Zaloguj się, aby obserwować  
juke

Nowy PLAY w sprzedaży

1962 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2007 o 13:31, CzystyZysk napisał:

Zaryzykuję stwierdzenie, że Play daje lepsze pełne wersje, niż CD Action...

zgadzam sie z tym ale w 50% bo czasem play daje lepsze pelne wersje a czasem cda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 13:31, CzystyZysk napisał:

Zaryzykuję stwierdzenie, że Play daje lepsze pełne wersje, niż CD Action...


A ja z moich doświadczeń też to potwierdzę. Ostatnio (tak dla poczytania) kupowałem sobie CDA (raz na 2-3 miesiące) i jestem kompletnie zawiedziony pełniakami. Bad Day LA? Outfront? Tribes Vengeance? Niee, to nie dla mnie. A Play ostatni całkiem fajne rzeczy wydaje (no właśnie mówię o Colinie :D oraz Earth 2160 no i mój ulubiony S.C.A.R). I chciałbym tu przypomnieć, że ja Playa kupuje jedynie dla poczytania. A jak są jakieś fajne pełne, no to instaluje ;]
Teraz kiedy jeszcze obniżyli cenę i dodali te bajery typu lakierowana okładka, to jest jeszcze lepiej. Miło się go czyta :D
Na CD-Action się ostatnio zawiodłem nie przez pełne (jak już mówiłem, wolę czytać) ale przez nich. Smuggler mnie tam po prostu wkurza, często ostatnio się wychwalają, że są najlepsi na rynku, ale jednak najbardziej mnie wkurza właśnie Smuggler. Taki cwaniaczek jeden, jak ktoś złe słowo o nim napisze, to już się na niego rzuca jak lew na zwierzynę. A ja chciałbym podkreślić, że nienawidzę cwaniaczków.
To jest tylko moja opinia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do Smuglera nic nie mam. I właśnie taki on musi być. Na tym to polega, że jest cwaniakiem. Lecz oczywiście nie każdemu to może się podobać.
A pełne wersje dają ostatnimi kiepskie. Mało nowości, tytuły które często są nieznane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 14:15, CzystyZysk napisał:

Lecz oczywiście nie każdemu to może się podobać.


Zgodzę się. Ja np. nie cierpię takich ludzi, natomiast innych może cieszyć to, że kogoś z błotem zmieszał wywyższając siebie przy okazji. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 14:18, Rusty Mike napisał:

> Lecz oczywiście nie każdemu to może się podobać.

Zgodzę się. Ja np. nie cierpię takich ludzi, natomiast innych może cieszyć to, że kogoś z błotem
zmieszał wywyższając siebie przy okazji. ;]



Smuggler jest taki od początku pisma, czyli od jedenastu lat, więc nie mógłby się zmienić. Ponoć sporo osób kupuje CD Action właśnie dla kącika Action Redaction...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

że kogoś z błotem

Dnia 18.07.2007 o 14:18, Rusty Mike napisał:

zmieszał wywyższając siebie przy okazji. ;]

Chyba że jesteś po jego stronie, to wtedy nie powinien tak zrobić... ;D Najfajniej odpisują w Clicku i Playu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 14:22, CzystyZysk napisał:

Ponoć sporo osób kupuje CD Action właśnie dla kącika Action Redaction...

Hehe, to chyba jakieś talenty. Za dwie strony płacą 15 zeta ? LOL. Co do stwierdzenia że PLAY daje lepsze pełniaki niż CD-Action to nie zgadzam się z nim. No może od czasu do czasu. Ale częściej daje te same kaszanki co Komputer Świat GRY ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dobra gra to była morrowind w Cda, jak na razie wygrywa Play. ;) Cda niech się postara, o jakieś pełniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, jak ja dawno czasopisma nie kupowałem. Może kupię PLAY''a. Pełniaki dobra i co czytać będzie. Choć CDA nie pobiją. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 15:02, juke napisał:

Ostatnio dobra gra to była morrowind w Cda, jak na razie wygrywa Play. ;) Cda niech się postara,
o jakieś pełniaki.

Tak ? A Empire Earth w ostatnim numerze to pies ? Świetna strategia. A Heroes III o ile dobrze pamiętam to w CDA było już dawno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 15:20, kolektor napisał:

Tak ? A Empire Earth w ostatnim numerze to pies ? Świetna strategia. A Heroes III o ile dobrze
pamiętam to w CDA było już dawno :P

No ale tu jest z dodatkami i jeszcze inne gry. A najnowszego Cda jeszcze nie kupowałem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 15:30, juke napisał:

No ale tu jest z dodatkami i jeszcze inne gry. A najnowszego Cda jeszcze nie kupowałem. :P

Inne gry ?
- Myth III: Era Wilka
- The Italian Job (a tą grę dają już co najmniej drugi raz)
W CDA też w tamtym numerze na pewno były inne gry. Ja numeru na pewno nie kupię bo mam SAGĘ Heroes (od I do III - wszystkie z dodatkami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 15:33, kolektor napisał:

Inne gry ?
- Myth III: Era Wilka
- The Italian Job (a tą grę dają już co najmniej drugi raz)
W CDA też w tamtym numerze na pewno były inne gry. Ja numeru na pewno nie kupię bo mam SAGĘ
Heroes (od I do III - wszystkie z dodatkami).

A wtedy czasopismo kosztowało 0 10 zł drożej... ale już. Ja kupię bo nie mam tylko jednego dodatku, a chcę wypróbować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 15:41, Adin92 napisał:

OMG ... do czego to doszło . Porównywać playa do cda ?! CDA jest o niebo lepszy .

W pełni się zgadzam. Powiedzcie, ile hitów dał PLAY na swoich krążkach ? Mniej więcej tyle co CDA przez ostatnie 2 lata ...
PS. mikal15 --> zgadza się. Nie pamiętam dokładnie, w którym numerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2007 o 15:39, juke napisał:

A wtedy czasopismo kosztowało 0 10 zł drożej... ale już. Ja kupię bo nie mam tylko jednego
dodatku, a chcę wypróbować .


O 5, a nie 10 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 15:44, kolektor napisał:

> OMG ... do czego to doszło . Porównywać playa do cda ?! CDA jest o niebo lepszy .
W pełni się zgadzam. Powiedzcie, ile hitów dał PLAY na swoich krążkach ? Mniej więcej tyle
co CDA przez ostatnie 2 lata ...



Żal mi się robi niektórych osób tutaj piszących. Dla Ciebie wyznacznikiem jakości pisma są pełniaki?

Ja czytałem PLAY''a od prawie samego jego początku, ale comiesięczne zbieranie dopiero od 2 lat, a CD - Action czytam od 13 z 2006. Przerzuciłem się, bo PLAY stał się cukierkowy (design) i kozacki (nie ma numeru, w którym by ktoś nie napisał z 10 razy kozak/*.

A CD - Action czytam od deski do deski, czytaj nawet stopkę redakcyjną (tak jak instrukcje do gier [z creditsami])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować