Zaloguj się, aby obserwować  
juke

Nowy PLAY w sprzedaży

1962 postów w tym temacie

Dnia 17.10.2007 o 16:47, PJ MW napisał:

Ktoś wie może jakie pełniaki będą w Playu 11/07? Nie wiem czemu do tej pory Sweter nic nie
pisze...

- Soldiers: Ludzie Honoru
- Mall Tycoon
- X3: Reunion
- Another World: 15th Anniversary.
Ja za zwyczaj playa nie kupuje ale dla X3 zrobie wyjątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Play szaleje. Dwie plyty DVD 9 (razem 17 GB danych!), niezmienna cena. zreszta okladka mowi wszystko. W redakcji CDA placz i zgrzytanie zębami, bo rośnie wielki konkurent.Powoli znika monopol CDA. I dobrze ze wreszcie jest konkurencja.

20071018094941

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, teraz Play dał popis. I to ładny. :) Pełniaki świetne, zwłaszcza strategia i extra demka i teksty też nie są złe. Ja się też bardzo cieszę, że rośnie konkurent dla CDA, w końcu to lepiej dla nas graczy. Oby zwiększyli liczbę stron w Play''u. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 09:51, Amadeusz1 napisał:

Play szaleje. Dwie plyty DVD 9 (razem 17 GB danych!), niezmienna cena. zreszta okladka mowi
wszystko. W redakcji CDA placz i zgrzytanie zębami, bo rośnie wielki konkurent.Powoli znika
monopol CDA. I dobrze ze wreszcie jest konkurencja.

Powiem tak pełniaki może i świetne (taa X 3 ;) ) ale teskty i jakość recenzji (oraz ich długość!) to żenada ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dali niezłe pełniaki ale z tą drugą płytą z demami to falstart bo dali strasznie słabe te dema mam nadzieje że się zrekompensują i za miesiąc dadzą naprawde porządne dema bo takich narazie nie brakuje.

Kamil Poręba <--- Długość niektórych recenzji rzeczywiście rozczarowuje ale poziom niektórych to pierwsza klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 17:15, Sebat1 napisał:

Długość niektórych recenzji rzeczywiście rozczarowuje ale poziom
niektórych to pierwsza klasa.


Ze niektore teksty w Playu to perwsza klasa to sie zgodze. Tyle, ze podstawowki. Niestety jezeli chodzi o jakos i dlugosc tekstow to Play kuleje. Jesli zas chodzi o pelne wersje to przyznaje, ze potrafia dac cos fajnego. Nowego numeru nie kupie, bo nie ma w nim nic co by mnie jakos szczegolnie zainteresowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, numerek niezły... Mam go oczywiście, kupiłem od razu w dniu premiery. Dwie podwójne DVD naprawdę robią wrażenie, szczególnie, że cena jest bardzo niska. Pełniaki dla mnie zbytnio interesujące nie są... X3 nie działa, Soliders i Mall Tycon mnie nie interesują, bo strategii nie lubię, a Another World mam już z CDA. Co do recenzji... Często jest tak, że autorzy zjeżdżają z tematu i piszą o zupełnie innej grze pół strony, ale mi to nie przeszkadza, widać, że robią jak umieją. Przy reckach bardzo podobają mi się te ramki, mówiące coś ciekawego o danej grze.
PS. Bardzo was proszę o odpowiedź. Czy mieliście ten sam problem z rejestracją co ja? Klikam na link aktywacji i wyskakuje błąd, wpisuję kod na redakcja.pl i to samo. Co trzeba zrobić? Bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2007 o 17:20, Wojman napisał:

Ze niektore teksty w Playu to perwsza klasa to sie zgodze. Tyle, ze podstawowki. Niestety jezeli
chodzi o jakos i dlugosc tekstow to Play kuleje. Jesli zas chodzi o pelne wersje to przyznaje,
ze potrafia dac cos fajnego. Nowego numeru nie kupie, bo nie ma w nim nic co by mnie jakos
szczegolnie zainteresowalo.


Mimo że niektóre teksty może rzeczywiście troche kuleją to w Play-u są też teksty na wysokim poziomie co stawia to czasopismo w Polskiej czołówce zaraz za CDA i gry-online (odnosząc się do tekstów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad kupnem , ale najpierw poczekam na nowe CDA. SMG napisał , że jego zdaniem pełniaki które u nich bedą są lepsze. Choc z drugiej strony ,co on może innego napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 17:18, no-to-gramy napisał:

Play to jest najgorsza (po Game Ranking) gazeta o grach komputerowych.Nigdy jej nie kupiłem
i nie kupie.


Czytałeś ją chociaż raz ?

BTW: Nie gazeta a czasopismo.

A co do nowego numeru to niczego sobie, ta druga płyta DVD to dobry pomysł a nadal kosztuje 9,99 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej przerwie.
Jak pewnie większość zauważyła jest nowa strona Playa - www.playpc.pl

Zgodnie z założeniami nie jest to i nie będzie portal o grach tylko miejsce oddające w jakiś sposób klimat redakcji, popularne tematy i sposób w jakich się o nich rozmawia.
Poza tym to właśnie tam najprędzej dowiecie się jakie niespodzianki czekają w kolejnym numerze.

Pozdrawiam :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak nie da się ukryć, że czy CDA, czy Play, czy inne pismo o grach większość kupuje dla pełniaków. A Play daje coraz lepsze pozycje od jakiś 3-4 miesięcy. Oby tak dalej i jak tak dalej pójdzie to przestanę kupować gry z XKN, bo wszystkie tytuły będę miał za połowę ceny z czasopism.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że PLAY kiedy dorówna CD-Action bo mój brat zbiera cd-action i mówi że PLAY nigdy nie dorówna CD-Action ale ja w to nie wierze kiedyś nadejdzie ten dzień kiedy PLAY dorówna CD-Action.:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś bardzo dobra wiadomość dla wszystkich, którzy lubią więcej czytać i liczba stron jest dla nich miernikiem jakości :)

"Wielkość się liczy...

Dlatego od kolejnego numeru PLAYA - 12/07 - zwiększamy format. Na stałe!
Zmiana nie jest gigantyczna, ale zauważalna. Na stronach mieści się teraz więcej tekstu, a sam PLAY wygląda, hm, mężniej. Strony są wyższe i szersze, więc ciężej go ukryć, jeśli ktoś żyje w warunkach konspiracji, ale łatwiej się nim cieszyć, jeśli ktoś gry lubi. Przypominam, że PLAY 12 do kiosków trafi już 14 listopada!"

http://www.playpc.pl/newsroom/artykul.asp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 16:15, Backside napisał:

Przypominam,
że PLAY 12 do kiosków trafi już 14 listopada!"

Jakieś przecieki co do pełniaków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować