Zaloguj się, aby obserwować  
juke

Nowy PLAY w sprzedaży

1962 postów w tym temacie

Ja się dorzucam co do felietonów Śledzia - dla nich kupuję teraz Pleje, no i dla komiksu z ostatniej strony. Śledziu wyszedł na dobre Plejowi i to się chwali.

Co do pudełka - moje nie jest pęknięte, ani popękane, ale budzi moje wątpliwości. Hm, hm, hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę czekać pewnie do następnego piątku (najczęściej tydzień po premierze mam prenumeratę)... idzie długo zawsze, ale zagrać i tak w nic teraz nie zagram, bo moja karta graficzna jest w serwisie i ciężko na tym co mam zastępczego pasjansa uruchomić (;d). Zobaczymy jak to 3D się sprawdzi... tylko, żeby to nie był jakiś kicz, który mi wzrok popsuje (i tak mam popsuty to po co dobijać).
Czekam na prenumeratę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch dni mam już numerek w posiadaniu i jestem z niego bardzo zadowolony - główny pełniak - Zeno Clash, na którego polowałem od jakiegoś czasu - miodzio, strony 3D - super no i ogólnie rzecz biorąc zawartość magazynu pod względem tekstów też przypadła mi do gustu. Ciekawe, czy ktoś weźmie przykład z Playa i również użyje technologii 3D w swoim piśmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2010 o 22:09, lis_23 napisał:

Strasznie lipne te wasze nowe pudełka ...


Ze ty trafiles na trefny egzemplarz, to wcale nie oznacza, ze pudelka sa lipne. Ja wzialem w kiosku pierwszy egemplarz Playa z brzegu, podszedlem do kasy, zaplacilem i w moim przypadku caly zestaw jest jak najbardziej w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG, ale fail. Zdarzyło się komuś, że płyta DVD dołączona do najnowszego Playa po prostu nie jest czytana i w ogóle widziane przez komputer? Na moim krążku nie ma żadnych rys, tylko w niektórych miejscach(w tym małym kółeczku, obok którego znajduje się nazwa tłoczni) są jakby 2 warstwy, nie wiem jak to ująć. Finalnie, kiedy wkładam płytę do napędu, próbuje czytać, ale po kilkunastu sekundach cały ten proces się kończy i najzwyczajniej w świecie mój czytnik nie odnajduję DVD. Jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 22:49, PJ_MW napisał:

OMG, ale fail. Zdarzyło się komuś, że płyta DVD dołączona do najnowszego Playa po prostu
nie jest czytana i w ogóle widziane przez komputer? Na moim krążku nie ma żadnych rys,
tylko w niektórych miejscach(w tym małym kółeczku, obok którego znajduje się nazwa tłoczni)
są jakby 2 warstwy, nie wiem jak to ująć. Finalnie, kiedy wkładam płytę do napędu, próbuje
czytać, ale po kilkunastu sekundach cały ten proces się kończy i najzwyczajniej w świecie
mój czytnik nie odnajduję DVD. Jakieś rady?


Spróbuj odtworzyć na innym kompie, a jeśli i tam płytka nie działa to skontaktuje się z pomocą techniczną - adres masz w stopce na drugiej stronie spisu treści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo jestem upośledzony albo nie wiem xD Nie kapuje tego cytatu "W tym miesiącu pełne wersje wybieracie sami – zestawów do wyboru będzie sporo." W jakim sensie? Będzie możnalo ściągnąć czy jak ? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czystka panie. Do worka z nowym numerem będą dorzucać numery stare. Jak masz farta, to trafisz na to co chcesz, jak nie, to lipa mówiąc krótko.
O dziwo, może się skuszę, bo nie mam kilku fajniejszych numerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To oznacza nic innego jak tylko czyszczenie magazynów, czyli do pisma będą dołączone jakieś gry z tych które były pełnymi wersjami w poprzednich miesiącach. Jak ktoś przepuścił numer z Gothikiem 3 to teraz będzie miał nie lada okazje na kupno.
Ja jednak jestem zawiedziony, bo byłem przekonany, że takie numery skończyły się wraz z 10-tymi urodzinami pisma, ale niestety... Choć z drugiej strony jak widziałem ostatnie wyniki sprzedaży (zeszło ok 15 tyś. egzemplarzy) to czyszczonko wydawało się być jednak nieuniknione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyszczonko w numerze grudniowym? Mamy kombo, bo w siostrzanym KSG tez jest czyszczonko. Czyli bylo dokladnie tak jak sie spodziewalem czyli relunch, niezle pelniaki, a pozniej powrot do tradycji czyli czysczen. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 17:29, Wojman napisał:

Czyszczonko w numerze grudniowym? Mamy kombo, bo w siostrzanym KSG tez jest czyszczonko.

Nic dziwnego, że KŚG też jest "czyszczonko" przecież są to czasopisma z tego samego wydawnictwa. Swoją drogą ciekawe na co można trafić, wiadomo konkretnie od jakiego numeru są te stare czasopisma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O dawno nie było czyszczenia... czwarty raz się play zmienił i jeszcze się nie nauczył na swoich błędach... i do tego jeszcze podwyższona cena... numer z okularami 3d zdecydowanie byłby lepszy w numerze Grudniowym "mikołajkowym a w Listopadowym mogli dać czyszczenie, zresztą najlepiej jakby obniżyli cenę i pełnych wersji nie dawali tylko sama gazetkę za 7zł np. Co do okładki to po prostu genialna, nie chodzi mi tutaj o obrazek a o napis u góry " Na DVD Pełne Wersji" <--- super! Swoją drogą jak ktoś kto większego pojęcia o grach nie będzie miał, zerknie na gazetkę to będzie mógł pomyśleć, że pełną wersją jest NFS Hot Pursuit ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, a myślałem, że będzie ładnie z Plejem, gdy dali Gothica 3 jako pełniaka. Pewnie teraz przez kilka miechów będzie czystka i cholera wie, co jeszcze...

No, ale i tak kupię. Jeżeli Śledziu napisał nowy felieton, to mogą dać mi na cedeku beleco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyszczenie magazynów w grudniowym, świątecznym numerze? Za dodany stary numer mam zapłacić 13,90? O złotówkę mniej niż standardowa cena CDA, w którym raz lepsze, raz słabsze ale zawsze są jakieś inne gry? Ludzie, co u Was pracują za spece od marketingu? Jak nie mieliście forsy na pełniaki, to o wiele bardziej ucieszyłbym się choćby na jakieś freeware''y, public domainy, mody do znanych dobrych gier (zwłaszcza te o dużej objętości). Wystarczy trochę pomyśleć, by zapełnić krążek dobrym materiałem. A taką miałem nadzieję na jakiś fajny pełniak na święta. O ja naiwny...

Powiedzieć, że to strzał stopę w tym przypadku to mało - to wybuch granatu w okolicy krocza. Świąteczny numer... heh, faktycznie, niezły numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś można przeboleć czystki jak się danego numeru nie miało. Niestety, jak trafią się w kioskach tylko takie numery jak się ma, to raczej człowiek nie kupi (chyba, że bardzo lubi czytać teksty w Playu a te nie są wcale takie złe). Tak przy okazji, widziałem u siebie w Empiku numer z podwójnym czyszczeniem, to już lekka przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kogoś to jeszcze interesuje, ale sprawdzałem gry z wykorzystaniem okularów z PLAYa. Wynik jak najbardziej pozytywny. Ciekawie wygląda np. wystający miecz w Oblivionie :D. Najlepszy efekt jest w grach wyścigowych (FlatOut 2 jest moim faworytem, szczególnie w momentach, gdy cos leci w stronę ekranu).
Minusy:
- mocno wzrastają wymagania gier
- po 40 minutach moje oczy miały dosyć
Dobra, kończę pisać i włączam coś, czego jeszcze nie sprawdzałem. Jaram się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować