Zaloguj się, aby obserwować  
juke

Nowy PLAY w sprzedaży

1962 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2007 o 16:02, spam to ja napisał:

O to ceny, które podano w gazecie (koszt po użyciu kodu):
- ToCA Race Driver 3 - 24,99 zł
- TDU - 49,99 zł
- MotoGP 3 Ultimate Racing Technology - 24,99 zł
- Juiced: Szybcy i gniewni - 24,99 zł
- FlatOut 2 - 24,99 zł


No, no, no. Fajna promocja i mógłbym się na coś skusić, ale Flatout 2 pojawi się w eXtra Grze za 19,99zł, może ToCA RD 3 również... Więc nie opłaca się płacić 5zł więcej + koszt przesyłki.

Co do Play''a - fajne pełniaki. Zgadzam się z niektórymi, że lepsze od tych dodanych ostatnio do CD-A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko. Czemu na okładce płytki przy CMR04 są oznaczenia PEGI: 16+ i to to od bijatyki?? Przecież Colin to wyścigówka... Jaka tam jest przemoc? Że czasem uderze samochodem auto przeciwnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 19:30, Razus napisał:

a ja mam takie pytanko. Czemu na okładce płytki przy CMR04 są oznaczenia PEGI: 16+ i to to
od bijatyki?? Przecież Colin to wyścigówka... Jaka tam jest przemoc? Że czasem uderze samochodem
auto przeciwnika?


Naprawdę? No cóż, nie widziałem tego, ale skoro tak mówisz. Rzadko takie oznaczenia widuje się w grach sportowych, więc nie wiem, naprawdę nie wiem... Może to jakaś pomyłka? Albo dotyczy to Serious Sama 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 19:30, Razus napisał:

a ja mam takie pytanko. Czemu na okładce płytki przy CMR04 są oznaczenia PEGI: 16+ i to to
od bijatyki?? Przecież Colin to wyścigówka... Jaka tam jest przemoc? Że czasem uderze samochodem
auto przeciwnika?



To jest 1 DVD czyli na jednej okładce od płyty są wizerunki czterech gier. Może tak jak napisał poprzednik, jest to oznaczenie dotyczące Serious Sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 19:35, JackXP napisał:

To jest 1 DVD czyli na jednej okładce od płyty są wizerunki czterech gier. Może tak jak napisał
poprzednik, jest to oznaczenie dotyczące Serious Sama...


Może... Choć jak tak mówisz i sie nad tym zastanowic to w sumie na to wychodzi... Ale i tak oznaczenia mogli dać przy obrazku Sama... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 19:45, Razus napisał:

> To jest 1 DVD czyli na jednej okładce od płyty są wizerunki czterech gier. Może tak jak
napisał
> poprzednik, jest to oznaczenie dotyczące Serious Sama...

Może... Choć jak tak mówisz i sie nad tym zastanowic to w sumie na to wychodzi... Ale i tak
oznaczenia mogli dać przy obrazku Sama... :)



Albo po prostu jest to ogólna kategoria wiekowa, od której można odpalić płytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem, że oznaczenia wiekowe dotyczą całej płytki i jesli jest oznaczenie np. od 16 lat to na całej płytce nie ma nawet demka, które byłoby od 18 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 19:49, Rafcio Master napisał:

Gdzieś czytałem, że oznaczenia wiekowe dotyczą całej płytki i jesli jest oznaczenie np. od
16 lat to na całej płytce nie ma nawet demka, które byłoby od 18 lat.



Właśnie to miałem na myśli. Ogólne oznaczenie dotyczące całej zawartości płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nowy Play to porażka pod względem layoutu i zawartości, recenzje są króciutkie i wygląda to tak jak by chcieli maksimum treści upchać w zbyt małej liczbie stron. Wolę już kupić tańszego Clicka a jeszcze lepiej, to dopłacić piątkę do CD-A i cieszyć ładnym grubym pisemkiem. Wielkim plusem Play''a są pełniaki lepsze niż w CD-A ( choć kto co woli, coli vs morowind ), ale tylko dla tych osób które jeszcze w Colina i Camanche nie grali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 16:02, spam to ja napisał:

- TDU - 49,99 zł

Na co jak na co, ale na TDU bym si skusił...niestety za słaby mam sprzęt ;(
A jak jakoś tekstów w PLAYu? Bo z chęcią bym kupił, ale nie wiem czy się opłaca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 15:44, xDeuSx napisał:

Jakoś nigdy nie lubiłem PLAY''a jako gazety :/

Zadziwiające. Fani CDA są gotowi do upadłego prowadzić świętą wojnę o to, że CDA to "CZASOPISMO!!!!11!!!", ale inne czasopisma z branży to już gazety. Czyżby oba pisma aż tak bardzo sie różniły? Te argumenty SMG nie dotyczą już PLAYa?

Dnia 23.06.2007 o 15:44, xDeuSx napisał:

Moim zdaniem zawartość pisma jest zbyt luzacka, to samo z podpisami pod screen''y - jeśli już robić czasopismo to profesjonalnie, bez stosowania szczeniackich zagrywek typu pełniaki czy komiksy.

Hmm, ciekawe. Czytałeś GW w CDA? Te bardzo poważne i nieszczeniackie odzywki w komentarzach pod grami? Albo AR, gdzie SMG swoimi hiperśmiesznymi tekstami w odpowiedziach na równie "mondre" listy bawi fanów CDA? Podpisy pod screenami też są bardzo poważne (BTW: one powinny byc zabawne i luzackie) - gdy człowiek po raz 20 czyta "ciekawe jaka ma taryfę" czuje powagę wypływającą z tekstu. Albo kto dorzuca najwięcej "zabawek" do swojego pisma? Te wszystkie tipsomaniaki, naklejki, całkowicie bezużyteczne zniżki i inne tego typu "szczeniackie" zagrywki? Albo comiesięczny wielki show "Przecieki - czyli kto pierwszy odgadnie jaki hicior dorzuciło tym razem CDA?" <ironia mode off>
IMO to CDA z każdą chwilą staje się coraz bardziej szczeniackie i stawia bardziej na formę niż na treść. Coraz więcej szumu robi się wokół pełniaków i ekskluziwów, a o poziomie tekstów coraz rzadziej sie mówi. A niektóre wypadają naprawdę słabo. I wg mnie najmocniejsza stroną PLAYa są właśnie teksty, z CDA jest zupełnie odwrotnie.

Dnia 23.06.2007 o 15:44, xDeuSx napisał:

Zresztą, w PLAY''u są one [pełniaki] najlepszym co ten tytuł może zaoferować a w CDA to tylko wisienka na szczycie tortu.

Heh, tym mnie nieźle rozbawiłeś. Kilka ostatnich numerów CDA kupiłem właśnie ze względu na pełniaki i dodatki. Przy PLAYu kierują mną zupełnie inne pobudki.
______________

A numer całkiem niezły. Myślę, że w końcu CDA przestanie być tak pewne swojej pozycji.
BTW: Praktycznie to samo mamy tu=> http://www.gram.pl/news_9wPhJO0_Odnowiony_Play_juz_w_kioskach.html Tylko tam jest więcej fanów CDA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na przed ostatniej stronie Playa, jest opisana promocja Playa i Gram.pl. Jednak nie warto z niej korzystać, bo np. Flatout będzie w Lipcu w Extra Grze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 16:14, Markus89 napisał:

/.../ ale Flatout 2 pojawi się w eXtra Grze za 19,99zł, może ToCA RD 3 również... /.../


Eee... coś przespałem? Czy eXtra gra przypadkiem nie została zawieszona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 15:30, ko?nik napisał:

> - TDU - 49,99 zł
Na co jak na co, ale na TDU bym si skusił...niestety za słaby mam sprzęt ;(
A jak jakoś tekstów w PLAYu? Bo z chęcią bym kupił, ale nie wiem czy się opłaca :D


A bo ja wiem. Na razie przeczytałem tylko wywiad z Ronaldinho i nawet (imho) ciekawy, a reszty pewnie nie przeczytam, kupiłem go tylko dla gier, więc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 15:33, rob006 napisał:

Eee... coś przespałem? Czy eXtra gra przypadkiem nie została zawieszona?


27 czerwca ma zostać reaktywowana ;)
W pierwszym numerze pojawi się Tony Hawk American Westeland, a w drugim wspomniany przeze mnie FlatOut 2. Ma wyjść także trzeci numer, ale póki co nic o nim nie wiadomo. Co będzie z resztą również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 15:40, mike91 napisał:

Witamy w realnym święcie, miło sie spało ? :).

Tak sobie. Snu nigdy za wiele :)

Dnia 24.06.2007 o 15:40, mike91 napisał:

Hmm, człowiekowi się wydaje, że obserwuje te newsy, a i tak zawsze go coś zaskoczy. ;] Pewnie jak przeczytałem, że chodzi o THAW od razu zaliczyłem news do kategorii "nieważne" :)

W sumie to gierek dla mnie nie ma, ale mam nadzieje, że XG będzie kontynuowana. Mnie odrzucają te pudełka z XKN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 15:31, rob006 napisał:

> Moim zdaniem zawartość pisma jest zbyt luzacka, to samo z podpisami pod screen''y - jeśli
już robić czasopismo to profesjonalnie, bez stosowania szczeniackich zagrywek typu pełniaki
czy komiksy.
Hmm, ciekawe. Czytałeś GW w CDA? Te bardzo poważne i nieszczeniackie odzywki w komentarzach
pod grami? Albo AR, gdzie SMG swoimi hiperśmiesznymi tekstami w odpowiedziach na równie "mondre"
listy bawi fanów CDA?


GW ma swój styl. Owszem, też panuje tam luźna atmosfera, ale w porównaniu do PLAY''a ma klasę. A AR to już wielka zbieranina debilnych antyfanów i konsolowców. I fakt, teksty Smugglera są śmieszne i zabawne, oczywiście jeśli wymaga tego sytuacja.

Dnia 24.06.2007 o 15:31, rob006 napisał:

Podpisy pod screenami też są bardzo poważne (BTW: one powinny
byc zabawne i luzackie)


Noo, tego nie wiedziałem... Naprawdę dzięki, że mnie oświeciłeś bo nigdybym się nie domyślił. -.-

Dnia 24.06.2007 o 15:31, rob006 napisał:

- gdy człowiek po raz 20 czyta "ciekawe jaka ma taryfę" czuje powagę
wypływającą z tekstu.


Swoją drogą to ten tekst jest już kultowy.

Dnia 24.06.2007 o 15:31, rob006 napisał:

Albo kto dorzuca najwięcej "zabawek" do swojego pisma? Te wszystkie tipsomaniaki,
naklejki, całkowicie bezużyteczne zniżki i inne tego typu "szczeniackie" zagrywki?


Tipsomaniaki to integralna część czasopisma i nie wydaje mi się by była to "zabawka". Zniżki też nie są całkowicie bezużyteczne, ale oczywiście jeśli TY mówisz, że coś jest bezużyteczne to to prawdziwy shit jest!

Dnia 24.06.2007 o 15:31, rob006 napisał:

Albo comiesięczny
wielki show "Przecieki - czyli kto pierwszy odgadnie jaki hicior dorzuciło tym razem CDA?"


Tja, CD-Actionowy Big Brother...

Dnia 24.06.2007 o 15:31, rob006 napisał:

<ironia mode off>


< brain turned off too... >

Dnia 24.06.2007 o 15:31, rob006 napisał:

IMO to CDA z każdą chwilą staje się coraz bardziej szczeniackie i stawia bardziej na formę
niż na treść. Coraz więcej szumu robi się wokół pełniaków i ekskluziwów, a o poziomie tekstów
coraz rzadziej sie mówi. A niektóre wypadają naprawdę słabo.


CDA to pismo dla graczy w każdym wieku, co więcej do szczeniactwa mu daleko. I obie rzeczy są tu mistrzowskie - treść i forma.

Dnia 24.06.2007 o 15:31, rob006 napisał:

I wg mnie najmocniejsza stroną
PLAYa są właśnie teksty, z CDA jest zupełnie odwrotnie.


W PLAY''u teksty sa mocne jak w Bravo Girl. Doprawdy, to jego najmocniejsza strona...

Dnia 24.06.2007 o 15:31, rob006 napisał:

> Zresztą, w PLAY''u są one [pełniaki] najlepszym co ten tytuł może zaoferować a w CDA to
tylko wisienka na szczycie tortu.

Dnia 24.06.2007 o 15:31, rob006 napisał:

Heh, tym mnie nieźle rozbawiłeś. Kilka ostatnich numerów CDA kupiłem właśnie ze względu na
pełniaki i dodatki.


To znaczy, że jeszcze nie za bardzo dorosłeś by docenić CDA.

Dnia 24.06.2007 o 15:31, rob006 napisał:

Przy PLAYu kierują mną zupełnie inne pobudki.


Marne teksty czy komiksy na ostatniej stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować