Zaloguj się, aby obserwować  
juke

Nowy PLAY w sprzedaży

1962 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2010 o 17:25, Damianuss1 napisał:

Oho, widzę, że już koniec szaleństwa :P.

I tu się mylisz.
Dla mnie pełne wersje w nowym numerze Play-a są bardzo dobre.
Nigdy nie słyszałem o grze Spells of Gold lecz po przeczytaniu króciutkiej notki zainteresowałem się tym tytułem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie aż tak szałowo jak poprzednio z pełnymi wersjami, ale ujdzie. Najważniejsze że nie będzie czyszczenia. Z kolei sam magazyn prezentuje ciekawą zawartość, m.in. porównanie Fify 11 i PESa 2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 22:23, juke napisał:

Według mnie nie aż tak szałowo jak poprzednio z pełnymi wersjami, ale ujdzie.


Szałowo jak poprzednio? W numerze wrześniowym były trzy pełne wersje - Infernal, Ceville, German Truck Simulator czyli wcale nie było lepiej jeśli nawet nie gorzej niż teraz. Gothica 3 już teraz za bardzo nie ma co wspominać, bo to jakby nie patrzeć są już dość odległe czasy ;)
Ja Venetice chętnie sprawdzę. Gra podobno mocno średnia ale że w sklepach kosztuje na dzień dzisiejszy 39zł to nie chciałem takiej sumy ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 11:07, Jagged napisał:

Pierwszym pełniakiem jest ZENO CLASH


Nie dla mnie ta gra.Mam nadzieję, że jeszcze będą jakieś dobre pełne wersje, w które mógłbym zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 12:55, matis9988 napisał:

Nie dla mnie ta gra.Mam nadzieję, że jeszcze będą jakieś dobre pełne wersje, w które
mógłbym zagrać.


Niestety, to już wszystkie pełniaki w tym numerze. Na pocieszenie ma być kilka sporych dem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze chciałem zagrać w tego ZENO CLASH, ale przy zamówieniach po prostu o nim zapominałem albo go nie było na stanie. Teraz będzie okazja ;), którą z pewnością wykorzystam. Super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowego Play''a z pewnością bym kupił, gdybym wczoraj nie kupił Zeno Clasha :). Grę już przeszedłem, na prawdę warto - o ile to wersja "steamowa". Gra bez aczików i możliwości porównywania wyników ze znajomymi w "wyzwaniach wieży" jest o wiele uboższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nieźle. Nie zdążyłem kupić Zeno Clash we wakacyjnej promocji -50% na wszystkie gry w XK, a tu proszę, będzie w Playu. Co do okularów 3D, to już je mam, były w Trackmanii United Forever, którą posiadam. Druga gra, ścigałka, była już w którymś numerze CDA, bodajże w 2008 roku. Pozostaje teraz czekać do 23, kiedy to nowy Play będzie miał swoją premierę i oby tym razem pojawił się w więcej, niż tylko jednym kiosku w moim mieście... Swoją drogą to ciekawe - inne czasopisma można kupić zawsze bez problemu, natomiast, kiedy chcę kupić Play, zawsze muszę obchodzić całe miasto, by szczęśliwie znaleźć jeden egzemplarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 22:26, PJ_MW napisał:

Swoją drogą to ciekawe - inne czasopisma można kupić zawsze bez problemu, natomiast,
kiedy chcę kupić Play, zawsze muszę obchodzić całe miasto, by szczęśliwie znaleźć jeden
egzemplarz.


To proste PLAY ma najniższą sprzedaż ze wszystkich komputerowych czasopism, a co za tym idzie jej nakład jest też niewielki.
Dziwię się wydawcy "Axel Springer" czemu nie zlikwiduje KŚ Gry to jest śmiech na sali teraz mają recenzję Starcraft''a 2 :)
Wszyscy inni żyją już AC Brotherhood i innymi grami.
Na miejscu wydawcy nie tracił kasy na utrzymywanie KŚ Gry tylko przesuną personel do innych gazet i tyle.
Albo odnowił KŚ Gry do stanu z lat 2002-2004 kiedy gazeta była liczącym się graczem na arenie prasy specjalistycznej o grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zeno już akurat posiadam (giermasz - za dychę), ale zaciekawiony artykułem o (pseudo oczywiście) 3D może kupię. Gra dobra i/bo trudna, choć mimo wszystko to CDA akurat zamiotło w tym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że wreszcie będzie płyta w DVD-boxie, fajnie, choć na pewno szkoda, że dopiero w momencie gdy największe hity już chyba za nami. Oby tylko był on standardowej grubości. Dobrze by też było aby informacje o tym że na płycie znajdują się jeszcze jakieś dema i inne pełne wersje umieścić z tyłu, żeby aż tak nie psuło to wrażenia i możliwie w największym stopniu przypominało to edycje premierową. Myślę że większość by się ze mną tutaj zgodziła.
I takie pytanie do redaktorów, bo ktoś tu się chyba co jakiś czas udziela... czy nie można by było na odwrocie tej okładki Zeno Clash umieścić jeszcze tej z Gothica 3? A jeśli nie teraz, bo czasu już może być mało to w kolejnym numerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 23:48, twardy90 napisał:

Dziwię się wydawcy "Axel Springer" czemu nie zlikwiduje KŚ Gry to jest śmiech na sali
teraz mają recenzję Starcraft''a 2 :)


Czemu likwidować pismo, które się dobrze sprzedaje?

KŚG jest 2-miesięcznikiem, więc siłą rzeczy nie wszystkie recenzje są pierwszej świeżości.
Nam jednak nie chodzi wyłącznie o szybkość, ale pewną solidność - w każdym numerze jest porządna dawka recenzji wszystkich gier jakie się ukazały na Polskim rynku w ostatnich tygodniach. Nie wszyscy się znają na grach, nie wszyscy codziennie śledzą newsy, niektórzy chcą po prostu sprawdzić "w co się teraz gra" i KŚG takie informacje dostarcza - czy to przez recenzje czy przez stałą publicystykę o rynku (np. o grach MMo czy grach na Facebooka).

A dla tych, którzy czują się bardziej zaawansowany w temacie, mamy właśnie PLAYA :).

Dnia 14.10.2010 o 23:48, twardy90 napisał:

Wszyscy inni żyją już AC Brotherhood i innymi grami.


Może nie zauważyłeś, ale ACB jest głównym tematem nowego KŚG.

Dnia 14.10.2010 o 23:48, twardy90 napisał:

Na miejscu wydawcy nie tracił kasy na utrzymywanie KŚ Gry tylko przesuną personel do
innych gazet i tyle.


Przesunął personel :D? Naprawdę myślisz, że istnieje gatunek "pisarzy", których się przesuwa między różnymi pismami :D? KŚG i PLAY są tworzone przez tę samą ekipę ludzi, którzy są zajarani grami od dawien dawna.

Dnia 14.10.2010 o 23:48, twardy90 napisał:

Albo odnowił KŚ Gry do stanu z lat 2002-2004 kiedy gazeta była liczącym się graczem na
arenie prasy specjalistycznej o grach.


Nowe KŚG różni się od starego tym, że ukazuje się rzadziej, ale ma znacznie obszerniejszą zawartość tekstową. A reszta - styl pisania, tabelki, porównania - wszystko zostało na miejscu.

Poza tym - biorąc pod uwagę, że na rynku są tylko 3 pisma o grach PC - to KŚG jest nadal liczącym się graczem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować