Zaloguj się, aby obserwować  
juke

Nowy PLAY w sprzedaży

1962 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2007 o 23:19, Wojman napisał:

A prosze mi pokazac miejsce w ktorym ja tak mowilem. Jesli wskazesz - ufunduje Ci EK Wiedzmina
i deklaruje to publicznie.

"Do Ciebie i do osób powyżej: " hmm... czyli mogę liczyć na EK? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 00:18, Wojman napisał:

Powiem po raz ktorys - kupilem, przeczytalem, niespodobalo mi sie to wystawilem ocene jaka
moim zdaniem to pismo powinno dostac.

A więc wszystko było najgorsze? Lay był tak okropny, że nie dało się czytać?
Z ciekawości wybrałem się do saloniku z prasą, aby sprawdzić tą najgorszą z możliwych szat graficznych i... chyba wiem o co ci chodzi. Lay PLAYa nie jest brzydki, on po prostu nie jest efektowny. Graficy postawili bardziej na czytelność, a nie na kolorki. I prawdę mówiąc, to wg mnie lay CDA wygląda lepiej, ale przyjemniej czyta się tekst w PLAYu. W sumie co kto woli, ale co jest dla ciebie wazniejsze - tło pod tekstem, czy sam tekst?
A tego zarzutu o brak rzetelności już kompletnie nie rozumiem. Czemu ich teksty były nierzetelne. Pisali tam jakieś bzdury wyssane z palca?

Dnia 28.06.2007 o 00:18, Wojman napisał:

Teksty sa bardzo krotkie. Dla mnie za krotkie.

Teksty są niewiele krótsze od tych w CDA, po prostu zajmują mniej miejsca. CDA potrafi tak poustawiać screeny, że poupychany pomiędzy nimi tekst wydaje się długi, a w rzeczywistości nie zajmuje nawet 1/4 strony.
Poza tym ja zawsze wolałem krótsze teksty. :) W CDA wkurzało mnie lanie wody - kiedy czytam recenzję chce uzyskać informacje, a jeśli chcę poczytać, biorę książkę.

Dnia 28.06.2007 o 00:18, Wojman napisał:

Jezyk zdecydowanie jest gorszy niz w innych czasopsmach o grach.

Skąd wiesz? Kupujesz wszystkie? Jaka ocenę dałbyś innym czasopismom, gdyby były gorsze? 0? -1?

Dnia 28.06.2007 o 00:18, Wojman napisał:

A w ktorym miejscu staram sie udowodnic, ze CDA jest najlepsze

Np tu=> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=24509&pid=45 Dajesz najniższa możliwą ocenę bezpośredniemu konkurentowi CDA. Jak by nie patrzeć chcesz pokazać że PLAYa i CDA dzieli przepaść, a przecież to właśnie PLAY jest największym konkurentem CDA. W ten sposób stwarzasz sztuczny dystans pomiędzy CDA, a reszta pism z branży.
No i umieszczasz jeszcze takie komentarze:

Dnia 28.06.2007 o 00:18, Wojman napisał:

/.../ CDA jest najlepsze (co swoja droga jest prawda).

;)

Dnia 28.06.2007 o 00:18, Wojman napisał:

W kazdym razie zupelnie nie przyjmujesz do wiadomosci, ze ktos o Twoim ulubionym czasopismie moze miec zupelnie inna ocene

Błąd - ja nie mam ulubionego czasopisma :)
Potrafię przyjąć do wiadomości, ze ktoś może mieć inne zdanie, ale oczekuje jakichś sensownych argumentów. Jeśli ktoś wypisuje bzdury tak jak DeuS, albo daje taką śmieszna ocenę jak ty, to do głowy przychodzi mi tylko jedno określenie - "fanatyk".

Dnia 28.06.2007 o 00:18, Wojman napisał:

Jesli lubi Play to znaczy, ze nie uwaza CDA za najlepsze. Jesli
nie lubi Playa oznacza to, ze za wszelka cene chce udowodnic, ze CDA jest najlepsze, a po za
tym jest uprzedzony do tego pisma.

Nie uważam, że tak jest zawsze, ale sadze, ze tak jest często i wypowiedzi fanów tylko mnie w tym utwierdzają. Zwykle podchodzą oni zupełnie bezkrytycznie do swojego ulubionego pisma i nie widza jego wad. Czasopisma dzielą na
a) czasopisma złe
b) CDA

Dnia 28.06.2007 o 00:18, Wojman napisał:

Jesli to udowodnisz to Tobie tez ufunduje EK Wiedzmina. Ale na to raczej nie masz co liczyc,
bo w poprzednim poscie napisalem z jakim nastawieniem szedlem do kiosku po czasopismo Play.

W takim razie udowodnij mi, ze tego tekstu nie piszę nogami, stojąc jednocześnie na głowie. Udowodnij mi! Ale nie ma co na to liczyć, bo w tym poście oświadczam, że ten tekst został napisany nogami. ;) I co, wierzysz mi teraz? Przekonałem cię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro ukarze się nowy numer Play, a w nim pełniaki:
- Heroes of Might & Magic III: The Restoration of Erathia
- Heroes of Might & Magic III: The Shadow of Death
- Heroes of Might & Magic III: Armageddon''s Blade
- Myth III: Era Wilka
- The Italian Job

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW ale zamielili HoM&M III nice-jak na Play...
A to The Italian Job to na pewno gra? Ja wiem, że jest taki film ale gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że nie uda im się utrzymać dobrej passy pełniaków, ale Herosów III trzeci raz kupować nie będe xD
Wystarczy mi, że pierwszo kupiłem złotą edycję III, a teraz Sagę >_<
Najbardziej ciągnie mnie do Myth''a III, bo nigdy wcześniej nie grałem, a gra podobno niezła...
Pełniaki trzymają klasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 10:40, master matrox napisał:

Jutro ukarze się nowy numer Play, a w nim pełniaki:
- Heroes of Might & Magic III: The Restoration of Erathia
- Heroes of Might & Magic III: The Shadow of Death
- Heroes of Might & Magic III: Armageddon''s Blade
- Myth III: Era Wilka
- The Italian Job

Pełaniaki bardzo zacne. Pamiętam nie dalej jak 2-3 lata temu za Homm3 płaciłem z 30 zł, za dodatki też coś koło tego (mówię o używanych wydaniach premierowych), Myth 3 w Boxie kosztował mnie (przed wydaniem go w KK) około 60 zł... Ech time is ticking away..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 11:15, Badyl13 napisał:

A może mi ktoś coś powiedzieć o Mythie? Gra fajna? Czy raczej taki zwykły średniaczek?
Jakieś bogatsze wypowiedzi poproszę :D

Zdania są podzielone - przeniesienie gry w "3D" nie wszystkim się spodobało. Daaaawno temu przeszedłęm część 1 i 2. Klimat był czaderski i ta fizyka (krasnoludy rzucały koktalje mołotowa, krzycząc przy tym "BURN, BURN !!!". A rozpierducha była wszechogarniająca... Raz przeszedłem całą prawie część 1 bez CASULTIES (strat jednostek własnych).

Część 3 leży na półce w 3 różnych wydaniach i czeka na lepsze czasy...kiedy to wygram w lotka i będę miał czas zagrać we wszystkie gry ;)

O grze:
http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x=gra,25,232,1792

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 11:15, Badyl13 napisał:

A może mi ktoś coś powiedzieć o Mythie? Gra fajna? Czy raczej taki zwykły średniaczek?
Jakieś bogatsze wypowiedzi poproszę :D



Z tego, co pamiętam to ogrzewany kotlet gra robiona była przez inna firmę, przez co niestety nie zdołali osiągnąć takiego efektu, jakie to zrobiło Bungie ta gra to po prostu nie jest myth. A co do Playa to ta nowa szata graficzna mi za bardzo przypomina ta z 2 edycji Gamstar’a czyżby plagiat ? Ale i tak kupię dla kolejnych odcinków 8 bita hd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Homm3 będzie w wersji PL czy EN?

jeśli w EN to prawdziwa gratka dla graczy multi :D
szczegolnie ze na dniach rusza ogolnopolski turniej w h3 - a EN jest idealna do multi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 11:25, Skarmory napisał:

Kupiłem sobie tego Play'' a i jestem zadowolony nie tylko z gier ale i z nowego image ;]


Przecież on jutro do sprzedaży tafia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 11:26, master matrox napisał:

> Kupiłem sobie tego Play'' a i jestem zadowolony nie tylko z gier ale i z nowego image
;]

Przecież on jutro do sprzedaży tafia?

nie ten z Colinem 04 kupiłm sobei jakies tydzien temu ;] zobacz na 1 str

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 19:33, rob006 napisał:

Potrafię przyjąć do wiadomości, ze ktoś może mieć inne zdanie, ale oczekuje jakichś sensownych
argumentów. Jeśli ktoś wypisuje bzdury tak jak DeuS, albo daje taką śmieszna ocenę jak ty,
to do głowy przychodzi mi tylko jedno określenie - "fanatyk".


Nie chcę na nowo rozgrzebywać tego tematu, ale należy się małe sprostowanie.
Nie jestem "fanatykiem" CDA czy innych pism, po prostu lubię je czytać i uważam, że w porównaniu do innych pism jest najlepsze. Oczywiście, jak wszystko, ma swoje wady.

I dlaczego od razu "bzdury" ( ja ) i "śmieszna ocena" ( Wojman )? Wojman wyraził swoją opinię - widocznie jemu się nie spodobało, a to, że była dość krytyczna to tylko i włącznie jego sprawa. Naucz się szanować czyjeś zdanie. Ja, również wyraziłem swoją opinię i cały czas ją podtrzymuje: dla mnie PLAY to najzwyczajniej słabe czasopismo, gorsze od CDA. Tobie PLAY podoba się bardziej - prosze bardzo, szanuję to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 11:36, xDeuSx napisał:

I dlaczego od razu "bzdury" ( ja ) i "śmieszna ocena" ( Wojman )? Wojman wyraził swoją opinię
- widocznie jemu się nie spodobało, a to, że była dość krytyczna to tylko i włącznie jego sprawa.

Mnie nie tyle śmieszy jego ocena, co fakt, że twierdzi iż do pisma podszedł bez żadnych uprzędzeń. A tu proszę, najniższa z możliwych ocen, praktycznie bez argumentacji. Po prostu nie wierze, że nie miał żadnych uprzędzeń, bo ocena na pewno nie byłaby tak niska. To czy sam wierzy w to co mówi to już inna sprawa.

Dnia 18.07.2007 o 11:36, xDeuSx napisał:

Naucz się szanować czyjeś zdanie. Ja, również wyraziłem swoją opinię i cały czas ją podtrzymuje:
dla mnie PLAY to najzwyczajniej słabe czasopismo, gorsze od CDA. Tobie PLAY podoba się bardziej
- prosze bardzo, szanuję to.

Szanuje twoją opinie, nie szanuje twoich argumentów (lub ich braku). Dla mnie to co wypisywałeś to są właśnie bzdury. To, co w CDA zaliczasz na plus, w PLAYu to minus. Chyba mam prawo skrytykować głupie według mnie argumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To czasopismo według mnie jest nawet fajne. Występuje na 3 miejscu w moim rankingu "najlepszych gazet z grami komputerowymi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 10:40, master matrox napisał:

Jutro ukarze się nowy numer Play, a w nim pełniaki:
- Heroes of Might & Magic III: The Restoration of Erathia
- Heroes of Might & Magic III: The Shadow of Death
- Heroes of Might & Magic III: Armageddon''s Blade
- Myth III: Era Wilka
- The Italian Job

No to super pełniaki, musieli w końcu dać coś fajnego. Heroes III to mam i dodatek Armageddon''s Blade. Ale i tak kupię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować