się
zastanawiam czy już dzisiaj nie zacząć ściągać tego patcha, bo waży jakieś 900mb i wolałbym
później nie czekać a grą aż mi się on ściągnie :) Tylko nie jestem pewien czy mam ściągać
tylko tą najnowszą (1.74) czy potrzebne są najpierw jakieś starsze wersje, wiesz może
jak to z tym jest?

1.74 zawiera wszystkie łatki jakie wypuściło Community, więc ta wersja to najlepsza, najpełniejsza wersja tego patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2010 o 18:30, KofeinowyPablo napisał:

1.74 zawiera wszystkie łatki jakie wypuściło Community, więc ta wersja to najlepsza,
najpełniejsza wersja tego patcha.


I można go instalować na KAŻDĄ wersję? Jeśli tak to chyba będzie zabierał się za jego pobieranie.

Kirabaxior --->

Ale community patch jest poprawką nieoficjalną i to nieco zmienia postać rzeczy. Tego typu patche zwykle instaluje się "na własną odpowiedzialność" i przez to nie należy się spodziewać aby był on od razu dostępny w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2010 o 18:30, KofeinowyPablo napisał:

1.74 zawiera wszystkie łatki jakie wypuściło Community, więc ta wersja to najlepsza,
najpełniejsza wersja tego patcha.

Czyli wystarczy na gołego G3 zainstalować najnowsze 1.74 i mamy najlepiej spatchowaną grę jak można? Nie trzeba wcześniej wgrywać jakichś oficjalnych łatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2010 o 18:42, dave03 napisał:

I można go instalować na KAŻDĄ wersję? Jeśli tak to chyba będzie zabierał się za jego
pobieranie.


Tak możesz ją instalować na dowolną wersję Gothic 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2010 o 18:42, dave03 napisał:

> 1.74 zawiera wszystkie łatki jakie wypuściło Community, więc ta wersja to najlepsza,

> najpełniejsza wersja tego patcha.

I można go instalować na KAŻDĄ wersję? Jeśli tak to chyba będzie zabierał się za jego
pobieranie.

Z tego co wiem to bezproblemowo łączy się z każdą wersją, (ale najlepiej instalować na "czystego" Gothica 3) sam też zacznę go ściągać jak tylko skończy się ściąganie dema Ghost Warriora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mam już nowy numer Play-a. Od myślników opiszę moje pierwsze wrażenia:
-Pierwsze co się rzuciło w oczy to brak "poprzednich" ocen. Teraz są podawane w procentach.
-Nowa szata graficzna jest bardzo przejrzysta dzięki czemu przyjemnie się czyta.
-Dobry dział INTRO. Newsy, ciekawostki są super opisane/pokazane.
-Dobrze że dołożono więcej publicystyki. Lubię czytać.
Co do poziomów tekstów. Nie wypowiem się na ten temat. Czemu? Ponieważ jeszcze nic wielkiego nie przeczytałem.
Ogólnie:
Zmiany są na lepsze. Dobry ruch i kawał dobrej roboty ze strony redaktorów za takie odważne zmiany.
PS: Daję zdjęcia opakowań płytek+samego pisemka.

20100617081056

20100617081105

20100617081113

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2010 o 08:19, hammerfall87 napisał:

gotjic 3 jest spolonizowany czy w wersji inglisz ?

Dodam jeszcze że jest w wersji 1.6.
Zalecane pobranie łatki 1.74.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2010 o 08:19, hammerfall87 napisał:

gotjic 3 jest spolonizowany czy w wersji inglisz ?


Gothic 3 jest w wersji PL, tak przyznajmniej twierdzil przedstawiciel redakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować