Zaloguj się, aby obserwować  
juke

Nowy PLAY w sprzedaży

1962 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2010 o 15:11, Pepe_Pan_Dziobak napisał:

Czy w obecnym w kioskach numerze z czystkami trafił ktoś na numer z Civilization III?
Szukam już od dłuższego czasu, ale trafiłem tylko raz i akurat ktoś płyty ukradł :/

A gdzie na niego trafiłeś? W marketach płyty i inne dodatki są wyciągane i do odebrania w obsłudze klienta czy jak to tam się nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2011 o 13:03, DonSzabla napisał:

Droga pełna wersja to:

O proszę. Pamiętam, że bardzo lubiłem sobie grać w Sea Dogs, a tutaj taki fajny pełniak. Co prawda odmówiłem już prenumeratę w kiosku, ale ten numer dla tej pełnej wersji chyba zakupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszej wersji nie skomentuję a druga była ponad 2 lata temu w świętej pamięci cybermyszy... kupiłem wtedy specjalnie dla niej tą super grubą gazetkę i gra jest beznadziejna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PLAY 2/2011 już w kioskach

Na dołączonej do numeru płycie 3 pełne wersje gier – Penumbra: Czarna Plaga (horror twórców Amnesii), Age of Pirates: Opowieści z Karaibów i Vampire Hunters.

W piśmie pokaźny materiał o Duke Nukem Forever – przyglądamy się grze przed premierą, rozmawiamy z twórcami, wspominamy też 14 lat perypetii Księcia. W dziale Raport gigantyczny artykuł o grach niezależnych, w którym przy okazji przyglądamy się kilkudziesięciu najciekawszym tytułom dostępnym za grosze.

Ponadto w numerze zapowiedź nowego Tomb Raidera i oryginalnej polskiej produkcji Anomaly: Warzone Earth. W dziale recenzji obszerny test World of Warcraft: Cataclysm, oceniamy też Battlefield Bad Company Vietnam, Spider Man Shattered Dimensions, Gray Matter, Music Master Chopin i wiele innych gier.

Pełna zawartość numeru - http://www.playpc.pl/magazyn/play-22011-w-kioskach-od-20-stycznia


A tymczasem KONKURS!!! Zachęcamy wszystkich do lektury artykułu o grach sandboxowych i wzięcia udziału w dyskusji. Oczywiście przewidziane są nagrody :) - http://www.playpc.pl/magazyn/konkurs-wez-udzial-w-dyskusji-o-sandboxach-i-wygraj-gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa z tym czyszczeniem magazynów w Play''u? W sklepach jest w ogóle jakiś wybór? Kiedy będzie następny numer z czyszczeniem? Nigdy wcześniej się nie interesowałem tym czasopismem i to był błąd, chętnie bym kupił numer 10/09. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 17:08, Feallan napisał:

Jak wygląda sprawa z tym czyszczeniem magazynów w Play''u?


Jesteś chyba jedynym, który wyczekuje na czyszczenie magazynów. Dla innych to zło i utrapienie. Nie ma właściwie jednoznacznej odpowiedzi. O czyszczeniu można się dowiedzieć na stronie Play''a, na kilka dni przed pojawieniem się numeru w handlu. Co jest w środku? Czysty los. Najlepiej mieć zaprzyjaźnionego kioskarza, który pozwoli zajrzeć do środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ten numer.Sądzę, że błędem było, że wtedy kupowałem Playa.Bardzo słaby, nic w nim ciekawego, tylko 58 stron.Teraz znowu to samo.W dodatku czyszczenie magazynów.Mam chyba 3 te same numery z czyszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 18:30, matis9988 napisał:

Mam ten numer.Sądzę, że błędem było, że wtedy kupowałem Playa.Bardzo słaby, nic w nim
ciekawego, tylko 58 stron.Teraz znowu to samo.W dodatku czyszczenie magazynów.Mam chyba
3 te same numery z czyszczenia.


Ta, ale na płytce było GalCiv2: Ultimate Edition. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znana jest już pierwsza pełna wersja gry w przyszłym (3/2011) numerze czasopisma Play. Jest nią:

- Vivisector: Dusza Bestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 11:03, Bartkula napisał:

- Vivisector: Dusza Bestii

O proszę, zdaje się, że w ten pełniak był w CDA też, bo pamiętam, że go przechodziłem sobie. Świetna gierka swoją drogą zwłaszcza dla fanów filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 21:11, Bartkula napisał:

Drugą pełną wersją, którą znajdziemy na płycie DVD w numerze 3/2010 czasopisma Play,
jest gra:

- Alpha Prime


Mam premierówkę, nic nadzywczajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować